Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 01:44:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: baliste na tornju  (Posjeta: 10409 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #30 na: Prosinac 30, 2010, 01:37:41 »

pa prijatelju u 82 vec ima pokrenuto barem 150 fortova 8 , a kasnine ce ih biti jako puno kao u 71  fort 7 tako u 82 fort 8 ista stvar,cini se da je jaka ali kasnije nece biti ni ona prepreka kao ni polovini igraca da rusi fort 7 u planinama sa 14-15 utvrdjivanjem mislim sa plus savezno sada rusi tako da ni jedan fort te ne spasava od igraca koji ima cilj s Lips Sealed i te lagano hehhe,dobar ti kalkulator heheh jel ide na solarnu energiju pa malo kasljuca kada je mrak u sobi ti??
uzmi u obzir 2 stvari: treb u utvrdi ima x4 napad spram inače, streličarstvo je najjednostavnije za dizati od svih vojnih istraživanja a daje svaki put novih +5% napadu strijelaca(i opsadnih naravno), što iz utvrde znači +20, a o bonusu od 20% na napad strijela(čitaj:treba) i +20 na obranu i životne utvrde pričaš ko da su nebitni a u biti je idealno prilagođen ovakvom sastavu garnizona. da završim. ne kažem da se tak šta ne može poraziti, ali potrebna je vojska 6-7 puta jača nego u realnim uvjetima igrice a to često znači i odlazak daleko izvan x2, smanjen moral koli je presudan kod napada. još malo da podijelim s vama, papadač  sa 6-7 puta većom vojskom od uobičajeno potrebnog će srušiti utvrdu, ali po proračunu izgubi 30% više bodova od branitelja, jer popuši i puuuuuno više vojske, i onda boga moli da jedan takav ogroman napad uzme nešto iz forta jer se ne može namiriti ni za put od kolateralne štete. tek oko 10x taj neki imaginarni napad je isplativ, odnosno gubiš manje od protivnika, a to znači još veći ekonomski raspon. e sada anubis ne treba ti solarni kalkulator da ovo prokljuviš, dapače, uzmi neki abak Grin Grin Grin. u biti ak se izuješ moš i na prste probat Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #31 na: Prosinac 30, 2010, 01:40:22 »

 Grin Grin  U redu slazem s e sa tobom a jesi li racunao mozda koliko salju balista na tebe u sve kalkulacije nemoj stavljati 300-400  neki sada vec imaju kolio sam vidio po 1500 ,oni gadjaju isto trebove te i jako su efikasni nece te spasiti nista vjeruj mi i uzalud ti racunica i kalkulacija i nije potrebna veca vojska toliko samo puno veci broj trebova i balista i to je to i nemoj pricati o isplativosti nikom se ne isplati slati u prazno pa tako ni tom igracu koji ima masu svega, ako ce te roknuti i ako te uhvati ili te prati stalno dovoljno je mala nepaznja i odes znas di u valhalu
« Zadnja izmjena: Prosinac 30, 2010, 01:42:55 od ANUBIS » Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #32 na: Prosinac 30, 2010, 01:41:59 »

 *xxx*
Ja imam bolju ideju, aj svi u V4 umjesto da se zamarate ovim  *ok*
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #33 na: Prosinac 30, 2010, 01:42:35 »

u biti ak se izuješ moš i na prste probat Grin Grin Grin Grin

hahahaha ja ne vjerujem hahahaha Grin Grin Grin
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

ANUBIS
Gost
« Odgovor #34 na: Prosinac 30, 2010, 01:47:45 »

da da se nadovezem mozes biti i van 4 puta jel likovi imaju casti previse da bi gubli moral koji im je bitan tako da nisi ni od njih siguran hehehe
Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #35 na: Prosinac 30, 2010, 01:47:55 »

istina za baliste, trebovi manje više jer su na prvoj liniji napada, oni su porokani u prve 2 runda sa svim strijelcima i mačevima. ali baliste iz nekog razloga ne stradavaju u tolikoj mjeri pa su neophodne za uspjeh.
Evidentirano
vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #36 na: Prosinac 30, 2010, 01:51:51 »

pa je ali mislim da bi smiješno bilo za očekivati da će netko pilati po tim utvrdama kada ima puno osvojivijih okolo. ta mjesta će postati atraktivna tamo u 8-9 mj kad svi budu ganjali vojne bodove. e onda neće biti ni milosti ni spasa.  *black_eye*
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #37 na: Prosinac 30, 2010, 02:20:19 »

da brzi a i slabiji malo heheeheheh i sa zivotnim bod i sa snagoom kojom napadaju sta je ipak bitnije od brzine same


Istina, jedino kod nomada je ta brzina i vrijeme izrade opsadnih sprava, dok imperijani imaju duži trening ali po napadu jače...
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #38 na: Prosinac 30, 2010, 02:28:31 »


Istina, jedino kod nomada je ta brzina i vrijeme izrade opsadnih sprava, dok imperijani imaju duži trening ali po napadu jače...

da, sto zapravo dodje na isto.... buduci da nomadima treba manje vremena i odrzavanje im je nesto manje na kraju ce nomadi imati vise treba nego imp ali ce po napadu biti jednake Smiley
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #39 na: Prosinac 30, 2010, 02:42:52 »

na kojem kraju? možd jesam pesimist, ali igrači koji su odabrali nomade nisu u glavi tupavi kao njihove jedinice. sam dok pokopčaju da imperijane mogu nadmašiti sam ako im kontroliraju razvoj(čitaj: razvaljuju). jer generalno bez šanse su. imperijan sa solidnom vojskom i 700-800 časti će ih klati redom ko piliće osim ako bude spriječen na vrijeme. to je ako niš drugo, izvjesno Cool
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #40 na: Prosinac 30, 2010, 02:48:53 »

istina....  zbog ovih glupih darova doslo je do nesrazmjera.... sad mi je malo zao sto sam odabrao nomade jer ona prednost koja je trebala biti ostvarena na pocetku, odnosno kontrolirani rast imperijana je sabotirano darovima i zastitom za blagdane.....  Lips Sealed , imperijani su na konju ovu eru
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #41 na: Prosinac 30, 2010, 02:52:28 »

istina....  zbog ovih glupih darova doslo je do nesrazmjera.... sad mi je malo zao sto sam odabrao nomade jer ona prednost koja je trebala biti ostvarena na pocetku, odnosno kontrolirani rast imperijana je sabotirano darovima i zastitom za blagdane.....  Lips Sealed , imperijani su na konju ovu eru

Još nije gotova utakmica, nomadi  i dalje imaju veču snagu porobljavanja nego imperijani, tu su oni slabi Smiley
Evidentirano

vmandura
Captain
****

Karma: +17/-63
Offline Offline

Postova: 348


Profil Email
« Odgovor #42 na: Prosinac 30, 2010, 02:57:25 »

normalno da nije gotovo. zato sam i uzeo imperijana. nomad na vrhu tablice nikad neće biti jak kao imperijan na vrhu tablice. ali je zato put dosta teži  Angry
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #43 na: Prosinac 30, 2010, 03:00:55 »

normalno da nije gotovo. zato sam i uzeo imperijana. nomad na vrhu tablice nikad neće biti jak kao imperijan na vrhu tablice. ali je zato put dosta teži  Angry

da, ali ono sto me opako smeta je sto sam vidio par igraca sa 400k ljudi u provinciji.... mislim, znam da je receno da nema stope rasta za imperijane, ali neka realna granica bi trebala postojat.... u v4, da si isus krist nemres nabit do 300k populaciju.... mislim da formula za smrtnost tu ne valja..... sad zamisli te imperijane, ja ga porobim, on ima 500k ljudi i opet padne na 300k sto je i dalje 50% vise populacije od mog maximuma.... mislim da bi se neke korekcije trebale napraviti
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

 Str: 1 2 [3]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!