Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 10:06:20 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: BUNDESTAG RAT  (Posjeta: 5909 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #15 na: Prosinac 17, 2010, 11:50:25 »

Mislim da bi bila odličana stvar za sljedeču eru uvesti malo podrobnije statistike... Na taj način bi neke stvari bile kudikamo jasnije... npr UTVRDA, Igor i slični imaju nekolicinu medaljica... mene kao promatrača sa strane živo zanima koliko je medalja zarađeno u obrani koliko u napadu? Malo kvalitetnije statistike dale bi nam naslutiti kakav je tko igrač Wink... a dovoljno je napadačku medalju obojati crveno, obrambenu palavo... Usto bi rado vidio omjer provedenih sati online i prikupljenih vojnih bodova.... postoje igrači koji u 3-4 sata igranja imaju bolje omjere od onih koji vise puno vrijeme...
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #16 na: Prosinac 17, 2010, 11:51:33 »

dajte meni vratite acc da vam ja nesto pokazem.....  Grin Grin Grin
....ja sam ti nudio moj acc,kao što sam rekao imaš malo preko 1m vojske i to ti je više nego dovoljno da najveće ratnike baciš na koljena u jednoj noći ako su ti donekle blizu...evo ako hoćeš acc,javi se,ja odustajem Smiley
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #17 na: Prosinac 17, 2010, 11:53:03 »

ovo zadnje ti je glupo... nema veze tko koliko igra.... i tako ako hoces biti najbolji igrat ces vise....
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #18 na: Prosinac 17, 2010, 11:59:12 »

možda je glupo i nebitno, ali kao u sportu daje naslutiti tko ima dobru realizaciju( kao u košarci imaš šutera koji ima šut za tri cijelu utakmicu 4/4 a imaš momka koji uđe u tekmu i u 5 min prospe 3/3, a recimo mogučnosti mu nedaju da igra više od tih 5 min.... jedan i drugi imaju realizaciju 100% samo što ovaj drugi to odradi u 5 min
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #19 na: Prosinac 18, 2010, 12:10:15 »

Mislim da bi bila odličana stvar za sljedeču eru uvesti malo podrobnije statistike... Na taj način bi neke stvari bile kudikamo jasnije... npr UTVRDA, Igor i slični imaju nekolicinu medaljica... mene kao promatrača sa strane živo zanima koliko je medalja zarađeno u obrani koliko u napadu? Malo kvalitetnije statistike dale bi nam naslutiti kakav je tko igrač Wink... a dovoljno je napadačku medalju obojati crveno, obrambenu palavo... Usto bi rado vidio omjer provedenih sati online i prikupljenih vojnih bodova.... postoje igrači koji u 3-4 sata igranja imaju bolje omjere od onih koji vise puno vrijeme...


Dosta njih je u prosijeku ovdije na IO cirka 5 sati dnevno. Prije posla i poslije posla do kasno u noć
Igra nema brzu realizaciju napada/obrane, jer minimalni napad je 40min, tak da svakih 20-30minuta proviriš jednim okom na imperiju je dovoljno. Dosta njih imao posao vezan uz kompjutor tako da svakih pola sata pogled na 5minuta im je od velike koristi da se obrane, da pošalju napad ili potroše resurse, a možda da uplate dijamante  Grin   Ostatak vremena ili broji otkucaje do izvršenja misije ili gubi negdije drugdje vrijeme.  Tako da nemoraš uz imperiju provest 10 sati dnevno jer je nepotrebno, nema smisla i postaješ ovisnik pa počinješ uzimat slobodne dane da bi bio ovdije dok se pokloni dijele, više gledaš u monitor nego svoju lijepu ženu...   Uglavnom bitna je snalažljivost i kvaliteta realizacije, ostalo bacam pod tepih sa ostatkom prašine
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #20 na: Prosinac 18, 2010, 12:15:25 »


Dosta njih je u prosijeku ovdije na IO cirka 5 sati dnevno. Prije posla i poslije posla do kasno u noć
Igra nema brzu realizaciju napada/obrane, jer minimalni napad je 40min, tak da svakih 20-30minuta proviriš jednim okom na imperiju je dovoljno. Dosta njih imao posao vezan uz kompjutor tako da svakih pola sata pogled na 5minuta im je od velike koristi da se obrane, da pošalju napad ili potroše resurse, a možda da uplate dijamante  Grin   Ostatak vremena ili broji otkucaje do izvršenja misije ili gubi negdije drugdje vrijeme.  Tako da nemoraš uz imperiju provest 10 sati dnevno jer je nepotrebno, nema smisla i postaješ ovisnik pa počinješ uzimat slobodne dane da bi bio ovdije dok se pokloni dijele, više gledaš u monitor nego svoju lijepu ženu...   Uglavnom bitna je snalažljivost i kvaliteta realizacije, ostalo bacam pod tepih sa ostatkom prašine

pa moze se samo reci amen na to.... Smiley
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #21 na: Prosinac 18, 2010, 12:26:24 »

i ja ču se složiti sa vama, iako ima ljudi koji valjda vole zuriti u monitor i više nego što je potrebno Grin... što se mene tiče ja ču rađe navečer u krpe, jer su mi tamo slađe bitke  Grin Grin Grin...
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #22 na: Prosinac 18, 2010, 12:34:08 »

Laku noć majstore, sanjaj imperiju :zzz: :zzz: :zzz:
Evidentirano

asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« Odgovor #23 na: Prosinac 18, 2010, 12:45:10 »

Ja imam rješenje kako izbjeći da ti razbiju vojsku kod pokretanja igre nakon pada servera.
Dakle recept je jednostavan.
Napraviš 3-4 miliona falange, 2-3 miliona stijelaca(elitnih podrazumijeva se), 4-5 miliona čuvara i 7-7,5 miliona paladina.
Zatim to sve lijepo ostaviš doma i bez obzira kada igra započne, nitko ti neće razbiti vojsku.
Evo nadam se da sam pomogao mnogima kojima je vojska danas nadrapala da znaju što u buduće. Grin Grin
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #24 na: Prosinac 18, 2010, 12:48:12 »

Citat:
Ja imam rješenje kako izbjeći da ti razbiju vojsku kod pokretanja igre nakon pada servera.
Dakle recept je jednostavan.
Napraviš 3-4 miliona falange, 2-3 miliona stijelaca(elitnih podrazumijeva se), 4-5 miliona čuvara i 7-7,5 miliona paladina.
Zatim to sve lijepo ostaviš doma i bez obzira kada igra započne, nitko ti neće razbiti vojsku.
Evo nadam se da sam pomogao mnogima kojima je vojska danas nadrapala da znaju što u buduće. Grin Grin

zar nije jednostavnije ubost za 10 dijamanta odmor i zaključaš si račun...

To su oni namjerno napravili da ekipa kupi malo više dijamanta za razvijanje, vjerovatno im fali za božičnicu  Grin Grin Grin
Evidentirano

lav9
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #25 na: Prosinac 18, 2010, 12:51:21 »

Ja imam rješenje kako izbjeći da ti razbiju vojsku kod pokretanja igre nakon pada servera.
Dakle recept je jednostavan.
Napraviš 3-4 miliona falange, 2-3 miliona stijelaca(elitnih podrazumijeva se), 4-5 miliona čuvara i 7-7,5 miliona paladina.
Zatim to sve lijepo ostaviš doma i bez obzira kada igra započne, nitko ti neće razbiti vojsku.
Evo nadam se da sam pomogao mnogima kojima je vojska danas nadrapala da znaju što u buduće. Grin Grin


 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #26 na: Prosinac 18, 2010, 12:53:23 »

asterixxe ili jednostavno mi daš tu bočicu čarobnog napitka pa da raspustim vojsku i sve ih sam porokam Grin Grin Grin
Evidentirano

zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #27 na: Prosinac 18, 2010, 12:55:06 »

da i nadodao bih se da bi paladine digao bar na 8 milja.... što je sigurno sigurno.... ;D
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #28 na: Prosinac 18, 2010, 12:56:34 »

Joj skoro zaboravio, ako vam je frka za vojsku, idite u kasarne i raspustite je, tak da vam nitko neče pobit vojsku. seljake maknite sa proizvodnje i nitko vas neče opljačkat.  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano

asterixx
Sergeant
**

Karma: +35/-16
Offline Offline

Postova: 60


Grrrrrrrr


Profil
« Odgovor #29 na: Prosinac 18, 2010, 01:03:47 »

To i nije neka nova strategija, pogledaj koliko acc.-a je primjenjuje i svi imaju po 0 bodova Grin
Evidentirano

 Str: 1 [2] 3 4 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!