Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 03:17:34 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: BUNDESTAG RAT  (Posjeta: 5894 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« na: Prosinac 17, 2010, 10:35:52 »

Svaka čast našem imperijalnom BUNDESTAG RAT-u Cool, jer su danas pokazali svu raskoš svoje mudrosti u odlučivanju o početku stavljanja sustava napada u operativnu funkciju... Mislio sam da svi igrači imaju pravo na jednake uvjete u igri pogotovo kada se sam pravilnik svako malo isčitava od strane naših admina, koji zdušno zagovaraju tezu jedan acc jedan čovijek, te da nitko nema pravo ostvarivati prednost ni na jedan nemoralan način koji izlazi iz okvira pravilnika... Baš tim povodom pitam sve vas( admine, igrače, promatrače i sve ine). Što je sa ljudima koji cijelu igru igraju u tim okvirima, uvažavajuči pravilnik, suigrače, protivnike i sam koncept ove igre, usto spadaju u radnu populaciju igrača, koja igru kroji po svom slobodnom vremenu a na kraju zaslugom pada sustava izgube vojsku, bitku *WALL*Huh? Ja primjerice ujutro kad sam trebao, mogao i želio svoju vojsku maknuti van prije posla te ju uskladiti sa svojim radnim vremenom, nisam bio u mogučnosti to napraviti( što i nije problematika stvari, kada bi se daljnji tijek događaja odvijao drukčije), ali jasno nije... obavijest da se svi napadi osposobljavaju u 10:30h mi nije išla u korist, jer ja u tom trenutku nisam u mogučnosti išta napraviti pošto radim i nemam komp na poslu, na kojem sam inače do 16:00h. Jasno osposobljavanjem napada i mojom vojskom koja je doma, dogodio se najgori mogući scenarij a to je da me je momčina prosvirao u centralnoj, razbacao mi vojsku okolo po kuruzi te mi marnuo kasicu-prasicu sa ušteđevinom *black_eye*... Eeeee... sada dali je to moglo biti odrađeno od strane odgovornih bolje? Bez imalo dvojbe znam da je!!! Kako? E pa ima milion kvalitetnijih riješenja koja su se mogla odraditi. Najjednostavnija stvar bi bila, da se kao prvo omogučila opcija slanja na neaktivne igrače( bilo kakva opcija vađenja vojske iz provincije bi bila prihvatljiva) te nakon vremenskog razmaka od cca 12 sati( u kojem bi se svi igrači vratili u svoj ritam i raspored igranja) pustila igra u punom formatu... Očito je da to nije bila dokučiva ideja našem BUNDESTAG RAT-u, te se brže bolje pohitalo osposobiti igru bez obzira na kvalitetu odluke... Živio naš BUNDESTAG RAT!!! *drunk*
Evidentirano

bonkass
Private
*

Karma: +0/-3
Offline Offline

Postova: 1


Profil
« Odgovor #1 na: Prosinac 17, 2010, 10:44:38 »

ŽIVIO GOVORNIK..... Grin Grin Grin
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #2 na: Prosinac 17, 2010, 10:58:06 »

Hmmm... pa recimo da ovo ne zvuči kao neka loša ideja. Znam da dosta ljudi koji igraju i rade. I da je problem kad su zaustavljeni napadi, ako nisu online kod pokretanja. Jedini je problem što je jako teško realizirati to slanje napada samo na neaktivne igrače. S programerske i serverske strane mislim. Ideja kao što rekoh nije loša. Recimo da ćemo razmisliti kako izbjeći takve situacije u budućnosti.
Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #3 na: Prosinac 17, 2010, 11:02:19 »

Hmmm... pa recimo da ovo ne zvuči kao neka loša ideja. Znam da dosta ljudi koji igraju i rade. I da je problem kad su zaustavljeni napadi, ako nisu online kod pokretanja. Jedini je problem što je jako teško realizirati to slanje napada samo na neaktivne igrače. S programerske i serverske strane mislim. Ideja kao što rekoh nije loša. Recimo da ćemo razmisliti kako izbjeći takve situacije u budućnosti.

evo prijedloga za takve stvari...............pustati napad navece kada 99% ljudi ne radi tj poslije normalnog radnog vremena + 2 sata, znaci oko 20 sati ili 21 sat po serveru
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #4 na: Prosinac 17, 2010, 11:03:18 »

dajte meni vratite acc da vam ja nesto pokazem.....  Grin Grin Grin
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #5 na: Prosinac 17, 2010, 11:09:00 »

UTVRDA ja sam se nadao da ču te bar jednom sačekati doma bar dok rat traje, ali sad ima vojske toliko da ih mogu komotno staviti u jedan iveco kombi i poslati ih tebi da ti malo poprave utvrde( inače su mi paladini odlični bauštelci) ... Grin Grin Grin
Evidentirano

__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #6 na: Prosinac 17, 2010, 11:12:37 »

Ako si poceo igrati imperiju,sve jos donekle funkcionira dobro prvih mjesec do dva,a kasnije sve sta se dalje razvijas postaje sve teze i teze.Tj. imperija online i tvoj kompjuter,prijenosno racunalo,tvoj mobitel postaju tvoj hobi,tvoj posao,tvoja zena(ili ak si zensko,postaje tvoj muz),tvoja djeca,tvoji roditelji,tvoja djevojka,tvoj prijatelji,tvoji ljubimci,tvoja skola i da ne nabrajam dalje.Nemas zivot,jer u onih 6h off stignes samo spavat da odmoris velike natecene crvene oci u buljenje u monitor.U biti skuzit ces da si najbolje vrijeme proveo igrajuci imperiju i ako si kupovo kredite potrosio novac da bi te neko napo i sve to sta si mjesecima stvaro neko unistio bas kada si ti bio na off-u.Ili ak sve to nemas od svog zivota pa mislis da ti je najbolje vrijeme svoje fustracije provodit na imperiji primjer kao edimedi,igor245 i jos neki njima slici,svaka im cast onda kolega samo deri,trosi novce,i stvaraj se bi zadovoljstvo.Samo znaj da nekad neces imat vremena ni ici na WC jer toliko vremena to zahtjeva,a igra ti je bas tako namjestena da vojsku je tako tesko uzdrzavat da bas moras biti stalno za komjuterom i da bez kredita koje moras platit ne mozes ama bas nista napraviti.Mogu svi ljudi pricat kako se moze bez kredita,pa ljudi da se krediti ne kupuju vec bi se igra ugasila,sigurno vise nebi ni postojala.Ja sam to skuzio na vrijeme i odusto,iako sada tek vidim da sam i to pre kasno shvatio i koja sam budala bio.
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #7 na: Prosinac 17, 2010, 11:14:49 »

ma ti si majmun.... kaj mislis zakaj sam ja igrao s nekim... pa ne visim ja na kompu po cijele dane.... ahh tesko je tebi objasniti... ali u ovj prici ima dosta toga sto je u pravo.....
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #8 na: Prosinac 17, 2010, 11:27:43 »

UTVRDA ja sam se nadao da ču te bar jednom sačekati doma bar dok rat traje, ali sad ima vojske toliko da ih mogu komotno staviti u jedan iveco kombi i poslati ih tebi da ti malo poprave utvrde( inače su mi paladini odlični bauštelci) ... Grin Grin Grin

ja se mogu zahebavati sa igorom i gubiti sicu kao sto je gubio i on malo vojske na sacekusama koje mu bosanac slagao, i to ne znaci nista niti njemu niti meni........a to da si ti htio mene docekati pricaj nekom drugom
..........bilo je koga napasti tebe ili Igora i novcic pokazao Igor245 Grin ( prije rata)
..........UTVRDA-zmajo = +7643 daljina, pa sta nisi ti dosao do mene.....
a ti samo salji paladine na utvrde.... Grin
Evidentirano
amer1
Gost
« Odgovor #9 na: Prosinac 17, 2010, 11:29:16 »

evo prijedloga za takve stvari...............pustati napad navece kada 99% ljudi ne radi tj poslije normalnog radnog vremena + 2 sata, znaci oko 20 sati ili 21 sat po serveru

ovo je dobar prijedlog za situaciju koja se desila danas ne samo zmaji nego i jos nekim igracima koji su vojsku stvarali duze vremena pa i koristenjem kredita..mislim da ti igraci zasluzuju barem ispriku zbog nacina na koji je dana prednost igracima koji nemaju radno vrijeme i docekali priliku danas da nekoga ulove.. ;D 
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #10 na: Prosinac 17, 2010, 11:31:56 »

 Grin nisi me shvatio glede paladina..... razbijen sam *black_eye* i nemam vojske dovoljno ni za okopavanje krompira... razbijen zato što sam danas bio u nemogučnosti maknuti vojsku prijepodne... ali to malo vojske(paladina) rado ču ti poslati kad ti zatreba radna snaga Grin, pa da ti poprave razbijene utvrde hehehee Grin
Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #11 na: Prosinac 17, 2010, 11:35:36 »

Grin nisi me shvatio glede paladina..... razbijen sam *black_eye* i nemam vojske dovoljno ni za okopavanje krompira... razbijen zato što sam danas bio u nemogučnosti maknuti vojsku prijepodne... ali to malo vojske(paladina) rado ču ti poslati kad ti zatreba radna snaga Grin, pa da ti poprave razbijene utvrde hehehee Grin


 Grin Grin Grin, ma sve sam ja kuzio......malo zahebancije ne skodi, kupite zeljezo po 99....hahahaha, daj neka se javi lik koji je to stavio, legenda  Grin
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #12 na: Prosinac 17, 2010, 11:39:14 »

utvrda ti si se svima zamjerio.... bas je glupo igrati r71 jer cim nekoga roknes odmah si  Lips Sealed ... i odmah te svi kude....  Grin
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #13 na: Prosinac 17, 2010, 11:40:26 »

Ma cilj svega ovoga i je jedna dobra za Lips Sealed ....(druženje), i tko drukčije misli, savjetujem mu konzultacije sa prvim slobodnim lječnikom.... Slušam _m_-a pa se mislim.... Taj čovijek je zbilja dobro zaglibio Grin Grin Grin
Evidentirano

edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #14 na: Prosinac 17, 2010, 11:42:52 »

ma on misli da nesto zna.... prva mu era i sad se umislio da je jaki jer je bio jako dobar a ustvari je imao srece jer je meni i dist-u udaljen jako puno....
Evidentirano
 Str: [1] 2 3 ... 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!