Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 05:56:51 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: BUNDESTAG RAT  (Posjeta: 5885 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #45 na: Prosinac 18, 2010, 12:20:23 »

 *black_eye*
čuo sam za tu poruku Cry
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #46 na: Prosinac 18, 2010, 12:25:01 »

ma ljudi, dok je čovijek svjestan situacije oko sebe, dok kontrolira svoje potrebe, a slobodno vrijeme koristi ne samo za imperiu, stvar je OK.... Svatko od nas se kroz život susreo sa raznim imperiama( bilo to marica, alkohol, žene, brza vožnja ili brzi život, što god...) večina nas kroz te prepreke prolazi sretno i spretno, pojedinci zapnu i utope se u sivilu situacije u kojoj se nađu... Takvim ljudima treba uvijek pomoći, ali društvo je tromo i dok prepozna problem tada je nažalost uvelike kasno... *drunk* -sam da si uzmem jednu peijepodnevnu dozu Grin Grin Grin
Evidentirano

__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #47 na: Prosinac 18, 2010, 12:30:52 »

kod mene nije problem,imam samo zenu koja isto igra i mogu ti reci da igra cak i puno bolje nego ja,al ima i vise slobodnijeg vremena ali nema volje.A ja sam odusta bas zbog posla,jer neradim u uredu pred kompjuterom , a kazne za tipkanje i vozenje su dosta velike,a i strah me da nebi krenio u krivom smjeru na auto bahn bacat sol da se snjeg topi dok tipkam na mobitelu
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #48 na: Prosinac 18, 2010, 12:40:52 »

moja ovo nemože smisliti Grin... ali sreča što mene može Grin, pa nađemo neki kompromis... zna ona što ja više volim od imperie Grin, pa kad me želi skinut sa kompa, to napravi u sekundi Sad Grin Sad
Evidentirano

__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #49 na: Prosinac 18, 2010, 12:51:18 »

pa vidis ti si vec poceo mjesat ljubavni zivot u imperiju,sto ja nikad nisam radio.A i jel mi vjerujes da do pocekta 11mj samo sam 1 vecer ostao budan do 2h ujutro pa sam zaspo i to za vrijeme rat,a od 11m pocinje zimsko radno vrijeme kod mene,tj pocinje polako snijeg,poledica pa imam posla i onda radim,a kad dojem s posla radjecu grlit zenu nego bit na imperiji.I onda lakse odustat nego pravit budalu od sebe.A vi svi ste ko i oni kaldaionicari sta prijacu,joj dobio sam na kladionici ovolko,pa drugi pa treci.Samo pricaju kad dobiju a ono sa su izgubili to sute,valjda ih sram,I tvrde ne ja nisam ovisan,a na kraju ostane bez kuce auta,novaca i sta je najbitnije cijela obitelj ka ostavi.Ali on i dalje tvrdi ja nisam kockar.Tak i vi,tvrdite da samo 5h provodite  na imperiji pa od cega vam onda tolike crvrne  velike oci.Niste valjda puno plakali pa vam narsle.Bolje da ste puno pisali pa bi vam naraslo nesta drugo Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #50 na: Prosinac 18, 2010, 12:56:04 »

 Grin Grin Grin
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #51 na: Prosinac 18, 2010, 12:58:44 »

nemogu vijerovati u što ste pretvorili ovu temu......ajo Lips Sealed ...blago vama kada imate tako dobre i razumne žene,pa dajte njima za ljubav zauvijek napustite imperiju ili ste ipak i vas dvoje ovisnci kako tu nazivate mnoge
Evidentirano
zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #52 na: Prosinac 18, 2010, 01:01:46 »

 ...slažem se da se ljubavni život nemješa sa ovim.... ja samo kažem da moja ima  mišljenje o ovome... kao što ima svatko od nas... ja svoje( naše) slobodno vrijeme prije svega provedem s njom i to s guštom...  Smiley
Evidentirano

zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #53 na: Prosinac 18, 2010, 01:02:35 »

jasmina srečo...
Evidentirano

zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #54 na: Prosinac 18, 2010, 01:05:58 »

Jasmina sinoć sam i previše razglabao o temi koju sam otvorio... Nitko nikome trenutno ne govori da je ovisan, samo govorimo da mnogi ljudi ipak izgube osječaj za vrijeme, jasno zaslugom ove igre...
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #55 na: Prosinac 18, 2010, 01:07:28 »

...slažem se da se ljubavni život nemješa sa ovim.... ja samo kažem da moja ima  mišljenje o ovome... kao što ima svatko od nas... ja svoje( naše) slobodno vrijeme prije svega provedem s njom i to s guštom...  Smiley
nemogu šutiti da me ubijete.....zmajo srećo....stvarno imaš veliki kapacitet ako ti ljubavni život trpi zbog igre.....ili pak imaš posesivnu ženu koja ne trpi da vrijeme provedeš u bilo kojoj aktivnosti osim sa njom.....uh
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #56 na: Prosinac 18, 2010, 01:10:00 »

u sredini ere savez na_vi,tj jedan clan iz savza dobije poruku u kojoj pise.Molio bi vas da da napadnete taj i taj acunt i da ga razrusite.Zasto? u prici stoji!Imam 11 godina,Iz tog i tog sam mjesta. Moj tata igra s tim acauntom,nespava nocima,preko dana radi i cim dodje s posla pali komjuter i ide na imperiju.Sa svoji tatom nisam prico vec dugo vremena,a i mama i tata se stalno svadjaju,od mame sam cuo da ce se mozda rastati.Molim vas da mi pomognete da se moji roditelji ne rastanu.. JA se bas ne sjecam kako je poruka tocno glasila ali bilo je tako nekako.I poruka je prosljedjena Tigeru.Sta je tiger napravio ja neznam al sam taj acunt kasnije vidio na odmoru.I kasnije je uveden 6h off


Uh taj fakat ima problema, zanima me kaj bi pisalo u zahtjevu rastave koji razlog bi se naveo.

Ralzog rastave: Imperia Online
Evidentirano

zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #57 na: Prosinac 18, 2010, 01:13:07 »

Jasmina, a tko govori da nečiji ljubavni život trpi zbog ovoga Grin Grin Grin... moja dapače može mi sjediti u krilu dok švrljam po imperiji... I baš iz razloga što prihvača moje nečine provođenje slobodnog vremena a opet ima svoje mišljenje i stav o svemu, ja ju obožavam...
Evidentirano

zmajo
Sergeant
**

Karma: +50/-19
Offline Offline

Postova: 59



Profil
« Odgovor #58 na: Prosinac 18, 2010, 01:14:54 »

Proxy, netko mi je jednom pričao... netko osobno, da čovjek može pasti na guzicu zbog čega se sve ljudi rastaju... Imperija je još  Lips Sealed eno dobar razlog Grin Grin Grin
Evidentirano

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #59 na: Prosinac 18, 2010, 01:26:07 »

Proxy, netko mi je jednom pričao... netko osobno, da čovjek može pasti na guzicu zbog čega se sve ljudi rastaju... Imperija je još  Lips Sealed eno dobar razlog Grin Grin Grin


Iskreno do rastave nisam došao, al sam znao ostavit curu, prije, ako je slučajno promijenila boju kose. Neki vole samo crnokose  Tongue
Evidentirano

 Str: 1 2 3 [4] 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!