Imperia Online Croatia
Ožujak 19, 2024, 01:03:17 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Pregled najinteresantnijih v5 realmova  (Posjeta: 1196 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
memnon
Captain
****

Karma: +108/-109
Offline Offline

Postova: 317



Profil
« na: Travanj 17, 2017, 02:20:06 »

POZZ,...
u narednom postu predstavicu vam trenutno par realmova u kojim ja imam racun i nadam se da ce jos neko ukljuciti slicicamama i komentarima iz realmova u kojima vi imate racun a cini vam se da bi mogao biti zanimljiv realm,..mozete objavit i link za pozivanje prijatelja.
cilj posta je osim par statistickih podataka i na kraju nezaobilaznih kritika vezanih za pay to win sistem igre pronaci realm koji obecava dobar fight i neizvjestan kraj.
pa krenimo,...

svijet 320

realm je obiljezila borba 2 mega dijosa od kojih jednom skidam kapu a za drugog mogu reci najgori imperijan u igri,koji se koprca protiv duplo slabijeg po ekonomskim bodovima nomada,....xd
i steta sto u ovoj presudnoj bitci tiberije nije izvukao jos malo el.strijela i kata,...i razbucao ovog sabana,..xd,...iako ima jos 42 dana do kraja mozda ovaj poraz bude presudan,...nevjerovatna mi je i potrosnja dija kod ovog impera koji je za 33 dana igre skupio 45mil ekonomskih bodova,..
imperian je dio saveza the greats koja trenutno ima puno uspjeha po v5 realmovima ,..evo par slicica i poredak










svijet 111

jako neinteresantan,..




svijet 285

nezanimljiv,..



svijet 30

mozda u naredne 2 sedmice bude interesantan,...xd,..dugogodisnji prvak realma Mercenaries_War vjerovatno nece izac na kraj s ozbiljnim protivnicima kao sto je ovaj savez _WWE_



svijet 140 Mega Blitz

4 dana realma ,..vjerovatno obecava dosta dobrih bitki zbog 10x brzine ,ali 60-ta ili ko zna koja era vec tamo nekako mi umanjuje vrijednost realma,..mada da me neko pogresno ne shvati to je realm s najvise igraca i zlatna medalja u vecoj konkurenciji znaci vise,..evo poredak,..



svijet Croatia 2

evo slicica poredka saveza,...recimo da je interesantno mada ne vidim po vojnim bodovima velike bitke,...cak sta vise nema bitke preko 100k ekonomskih,..a 20 dana do kraja,.. Shocked





Svijet Arabic 3

ovdje je bilo interesantno,..skupilo se dosta brazilskih igraca,zaigrali su ozbiljno ,al protiv sejka i ostalih spahija i janjicara nisu se bas proslavili,...al svaka cast za pokusaj,..







svijet 283

nemam uvida u stanje u ovom realmu ali jednu bitku iz tog realma  bi objavio ovdje,...



toliko zasada,..sigurno sam propustio da navedem dosta realmova u kojima se nesto interesantno desava ali to mozete i vi ako ste vec ucesnik tog realma,.,.dopunite post s slicicama i komentarima,...
ako ocekujete neki dobar realm,i organizovano se okupljate  ,zovite,..

DA ne zaboravim kritiku ,...mogu da razumijem sve,..vezano za pay to win elemente u ovoj igrici,..sve kosta,sve se placa,itd,..ALI MISLIM DA se mogucnost uzimanja resursa u vrijednosti 100sati proizvodnje svaka 24 sata mora ukinuti ili na neki drugi nacin ograniciti,...
p.s. moze karma ako vam se svida ideja ovog posta,.. *heart*

https://www.youtube.com/watch?v=458REFZ2VKM
















 
















Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!