Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 10:54:57 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: napadi su obustavljeni  (Posjeta: 2351 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
UTVRDA
Gost
« Odgovor #15 na: Prosinac 16, 2010, 07:02:13 »


više od pola njih če bit na imperiji, sad je samo bitno tko če prije do goldica  Grin Grin

hahaha a svima goldovi na 40 minuta....tu ce raditi sekunde tj biti ce presudne  Grin
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #16 na: Prosinac 16, 2010, 07:10:17 »

haha ja necu na goldere.... ja cu na igrace koji posalju na goldere hahaha Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #17 na: Prosinac 16, 2010, 07:15:07 »

Pa tako  i meni piše al svejedno vidim da se zeleni  Cool
Evidentirano

davor17
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #18 na: Prosinac 16, 2010, 11:36:35 »

vec kad je tema zabrana napada,zanima me hoce li bit kakve zabrane napadanja za blagdane
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #19 na: Prosinac 16, 2010, 11:39:34 »

vec kad je tema zabrana napada,zanima me hoce li bit kakve zabrane napadanja za blagdane

naravno da nece jel onda je dan D  ILI ISKRCAVANJE NA NORMANDIJU HEHEHEHEEHEHEHEH   Grin Grin Grin Grin   NEKO CE SE TREZNITI  neko ce se razbuditi jako dobro kada se otrezni i upali imperiju,neko ce misliti da je neki bug,netko nece niti znati sta se desava a netko ce biti i na imperiji i piti i jesti i igrati i festati i provoditi blagdan hahaha.  Da netko ce otvarati poklone a neko ce i dobiti umjesto crvenog paketa crveno pismo u masni zavezano  Grin Grin  Cool Cool
« Zadnja izmjena: Prosinac 16, 2010, 11:49:07 od ANUBIS » Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #20 na: Prosinac 17, 2010, 03:02:08 »

naravno da nece jel onda je dan D  ILI ISKRCAVANJE NA NORMANDIJU HEHEHEHEEHEHEHEH   Grin Grin Grin Grin   NEKO CE SE TREZNITI  neko ce se razbuditi jako dobro kada se otrezni i upali imperiju,neko ce misliti da je neki bug,netko nece niti znati sta se desava a netko ce biti i na imperiji i piti i jesti i igrati i festati i provoditi blagdan hahaha.  Da netko ce otvarati poklone a neko ce i dobiti umjesto crvenog paketa crveno pismo u masni zavezano  Grin Grin  Cool Cool
Grin majstore jesi ti to počeo pisat scenarij za horor blagdanske tematike za neku žnj produkciju...ili ćeš se stvarno i za badnjak,božić,doček nove napadat?
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #21 na: Prosinac 17, 2010, 08:16:52 »

Grin majstore jesi ti to počeo pisat scenarij za horor blagdanske tematike za neku žnj produkciju...ili ćeš se stvarno i za badnjak,božić,doček nove napadat?

 Grin Grin    Bi ja napdao ali nemam vojske nista za napadat,steta a tada ce biti najbolje  Lips Sealed iga ko mi je kriv sta sadim krumpire i kukuruz   Cool Cool  *freak*
« Zadnja izmjena: Prosinac 17, 2010, 08:19:49 od ANUBIS » Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #22 na: Prosinac 17, 2010, 09:35:24 »

Grin Grin    Bi ja napdao ali nemam vojske nista za napadat,steta a tada ce biti najbolje  Lips Sealed iga ko mi je kriv sta sadim krumpire i kukuruz   Cool Cool  *freak*

Ah takvi uvijek najbolje prođu. Top 20 i nitko ih se ne usudi dirati. Bar neko vrijeme. Sad ću te ja napasti prije nego što prijeđem. Tek toliko da te olakšam tih silnih resursa pa da se nemoraš brinuti. Znam ja da je velik teret držati tolike silne resurse doma.   Cheesy
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
ANUBIS
Gost
« Odgovor #23 na: Prosinac 17, 2010, 10:02:56 »

Ah takvi uvijek najbolje prođu. Top 20 i nitko ih se ne usudi dirati. Bar neko vrijeme. Sad ću te ja napasti prije nego što prijeđem. Tek toliko da te olakšam tih silnih resursa pa da se nemoraš brinuti. Znam ja da je velik teret držati tolike silne resurse doma.   Cheesy

He he,enmam ja resursa ja ih odma plasiram dalje heheeh,a inace niko se nebi okoristio napadom jel neces kod mene naci dok me nema ni 100k resa heheheh
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #24 na: Prosinac 17, 2010, 10:23:24 »

pfff, još treba čekat da se osposobe napadi... *crazy*
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #25 na: Prosinac 17, 2010, 10:53:57 »

pfff, još treba čekat da se osposobe napadi... *crazy*

da ,dobro je to u jednu ruku a u drugu nije,dobro je to jer cu an miru popiti kuhano vino pa pivu na brzinu a lose sta nemogu sve ponijeti sa sobom sa goldova eheheh treba mi 3k trasportnih kola koje nemam heheheeheh pa cu moreti reducirati broj napada heheheeh
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #26 na: Prosinac 17, 2010, 11:08:44 »

Citat:
da ,dobro je to u jednu ruku a u drugu nije,dobro je to jer cu an miru popiti kuhano vino pa pivu na brzinu a lose sta nemogu sve ponijeti sa sobom sa goldova eheheh treba mi 3k trasportnih kola koje nemam heheheeheh pa cu moreti reducirati broj napada heheheeh

sad imaš fore radit samo te traktore do početka napada.
kak ti je sa cugom krenulo, još češ se ti napit do 13h i budu te pobrstili  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano

matej284
Lieutenant
***

Karma: +1/-8
Offline Offline

Postova: 142



Profil Email
« Odgovor #27 na: Prosinac 17, 2010, 01:12:57 »

ne kuzim poslali su nam poruke da ce se moci napadat od 10:30 do 14:00 a ja sam probo u par navrata i pise napadi su zaustavljeni Huh?
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #28 na: Prosinac 17, 2010, 01:15:35 »

ne kuzim poslali su nam poruke da ce se moci napadat od 10:30 do 14:00 a ja sam probo u par navrata i pise napadi su zaustavljeni Huh?

 Grin Grin Grin procitaj ponovo  Grin Grin slovo po slovo,ali nema veze u 14 su omoguceni hehehe,nego vidim nešto se nagomilao ljudi kao u redu za crni kruh ,nabrijani da posalju na goldove kao da se dijeli nesto besplatno u trgovackom centru ahahhaah   Grin Grin
Evidentirano
matej284
Lieutenant
***

Karma: +1/-8
Offline Offline

Postova: 142



Profil Email
« Odgovor #29 na: Prosinac 17, 2010, 01:50:57 »

ako je u 14:00 onda je sve u redu Smiley
Evidentirano

 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!