Imperia Online Croatia
Travanj 28, 2024, 11:07:48 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: SERVER  (Posjeta: 1432 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« na: Prosinac 13, 2010, 10:34:40 »

Pričao sam sa podosta igrača i svi se žale da im igrica toliko šteka da se skoro ponekada ne može ni igrati...
i pitam ja sada,nek se desi da trebam u par sekundi odraditi nešto hitno,opozvati vojsku ili napraviti sačekuš i
server zašteka i ja popušim zbog tuđe greške,imamo još malo do kraja ove ere i baš se sad pred kraj mora čačkati,
kako ne zašteka kad uplaćujem kredite,nego odmah prihvati...stvarno sramota i nadam se da netko ima
pametan odgovor na ovaj problem,za gluposti imamo otvorene druge teme...
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #1 na: Prosinac 14, 2010, 12:20:51 »

Pričao sam sa podosta igrača i svi se žale da im igrica toliko šteka da se skoro ponekada ne može ni igrati...
i pitam ja sada,nek se desi da trebam u par sekundi odraditi nešto hitno,opozvati vojsku ili napraviti sačekuš i
server zašteka i ja popušim zbog tuđe greške,imamo još malo do kraja ove ere i baš se sad pred kraj mora čačkati,
kako ne zašteka kad uplaćujem kredite,nego odmah prihvati...stvarno sramota i nadam se da netko ima
pametan odgovor na ovaj problem,za gluposti imamo otvorene druge teme...
našao sam rješenje ali ipak nije u redu da igrica blokira (ak netko treba pomoć oko ovoga nek se javi porukom,ipak ima pametnih ljudi hehe Tongue Tongue)
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #2 na: Prosinac 14, 2010, 12:56:25 »

promijeniti broj servera? http://www18.imperiaonline.org  staviti br 9 umjesto 18? ili 25? meni je tako upalilo, jer koliko sam skuzio br 9 je preslab pa mi najvise steka....
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #3 na: Prosinac 14, 2010, 01:39:39 »

promijeniti broj servera? http://www18.imperiaonline.org  staviti br 9 umjesto 18? ili 25? meni je tako upalilo, jer koliko sam skuzio br 9 je preslab pa mi najvise steka....
...jesam kume,to sam i napravio i sad je recimo ok (ak potraje) Wink
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #4 na: Prosinac 14, 2010, 04:45:28 »

...jesam kume,to sam i napravio i sad je recimo ok (ak potraje) Wink
kad se ulogiras gore u url izbrisi znak "#" nalazi se ispred rijeci village npr. "http ://www16.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/#village3.php"  i onda ce bit iskljucen ovaj novi messenger a po mojem misljenju on je usporio igru i vezu sigurno 50%.....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #5 na: Prosinac 15, 2010, 10:02:39 »

kad se ulogiras gore u url izbrisi znak "#" nalazi se ispred rijeci village npr. "http ://www16.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/#village3.php"  i onda ce bit iskljucen ovaj novi messenger a po mojem misljenju on je usporio igru i vezu sigurno 50%.....
hvala herr susjede Bosanac,lijepo da si se sjetio pomoći "skoro prvom susjedu"...za ovu obavjest ti obačavam da ako se zaratimo,budem te poštedio Wink...jel smijem otvoriti novu temu??...nazvao bi ju "Sve je dozvoljeno" Grin:D...vidiš da nam nedostaje "vrućih tema"  Cheesy Cheesy
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #6 na: Prosinac 16, 2010, 12:21:07 »

dobro je ovo što server ne radi,nemogu poslati vojsku nikuda,ne plaćam održavanje,a resursi rastu  Grin Grin
...samo da ne krenu napadi kad budem spavao,pa me netko ne oplete do jutra  Cheesy Cheesy
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #7 na: Prosinac 16, 2010, 12:35:06 »

dobro je ovo što server ne radi,nemogu poslati vojsku nikuda,ne plaćam održavanje,a resursi rastu  Grin Grin

e kad bi tako bilo do kraja ere .. ja zadovoljan  Grin
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #8 na: Prosinac 16, 2010, 12:45:29 »

e kad bi tako bilo do kraja ere .. ja zadovoljan  Grin
ma vraga bi bio zadovoljan,pa čemu sam napravio toliko vojske,treba se u nekoga zabiti na kraju  Grin Grin
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #9 na: Prosinac 16, 2010, 07:32:25 »

ma vraga bi bio zadovoljan,pa čemu sam napravio toliko vojske,treba se u nekoga zabiti na kraju  Grin Grin
       je da prava šteta za tebe imaš čudo vojske  Cheesy Cheesy  i još koliko si pobio pravo čudo da imaš toliku silu
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #10 na: Prosinac 16, 2010, 09:59:07 »

       je da prava šteta za tebe imaš čudo vojske  Cheesy Cheesy  i još koliko si pobio pravo čudo da imaš toliku silu
ti mudrac sa nekim crticama prije imena i ime malim slovom sve govori koliko si bistar...ja se bar ne skrivam iza takvih okrnjenih imena već govorim što me volja i stojim iza toga...bolje stavi brkove i bradu i odi glumi djeda Božićnjaka,možda tamo prođeš...a tko zna,možda nosiš i suknju jer ak se skrivaš iza drugog imena od onoga sa kojim igraš,sve je moguće  Tongue Tongue
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #11 na: Prosinac 17, 2010, 12:18:54 »

Mala uspavanka http://www.youtube.com/watch?v=SFLw8aH-M2w
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #12 na: Prosinac 17, 2010, 09:50:59 »

Grin Grin
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!