Imperia Online Croatia
Travanj 17, 2024, 01:31:19 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: pitanje Lex-legisima  (Posjeta: 700 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« na: Prosinac 12, 2010, 11:55:58 »

MOLIO BI LEGISE ILI ONE KOJI NEŠTO ZNAJU O OVOME DA KOMENTIRAJU IZJAVIU dotičnog gos. Fly: mario...ti nisi nikakav Lex_legis...ako ekipa ne zna ja znam kako si dosao do tog imena..u r71...ti i tvoja ekipa ste izbacili vodju i osnivaca tog saveza i izrokali ga i ti si postao faca..zato molim te smisli si svoj savez pa ga furaj po svijetu ..do onda suti...a i lako je igrat inter realm..budi faca u svome svijetu a ne igrat 2 dana pa na odmor..probao si u lopovima i ni nisi dugo izdrzao .. Lips Sealed  svi idu tamo gdje im je lakse.....   
Evidentirano
joka5
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 6



Profil
« Odgovor #1 na: Prosinac 13, 2010, 12:20:04 »

neznam šta reć tip piše i pljuje po tebi mario  Angry bez razloga , nešto si mu se zamjerio, i na forumu je pod drugim imenom kad se predstavi onda možemo raspravljat a dotle zaboravi . A to što smo otišli u drugi svijet je bio dogovor da idemo probat van i  umijesto da se svi zajedno ponosimo igrom Hrvata vani mi se tu plujemo jedni po drugima  *hmm*, osim toga takav rezultat je nemoguće ostvarit kako fly kaže "spojiš se dvaput na dan i igraš", nitko nekaže da smo ostali tu cro1 da bi bili prvi ili da bi baš taj mario bio najbolji ali da bi igrali i da bi se igrali to bi.  LJUDI MOJI (fly) OVO JE IGRA NEMOJTE ŽIVIT U VIRTUALNOM SVIJETU
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #2 na: Prosinac 13, 2010, 12:33:33 »

ti i tvoja ekipa ste izbacili vodju i osnivaca tog saveza i izrokali ga i ti si postao faca..
- da bar ja imam takvu ekipu i da sam faca  Cool
    Cheesy *drunk* *guns*
« Zadnja izmjena: Prosinac 13, 2010, 12:43:16 od Igor245 » Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #3 na: Prosinac 13, 2010, 01:25:00 »

- da bar ja imam takvu ekipu i da sam faca  Cool
    Cheesy *drunk* *guns*
ali Igore....pa ti jesi faca  Grin Grin
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #4 na: Prosinac 13, 2010, 01:31:46 »

E MOMCI, ALI TO NIJE ISTINA. niti sam ja faca niti je išta od njegovih riječi istina. igramo R25 jer je počeo prije nego naša era pa smo i ostali tamo da se okušamo vani. a to o prošloj eri ništa nepije vodu.
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!