Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 10:22:11 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Igranje imperie na više računa!!!  (Posjeta: 2759 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
domba2905
Lieutenant
***

Karma: +2/-8
Offline Offline

Postova: 112


Profil Email
« na: Travanj 11, 2009, 12:53:01 »

Zanima me dali ja kršim pravila ako koristim računalo sa braćom i svako od nas ima svoj acc!
Dakle svako gradi za sebe? Ali kad je jedan na kompu zaposli sve radnike za svu četvoricu, tako da niko nije slobodan od radnika!
Nadamo se da nekršimo pravila, ako kršimo onda će svako za sebe raditi ili kako vi kažete!=!=!?
Usput igra je odlična!!!!!!!!!!!!!!!! Grin
Evidentirano

hyena
Trusted Member
*

Karma: +7/-8
Offline Offline

Postova: 87


r 71


Profil
« Odgovor #1 na: Travanj 11, 2009, 09:02:13 »

to je krsenje pravila ako igrate u istom realmu... ako ste svi u razlicitim realmima, nece vam nista
Evidentirano

domba2905
Lieutenant
***

Karma: +2/-8
Offline Offline

Postova: 112


Profil Email
« Odgovor #2 na: Travanj 11, 2009, 09:47:22 »

Da, svi smo u r71, ali smo udaljeni preko 3000, pa kad su svi htjeli igrat! I tu nas je server smjestio!
I šta sad?
Svaki od nas želi igrat imperiu!?!?!?!?
Pa jel nas može moderator premjestit u druge realmove ili sami ako se to nekako može??
Tako da nekršimo pravila, nismo znali da je to tako?
Nebi htjeli da nas banna moderator?!!!!!!!!!!
Nadam se da će bit razumjevanja od strane modratora
« Zadnja izmjena: Travanj 11, 2009, 09:57:14 od domba2905 » Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Travanj 11, 2009, 10:43:13 »

Igranje više računa u istom realmu je zabranjeno. Nažalost, nemoguće je provjeriti da li ste vi zbilja 4 braće ili samo jedna soba igra.
Dok ne radite ilegalne stvari, najvjerojatnije nećete biti kažnjeni, ali ako budete prodavali jeftine resurse i kupovali jedni od drugih ili napadali iste protivnike, sustav će vs automatski kazniti jer igrate s istog računala.
Evidentirano

Mithrandir
Sergeant
**

Karma: +6/-18
Offline Offline

Postova: 99


Profil
« Odgovor #4 na: Travanj 11, 2009, 11:26:58 »

Igranje više računa u istom realmu je zabranjeno. Nažalost, nemoguće je provjeriti da li ste vi zbilja 4 braće ili samo jedna soba igra.
Dok ne radite ilegalne stvari, najvjerojatnije nećete biti kažnjeni, ali ako budete prodavali jeftine resurse i kupovali jedni od drugih ili napadali iste protivnike, sustav će vs automatski kazniti jer igrate s istog računala.

Meni je ovo recimo bezveze. Ajde ovo za prodaju po 0,1 mi je jasno, ali zašto recimo braća ne bi mogla biti u istom savezu i prilikom rata derati istog lika. To mi je ono... nonsens
Evidentirano
domba2905
Lieutenant
***

Karma: +2/-8
Offline Offline

Postova: 112


Profil Email
« Odgovor #5 na: Travanj 11, 2009, 12:02:43 »

kako da onda obrišemo ostala 3 računa, pa ćemo igrati na jednom!
Jel smijemo prebaciti resurse koje smo kupili? i onda obrisati acc ili ne? vjerojatno je ne?
Ugl. kako da obrišemo račune?
Evidentirano

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #6 na: Travanj 11, 2009, 12:31:45 »

kako da onda obrišemo ostala 3 računa, pa ćemo igrati na jednom!
Jel smijemo prebaciti resurse koje smo kupili? i onda obrisati acc ili ne? vjerojatno je ne?
Ugl. kako da obrišemo račune?
Kao što rekoh, nemojte raditi ništa ilegalno i ne bi smjelo biti problema.
Računi se ne mogu brisati, možete ih jedino ostaviti i ne igrti više. nakon nekog vremena postanu latni novčići a kasnije budu izbrisani.
Pretpostavljam da pod resursima mislite na kredite koje ste kupili za novac. nažalost prebacivanje kredita na druge račune nije moguće. možete iskoristiti kredite da postavite račun na vacation(odmor) tada vas nitko ne može napasti.
Nastavite igrati, uživajte i nemojte napraviti stvari koje su navedene u ovoj temi.
http://www4.imperiaonline.org/forums/hr/index.php?topic=210.0
Evidentirano

KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #7 na: Travanj 11, 2009, 09:05:10 »

Meni je ovo recimo bezveze. Ajde ovo za prodaju po 0,1 mi je jasno, ali zašto recimo braća ne bi mogla biti u istom savezu i prilikom rata derati istog lika. To mi je ono... nonsens
je ali dio braće će se potpomoć bratovim accom da bi ili špijunirali drugog ili namjestili bitku (recimo ako je jedan brat lošije razvijen ,drugi mu ostavi lijepo resurse,ovaj ga napadne i skupi sve) ili pak radili kamikaze kako bi drugi brat dobio..kako god dobija se nepravedna prednost pred drugima Smiley a to je varanje  Grin
bolje im je da dijele account  Grin
Evidentirano
domba2905
Lieutenant
***

Karma: +2/-8
Offline Offline

Postova: 112


Profil Email
« Odgovor #8 na: Travanj 11, 2009, 10:30:50 »

evo odlučili smo da ćemo igrati svi na ovom računu, zato jer je najbolje razvijen!
Ostale nediramo! I hvala na razumjevanju....
Nadamo se da nećete ukinut ovaj acc.. hvala
Evidentirano

vjekoh
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 48


Profil
« Odgovor #9 na: Travanj 12, 2009, 08:04:20 »

meni od jućer treba pomoć i nema je , zbog vikenda praznika i nećeg drugog  ne znam.
kupio sam 20 premium kredita jućer nije mi kredit sjeo . zatim sam aktivirao 10 kredita za ubrzanje igre
i uklanjanja reklama ali ni to nije aktivirano ne znam zašto.imam osjećaj da uplaćujem u prazno.
administrator mi je rekao jućer da je to zbog vikenda i da će biti plaćeno ali reklame su joć aktivirane.
ne vide se prećice i trenutno stanje cijena na tržištu.  hvala.
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #10 na: Travanj 12, 2009, 08:09:12 »

meni od jućer treba pomoć i nema je , zbog vikenda praznika i nećeg drugog  ne znam.
kupio sam 20 premium kredita jućer nije mi kredit sjeo . zatim sam aktivirao 10 kredita za ubrzanje igre
i uklanjanja reklama ali ni to nije aktivirano ne znam zašto.imam osjećaj da uplaćujem u prazno.
administrator mi je rekao jućer da je to zbog vikenda i da će biti plaćeno ali reklame su joć aktivirane.
ne vide se prećice i trenutno stanje cijena na tržištu.  hvala.
prijavio sam ja za kredite samo je vikend i nacionalan praznik u bugarskoj pa admina nema  Cheesy rekao sam dolaze najdalje u ponedjeljak  ;D
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #11 na: Travanj 12, 2009, 08:51:01 »

meni od jućer treba pomoć i nema je , zbog vikenda praznika i nećeg drugog  ne znam.
kupio sam 20 premium kredita jućer nije mi kredit sjeo . zatim sam aktivirao 10 kredita za ubrzanje igre
i uklanjanja reklama ali ni to nije aktivirano ne znam zašto.imam osjećaj da uplaćujem u prazno.
administrator mi je rekao jućer da je to zbog vikenda i da će biti plaćeno ali reklame su joć aktivirane.
ne vide se prećice i trenutno stanje cijena na tržištu.  hvala.
Nema ubrzanja igre za 10 kredita. već možeš aktiviratipemium za 25, 50, 160 ili 250 kredita sa različitim vremenom trajanja.
A pošto očito nemaš više aktivan premium, ne vidiš prečace, cijene i vidiš reklame.
Za 10 kredita si najvjerojatnije uzeo 10h resursa.
A kredite koje su platili a nisu primili trenutno nakon sms-a svi su dobili naknadno, jedino što ih nemam ovlasti dijeliti niti ja niti kosac, već morate čekati admine iz bugarske. i tu trenutno nema pomoći, ali možda se uskoro to promijeni pa će sve ići brže.
Evidentirano

kire55
Gost
« Odgovor #12 na: Travanj 12, 2009, 08:52:40 »

pa tko je stvorio ovu igru???
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #13 na: Travanj 12, 2009, 08:53:56 »

pa tko je stvorio ovu igru???
Igru je napravio IO team iz Bugarske. I prevedena je na 30-tak jezika.
Evidentirano

kire55
Gost
« Odgovor #14 na: Travanj 12, 2009, 08:54:54 »

kako staviš to ono što sam ja napisao u ovaj kvadratić???
glupo pitanje,ali ne znam
Evidentirano
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!