Imperia Online Croatia
Travanj 29, 2024, 03:58:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Prijedlog: Obračun plijena po tržišnim cijenama  (Posjeta: 407 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« na: Prosinac 17, 2010, 10:44:31 »

Ovo nije normalno što se događa pred kraj svake ere i postaje besmisleno. Cijene resa na tržištu izbezumljeno rastu i naprosto nema smisla ići u napade kad je zlato postalo bezvrijedno u igri. Mislim da je to u r82 dobro riješeno jer uzimaš rese koje se nalaze u provi. U r71 sada nema smisla ići u pljačke jer zlatom koje osvojiš ne možeš obnoviti ni minimalne gubitke iz bitke. Mislim da bi u verziji 4 trebalo uvesti obračun kod pretvaranja resa u zlato prema trenutnim tržišnim cijenama.
Ispričavam se što sam ovu temu greškom stavio u doba osvajanja iako joj je mjesto u starom forumu.
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #1 na: Prosinac 18, 2010, 11:59:30 »

Ovo nije normalno što se događa pred kraj svake ere i postaje besmisleno. Cijene resa na tržištu izbezumljeno rastu i naprosto nema smisla ići u napade kad je zlato postalo bezvrijedno u igri. Mislim da je to u r82 dobro riješeno jer uzimaš rese koje se nalaze u provi. U r71 sada nema smisla ići u pljačke jer zlatom koje osvojiš ne možeš obnoviti ni minimalne gubitke iz bitke. Mislim da bi u verziji 4 trebalo uvesti obračun kod pretvaranja resa u zlato prema trenutnim tržišnim cijenama.
Ispričavam se što sam ovu temu greškom stavio u doba osvajanja iako joj je mjesto u starom forumu.
nista nije besmisleno cijena resa raste zato jer svi rade vojsku i rokaju druge sad vise nije cilj istrazivati i gradit sada samo vojska i vojni bodovi prema tome vojska u pokretu cijelo vrijeme a to iziskuje veliki trosak ako napadi sjedaju u prazno takodjer hvatanjem vojske drugih igraca uzrokuje gubitak tvoje tako da moras imati resurse za nadoknadu izgubljene vojske ili po mogucnosti proizvodnju dodatne vojske a ako ti mislis pod tim napadi( farmanje ) normalno da je besmisleno imas jos mj dana do kraja i ti pucas po praznim utvrdama  *crazy* *crazy* tako da resursi u prodaju i prizvodnju nove vojske i rokaj aktivne sad  ekonomiju  nema smisla vise radit..... bitno je imati zlata samo za uzdrzavanje vojske... 
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #2 na: Prosinac 19, 2010, 01:06:45 »

Bosanac upravo i mislim na rokanje. Kod farmanja ne gubiš vojsku pa nema potrebe za obnavljanjem vojske. Štos je u tome da kod svake bitke (izgubio ili pobjedio) gubiš dio vojske a pobjedu naplaćuješ u zlatu koje je bezvrijedno. Zato i mislim da bi bilo korektnije da se obračun opljačkanih resa nakon bitke vrši prema trenutnim tržišnim cijenama a ne u sadašnjem omjeru jer on nije primjeren stvarnoj vrijednosti vojske.
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #3 na: Prosinac 21, 2010, 02:28:02 »

Ovo nije normalno što se događa pred kraj svake ere i postaje besmisleno. Cijene resa na tržištu izbezumljeno rastu i naprosto nema smisla ići u napade kad je zlato postalo bezvrijedno u igri. Mislim da je to u r82 dobro riješeno jer uzimaš rese koje se nalaze u provi. U r71 sada nema smisla ići u pljačke jer zlatom koje osvojiš ne možeš obnoviti ni minimalne gubitke iz bitke. Mislim da bi u verziji 4 trebalo uvesti obračun kod pretvaranja resa u zlato prema trenutnim tržišnim cijenama.
Ispričavam se što sam ovu temu greškom stavio u doba osvajanja iako joj je mjesto u starom forumu.
cijene resa na trzistu su odraz stvarne ponude i potraznje. formiraju je sami igraci. i odraz je potrebe.nitko tebe ne sprijecava da prodajes zeljezo po 2,5 i rusis cijenu. Grin Grin Grin
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!