Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 01:10:22 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: informatičar  (Posjeta: 2698 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
kire55
Gost
« na: Travanj 10, 2009, 08:31:34 »

postoji li neki dobar informatičar ili netko koga zanima informatika na ovom forumu?Huh?Huh?Huh???=====?Huh?Huh?Huh?Huh??

ne znam sta je ovo
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Travanj 10, 2009, 11:46:02 »

A što te konkretno zanima???
Evidentirano

kire55
Gost
« Odgovor #2 na: Travanj 12, 2009, 12:08:50 »

pa sve po malo,tko nešto zna neka podijela sa nama,ja npr.znam neke određene stvari  Smiley Smiley Smiley

ako želiš doći,evo ti forum,još forum nije oživnuo jer nas je malo,a ovi na youtube-u su englezi španjolci pa mi se ne da sve to prevoditi na engleski

http://kire55.createforum.net

npr.ako znaš raditi web stranice ili ako znaš raditi vlastite forume,ako znaš raditi sa javom,ako znas programirat,ako znas neke trikove na kompu....

polako  skupljam ekipu,ali treba vremena

Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #3 na: Travanj 12, 2009, 05:01:45 »

pa sve po malo,tko nešto zna neka podijela sa nama,ja npr.znam neke određene stvari  Smiley Smiley Smiley

ako želiš doći,evo ti forum,još forum nije oživnuo jer nas je malo,a ovi na youtube-u su englezi španjolci pa mi se ne da sve to prevoditi na engleski

http://kire55.createforum.net

npr.ako znaš raditi web stranice ili ako znaš raditi vlastite forume,ako znaš raditi sa javom,ako znas programirat,ako znas neke trikove na kompu....

polako  skupljam ekipu,ali treba vremena


ja znam radit viruse  Grin  Lips Sealed
Evidentirano
kire55
Gost
« Odgovor #4 na: Travanj 12, 2009, 08:51:23 »

heeh
ja znam napraviti virus,kada kliknešp na njega da ti se ugasi komp,prijavi se na moj forum ako želiš,moj prijatelj još ne može doći jer iam neke obaveze,alio ima neke veoma dobre trikove
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #5 na: Travanj 13, 2009, 07:52:34 »

heeh
ja znam napraviti virus,kada kliknešp na njega da ti se ugasi komp,prijavi se na moj forum ako želiš,moj prijatelj još ne može doći jer iam neke obaveze,alio ima neke veoma dobre trikove
ja sam skinio neki dokument sa neta gdje je sve objašnjeno..čak i kako napravit virus koji ti se kopira u registre i u windowse i onda gasi komp..i kad ga ti ponovo upališ,čim se digne windows on ga gasi  Grin
ili kviz virus-->dobiješ pitanje i ako odgovoriš krivo pobriše ti hard disk  Grin ali ofc ja neradim te.zezam se s onim jednostavnim batch virusima i radim shortcut za shutdown.exe i uvaljujem ih frendovima Tongue nebi vjerovao koliko ih padne na te fore  Grin
Evidentirano
Mithrandir
Sergeant
**

Karma: +6/-18
Offline Offline

Postova: 99


Profil
« Odgovor #6 na: Travanj 13, 2009, 01:44:50 »

Ja sam jučer dobio opaki crnogorski virus...



U ovom momentu ste primili CRNOGORSKI virus.
Posto nam je mrsko, a i ne znamo niti imamo
> iskustva u pisanju raznih virusa, nas virus
> funkcionira na principu saradnje i povjerenja.
> Dakle, molimo vas da obrisite sve podatke sa
> vaseg kompjutera i da fordward-ujete ovaj
> mail svim prijateljima (naravno prije nego
> obrisete sve podatke).
> Hvala na saradnji i povjerenju.
>
> BLACKMOUNTAINS HACKER GROUP


 Grin Grin Grin
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #7 na: Travanj 13, 2009, 03:56:20 »

Ja sam jučer dobio opaki crnogorski virus...



U ovom momentu ste primili CRNOGORSKI virus.
Posto nam je mrsko, a i ne znamo niti imamo
> iskustva u pisanju raznih virusa, nas virus
> funkcionira na principu saradnje i povjerenja.
> Dakle, molimo vas da obrisite sve podatke sa
> vaseg kompjutera i da fordward-ujete ovaj
> mail svim prijateljima (naravno prije nego
> obrisete sve podatke).
> Hvala na saradnji i povjerenju.
>
> BLACKMOUNTAINS HACKER GROUP


 Grin Grin Grin
*hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
kire55
Gost
« Odgovor #8 na: Travanj 14, 2009, 08:39:22 »

Citat:
ja sam skinio neki dokument sa neta gdje je sve objašnjeno..čak i kako napravit virus koji ti se kopira u registre i u windowse i onda gasi komp..i kad ga ti ponovo upališ,čim se digne windows on ga gasi  Grin
ili kviz virus-->dobiješ pitanje i ako odgovoriš krivo pobriše ti hard disk  Grin ali ofc ja neradim te.zezam se s onim jednostavnim batch virusima i radim shortcut za shutdown.exe i uvaljujem ih frendovima Tongue nebi vjerovao koliko ih padne na te fore  Grin

ma ja sam naućio sada napraviti trojanaca,samo napišeš gdje želiš brisat nekome podatke,spremiš u .bat file i još jedna stvar ali sada sam zaboravio
Evidentirano
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #9 na: Travanj 14, 2009, 04:42:04 »

ma ja sam naućio sada napraviti trojanaca,samo napišeš gdje želiš brisat nekome podatke,spremiš u .bat file i još jedna stvar ali sada sam zaboravio
samo problem je šta nitko pametan ne otvara batch fileove Grin
zato je najbora fora sa shortuctom za widnows shutdown exe.promijeniš ime i ikonu  Grin
Evidentirano
kire55
Gost
« Odgovor #10 na: Travanj 14, 2009, 09:08:33 »

Citat:
zato je najbora fora sa shortuctom za widnows shutdown exe.promijeniš ime i ikonu  Grin

aha,i to znam napravit,malo prođeš youtube,i to naucis,ja znam trik,npr.ako zaboravis svoj pass,stisnes neke tipke i udjes u administratora i onda možeš raditi sta god zelis
Evidentirano
Bothari
Private
*

Karma: +1/-2
Offline Offline

Postova: 29


Profil Email
« Odgovor #11 na: Travanj 14, 2009, 09:25:41 »

Crnogorski virus  Grin
Evidentirano
kire55
Gost
« Odgovor #12 na: Travanj 14, 2009, 09:28:08 »

Šta ti je to???
Evidentirano
Andrea2009
Trusted Member
*

Karma: +12/-45
Offline Offline

Postova: 308


hehm, kako kaze apok, vas najdrazi trusted haha


Profil
« Odgovor #13 na: Rujan 20, 2009, 07:11:51 »

aha,i to znam napravit,malo prođeš youtube,i to naucis,ja znam trik,npr.ako zaboravis svoj pass,stisnes neke tipke i udjes u administratora i onda možeš raditi sta god zelis
*WALL* *WRITE* heh, de, zaboravljam stalno lozz pojedinih igara, de, jel se sijecas mozda na kojoj stranici ono za neki pass haha
Evidentirano

uzivaj u zivotu, zivot je kratak, nemoj se zivcirati bezveze, uzivaj jer jednom se zivi pa nek se prozivi ; )))
KoSaC
Global Moderator
*

Karma: +19/-32
Offline Offline

Postova: 299


Profil
« Odgovor #14 na: Rujan 24, 2009, 07:40:39 »

ja znam najbolji trik..kad se negdje regaš napraviš notepad dokument nazoveš ga po igri i unutra username i password  *freak*
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!