Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 09:19:14 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: veliki ratnici  (Posjeta: 3228 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« na: Prosinac 09, 2010, 01:15:03 »

evoo bas pratim internacionalne realmove.i vidim počinje realm idu igračine iz r71,vewliki ratnici koji hvataju vojsku ljudima koji nemaju vremena,idu kao face u internacionalni.kad povirim za mjesec-dva u taj realm kad eno 3 hrvata u top 100 a ostali veliki ratnici ili zlatnici ili na odmoru(mozda se nema vremena,ali ako mozete bit 18h online u r71 valjda mozete i u internacionalnom biti bar 3h sto je po meni dovoljno za barem u top 20 ako znas nesto)
čast iznimkama poput rocka,utvrde,trolista,zvone i naravno igora.
a vi ostali ratnici koji se prepucavate dan i noć po forumu ko je bolji,bla,bla,bla dokazite se u internacionalnom realmu i undan se hvalite,a ne vamo dobijes rat ili bitku i sad s najbolji na svijetu *black_eye*
 Smiley
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #1 na: Prosinac 09, 2010, 01:55:52 »

stvarno nezz ko se hvalii..kazes hvataju vojsku ljudima koji nemaju vremena..pa u takvim situacijama valjda i treba hvatat vojsku kad je igrac izvan igre i nespreman.nece se valjda sad svi na to izvlacit,ja neam vremena i zato sam uhvacen,bzvz.  ovo da su internacionalni svijetovi kao neka veca klasa bas i nebi reko,je da ima nekih al ima i puno gorih od 71 u kojima nije problem bit medu prvima i bez kredita..sta si ovim postom zelio mozda sebe uzdic ,to sto igras internacionalni neznaci da neki k vise vrijedis od jednog igraca iz r71 ...uostalomm onee  poznate bijele farmerske gace koje znas izvjesit pokazuju da i nisi bas neki fajter Cool
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #2 na: Prosinac 09, 2010, 02:10:13 »

 Grin Grin Grin kikss jel ti to imaš zmiju umjesto jezika?? Grin Grin Grin
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #3 na: Prosinac 09, 2010, 02:19:57 »

evoo bas pratim internacionalne realmove.i vidim počinje realm idu igračine iz r71,vewliki ratnici koji hvataju vojsku ljudima koji nemaju vremena,idu kao face u internacionalni.kad povirim za mjesec-dva u taj realm kad eno 3 hrvata u top 100 a ostali veliki ratnici ili zlatnici ili na odmoru(mozda se nema vremena,ali ako mozete bit 18h online u r71 valjda mozete i u internacionalnom biti bar 3h sto je po meni dovoljno za barem u top 20 ako znas nesto)
čast iznimkama poput rocka,utvrde,trolista,zvone i naravno igora.
a vi ostali ratnici koji se prepucavate dan i noć po forumu ko je bolji,bla,bla,bla dokazite se u internacionalnom realmu i undan se hvalite,a ne vamo dobijes rat ili bitku i sad s najbolji na svijetu *black_eye*
 Smiley
ima bolje rješenje za ovo,na facebooku ima igra,zove se FarmVille,igraš igru okružen susjedima,a sve poštenjačine i nitko te ne napada,čak ti šalju poklone i lajkaju
kada objaviš da si nešto napravio u svom razvoju,ma igra je super,nema vješanja bijelih gača,,,,mislim da je idealna za one što kukaju da ih se napada u IO...e zaboravih reći,igra je internacionalna jer primiš nekog bugara,rusa ili francuza za prijatelja i primiš ga za susjeda bez problema,ma sve dobričine.....i zadnje a ne najmanje važno je da nema foruma za prepucavanja kome je repa bolje narasla ili čija krava daje više mlijeka  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #4 na: Prosinac 09, 2010, 03:17:38 »

ima bolje rješenje za ovo,na facebooku ima igra,zove se FarmVille,igraš igru okružen susjedima,a sve poštenjačine i nitko te ne napada,čak ti šalju poklone i lajkaju
kada objaviš da si nešto napravio u svom razvoju,ma igra je super,nema vješanja bijelih gača,,,,mislim da je idealna za one što kukaju da ih se napada u IO...e zaboravih reći,igra je internacionalna jer primiš nekog bugara,rusa ili francuza za prijatelja i primiš ga za susjeda bez problema,ma sve dobričine.....i zadnje a ne najmanje važno je da nema foruma za prepucavanja kome je repa bolje narasla ili čija krava daje više mlijeka  Grin Grin Grin Grin
A dali se u toj "FarmVille" može napast i opljačkat susjeda Huh??
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #5 na: Prosinac 09, 2010, 03:30:27 »

A dali se u toj "FarmVille" može napast i opljačkat susjeda Huh??
...pa ak se vi krvoloci pojavite tamo,lako da bi se moglo i zaratiti  Grin Grin
Evidentirano
shandalala
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« Odgovor #6 na: Prosinac 09, 2010, 10:33:44 »


mislim da je ova igra otisla u krivom smjeru kao i vecina stvari danas oko nas...sve se svodi na to tko moze više platit (čitaj:ukucat kredita) ili na liječenje svojih frustracija na slabijima od sebe...

svakoj igri bi trebao bit cilj zabava,naravno i pokusat bit sto bolji u kolektivu kojem pripadas,a ne podmetat jedni drugima i kolko vidim čak i prepiranje...ne kuzim cemu to ? i to nadmetanje tko je najbolji igrač?! igras godinu dana i skupljaš brojeve na ekranu a nakraju odluči jedna bitka i ti si sad kao najbolji? umjesto da uzivate u igri i nadmudrivanju, vecina ekipe ovo shvaca kao neki poligon za ispucavanje negativne energije..kupite si radije vrecu pa udaraj doma kad ti je dosta svega a ovdje dođi se družit i zabavit malo...


Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #7 na: Prosinac 09, 2010, 10:57:12 »

kad se več hvalimo, pogledaj poredak u R25, ljepo su to hrvati tamo pokazali. a da je bilo teško i je pogotovo prvu polovinu ere.
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #8 na: Prosinac 09, 2010, 11:01:29 »

bravo mario....  Smiley
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #9 na: Prosinac 09, 2010, 11:04:32 »

kad se več hvalimo, pogledaj poredak u R25, ljepo su to hrvati tamo pokazali. a da je bilo teško i je pogotovo prvu polovinu ere.

sinoc sam bas malo gledao poretke, vidim da ima dosta hrvata pri vrhu u toj eri, svaka cast
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #10 na: Prosinac 09, 2010, 11:27:02 »

kad se več hvalimo, pogledaj poredak u R25, ljepo su to hrvati tamo pokazali. a da je bilo teško i je pogotovo prvu polovinu ere.
ajde konačno da se oko nečega svi slažemo,čestitam i ja...zanima me kako će biti kasnije u r50 hehe...shandalala ti si tamo,kako ide?
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #11 na: Prosinac 09, 2010, 11:29:06 »

ja igram r7, tamo ima samo 3 hrvata, ali dobro se drzimo hehehehe
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #12 na: Prosinac 09, 2010, 11:33:30 »

trolist sta neigras ti r 50?
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #13 na: Prosinac 09, 2010, 11:36:55 »

trolist sta neigras ti r 50?

igram i r50 i r82
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #14 na: Prosinac 09, 2010, 11:39:27 »

hvala momci
Evidentirano
 Str: [1] 2 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!