Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 10:40:33 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ovako ratuje IRONHEART  (Posjeta: 2711 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
fly
Gost
« Odgovor #15 na: Prosinac 14, 2010, 12:47:05 »

iskreno...vrlo sam razočaran ironheartima,oni su mi bili uvijek onako protivnici po mjeri,pogotovo otkako su naučili ratovati Grin

sad će mi barem služiti za sprdnju,neda mi se više čak niti ratovati s njima...Smiley
ne da se tebi izgleda s nikim ratovati vise kada si ostao sam Cool Grin
Evidentirano
srebrni
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 16


Profil
« Odgovor #16 na: Prosinac 14, 2010, 01:27:17 »

ne da se tebi izgleda s nikim ratovati vise kada si ostao sam Cool Grin

odkud ti takva informacija?  Huh?
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #17 na: Prosinac 14, 2010, 01:21:44 »

ma dobri su ironheart....  Grin Grin Grin
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #18 na: Prosinac 14, 2010, 02:27:47 »

ma dobri su ironheart....  Grin Grin Grin
i više neg dobri,samo da ne udare na nas sada Grin Grin...ak netko ima info da će nam objaviti rat nek mi dojavi da zbrišem i ja na odmor  Cheesy Cheesy
Evidentirano
zara-star
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #19 na: Prosinac 14, 2010, 08:01:33 »

hahahahaah  nebi se ja previse razbacivala rijecima na tvom mjestu shandalala http://www16.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/71/2010_12_8/71041075_71043847_2307006
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #20 na: Prosinac 14, 2010, 08:16:18 »

 Grin Grin Grin Grin  dobri argumenti definitivno
Evidentirano
zara-star
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #21 na: Prosinac 14, 2010, 08:37:00 »

a da nebi poslala i linkove kaj se koikoi izodbijo od nas :-))) koi...vjeruj mi nije maca popapala prstice :-))
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #22 na: Prosinac 14, 2010, 10:09:33 »

a da nebi poslala i linkove kaj se koikoi izodbijo od nas :-))) koi...vjeruj mi nije maca popapala prstice :-))
uuuu...opasna maca....svaka čast.
Evidentirano

zara-star
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #23 na: Prosinac 14, 2010, 10:58:26 »

nisam opasna nego se koi previse uzdize :-))
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #24 na: Prosinac 15, 2010, 02:43:45 »

nisam opasna nego se koi previse uzdize :-))
Ovako da rezimiram ako dozvolite: koikoikoi2 možda je bahat i previše se uzdiže ali vjerujte mi da moji zabijanci su čisti plod izgubljene volje za igrom jer da imam volje nebi zaspal i vi poznavajući vaše sposobnosti nebi uspili napravit sačekušu. Samo malo bi vas htio podsjetit (neznam ni dali je zara tad igrala u ironima, ili je bila mala sa bodovima) da moj prvi napad na irone je bil na igrača willy koji osim bahatosti (a bio je bodovno jači od mene) znao je pokazat jedino taktiku bježanja na odmor. Pa onda krecem iznerviran njegovom bahatošću i molbama slabijih igrača koje ste napadali i robili kad ste god stigli redom: ivanivan0, makaveli, nenofran i velika vecina irona meni u cca 3000 udaljenosti. I mislim koliko se sjecam da sam na sve koje sam krenul od vas i uspješno pogodil (iz petog ili desetog pokušaja ali jesam)osim vega026. Tada je bilo plakanja i poruka tipa "pa nemoj početak ere je pusti me da se razvijem", "nemoj molim te kaj oces da izgubim volju za igrom", i sl.. Bilo je s vaše strane i provokacija da sam bezobrazni balavac te da ce me ovo ono i tak, ali i te uvrede i pretnje su se ubrzo promjenile u "nemoj molim te". Tebe zara u to doba nigdje vjerojatno si i imala premalo bodova pa te to spašavalo ali meni nebitno ko i dal gutalš ili pljuješ. ratoval sam jednom protiv vas s vikinzima i dva-tri puta s feudalsima provociral sam vas koliko sam stigal a vi ste uspili ako se nevaram poslat dva ili tri napada na mene cjelu eru (jedan ili dva poroba gott i jedan porob vega026). Ja se jesam pozabijal ali to je moja sramota ali nikako nije dokaz vaše sposobnosti jer vi meni niste sposobni budnom napravit sačekušu. Ali da neispadnem bahat priko svake mjere gott bi me sigurno i kvalitetnije pokušal napast da je blizu (možda i je ali se iskreno nesjecam) ali eto bio mi je daleko. Također zoltanka se jednom verbalno suprotstavila ali  vjerojatno ohrabrena velikom udaljenošću. Tako zara "ljepotice" kad pomisliš da si frajerica sagledaj širu sliku. Nezaboravimo da sam vam i ko gospodin čestital na sačekušama te vam nadalje želim srecu. pozdrav hogaru,vegi,pereku i nenu koji su mi bili ok susjedi većinu ere:*
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #25 na: Prosinac 15, 2010, 03:22:22 »

koi još si jača maca. Smiley  moram priznat...hehheh...vrijedi +
Evidentirano

zara-star
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #26 na: Prosinac 15, 2010, 10:42:36 »

Koi ti spominjes pocetak ere kada smo bili u podsavezu,a sto se tice glavnog saveza oni koji su bili bahati vise nit ne igraju! Ja ti samo kazem da se ne uzdizes previse....mislim, neznam sto si se uopce upleo u razgovor!! I sam znas da se mozes nosit samo sa duplo slabijima  od sebe....a i tu ti se zalomi  Kiss
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #27 na: Prosinac 15, 2010, 11:47:12 »

Suvišno je komentirati išta,samo ću baciti  Grin Grin   lagano otipkati poruku i zaželiti svima sreće ehheheeheh uskoro  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #28 na: Prosinac 15, 2010, 12:25:11 »

Koi ti spominjes pocetak ere kada smo bili u podsavezu,a sto se tice glavnog saveza oni koji su bili bahati vise nit ne igraju! Ja ti samo kazem da se ne uzdizes previse....mislim, neznam sto si se uopce upleo u razgovor!! I sam znas da se mozes nosit samo sa duplo slabijima  od sebe....a i tu ti se zalomi  Kiss
Ispričavam se zbog uplitanja u razgovor i vjerojatno si u pravu ali probat cu se i ja opravdat obavezama poso žena djeca pa eto možda jesam u qrcu ali trudio sam se  i bez ičije pomoći sam bio x3 od lani. koikoikoi2 je mali bahati ali ti (Vaša igra ne ljudi ko ljudi) i većina tvojih ste naspram njemu malom i nesposobnom bjedni.
A što se tiče onog o pod savezu koliko mi je poznato vi ste još uvjek svi skupa sa gottom (on mi jedini nije jasan mislil sam da je karakter) PODSAVEZ ammon raa, i to vjerujem podsavez bez prava glasa i prava na kritiku ili prijedlog. Pristali ste na kompromise jer vecina od vas velikih igrača se zna samo skrivat kreditirat i onda kad svi odustanu od igre onda ste jaki i u ratu a da negovorim na riječima. ( ja sam oduvjek makar na riječima jak). Ispričavam se ako sam kog uvrijedil ali oni kojima ovo nije namjenjeno ti ce se prepoznat i oprostit mi na mojim razmišljanjima.
Evidentirano
zara-star
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 1


Profil Email
« Odgovor #29 na: Prosinac 15, 2010, 04:21:41 »

YEAH RIGHT
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!