Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 12:52:33 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: prijava bugova (prijevod i cast)  (Posjeta: 8965 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
jasmina
Gost
« Odgovor #45 na: Veljača 02, 2011, 09:59:42 »

kikiriki molim te stavi u kalkulator npr. 50k paladina i 50k kataprahta....pogledaj rezultat....čini mi se da ova teza pada u vodu....paladine: nomadski ima napad 135 a zivotnih 900 dok imperijanski ima 180 1200
Evidentirano
Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #46 na: Veljača 03, 2011, 01:56:34 »

djaba
Evidentirano
Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #47 na: Veljača 03, 2011, 02:06:11 »

http://www16.imperiaonline.org/imperia/game_v5/game/bitki.php?report=84/330452/&bitkaKey=15e4b2a1be63dcc68e5c9b607a017ef4
bitka dana, r84. 25.01.2011.
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #48 na: Veljača 03, 2011, 02:22:31 »

sta je tu cudno Cheesy
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #49 na: Veljača 03, 2011, 02:54:12 »

sta je tu cudno Cheesy

bas.... ko neki noob.... frajer ga je docekao bez kopalja doma, samo hrpa strijelaca i nesto maceva.... sve jedinice na koje konjica ima bonus...
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #50 na: Veljača 03, 2011, 02:59:40 »

bas.... ko neki noob.... frajer ga je docekao bez kopalja doma, samo hrpa strijelaca i nesto maceva.... sve jedinice na koje konjica ima bonus...
možda ga nije dočekao nego jednostavno zaboravio napraviti "army save"
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #51 na: Veljača 03, 2011, 03:32:39 »

sve to stoji, ali pogledaj jednu po meni bitnu stvar... nomadi imaju jednu jedinicu za napad na utvrdu, a to je teski macevaoc koji ima napad 15 i zivotnih 150... njegov parnjak s druge strane ima 30 napad i 300 zivotnih sto je duplo vise, a cuvar, kojeg nomadi nemaju ima cak napad 60 i zivotnih 600 sto je 4x vise od nomada... istina je da se duze treniraju, i vise kosta uzdrzavanje(ali ne 4x duze i vise koliko su jaci), pogledaj nomadske i imperijanske najjace jedinice, paladine: nomadski ima napad 135 a zivotnih 900 dok imperijanski ima 180 1200.... znam da je porob gadna stvar ali to je jedino sto nomadi mogu protiv imperijana, jer kad bi limitirao porobe tako da ih broj padne za 50% onda nema nikakve sanse da se imperijan stigne... znam da su kuce skupe(i sam ih gradim) ali jednom izgradjene + farme(koje btw i nomadi moraju raditi samo sto su imperijanske 38% efikasnije od Nomadskih, a imaju vecu pocetnu bazu).... uostalom postoji savez, nije ovo igra u kojem si ti sam protiv svih, usamljeni zastitnik slabijih i sl da se boris protiv svih nomada... onoliko seljaka koliko ti izgubis moze izgubit i napadac od strane tvog nomadskog saveznika... a sad malo matematike, imas recimo 200k ljudi kao i nomad u provinciji. jednim porobom ti izgubis 60k ljudi, sa svetistem na max izgubis dakle 50k ljudi... izgubio si na emigraciji, ali proporcionalan je gubitak po provi pa izgubis jos 2k ljudi... dakle imas manjka 52k ljudi... u normalno doba, sa rastom populacije 300/h(toliko imam ja kao imperijan sa jedva 80k bodova) si nakon tj dana na 0 sa gubitkom populacije... a buduci da su vam istrazivanja cak 25% brza od nomada ti si mozes razvit arhitekturom sveuciliste da ti cijena medicine bude grooo niza od nomadske i dizat populaciju vecom brzinom nego sto ju gubis.
vec sam spomenuo frenda imperijana, ima rast u sporednoj nekoj tamo lijevoj provi 558/h sto je skoro 100k na t Lips Sealed  nomad ga moze samo gledat i plakat za to vrijeme kad mu nista znacajno ne moze napraviti....
sve je to super sto ti pricas ali zaboravljas jednu jako jako bitnu stvar ta razina na kojoj se ti nalazis nebi ni bila jer u startu odmah dobivas porobljavanja i dok bi ti skupio tih 80k sto imas sad nomad bi preko tebe i jos kojeg imperijana bio vec na 160k i imao vojske bezobzira sto je slabija dovoljno da mu ti nista nemozes dapace jos bi te i napadao na utvrdu pa uz to sto ti unistava ekonomiju porobljavanjem sad ti jos i uzima i tih malo resursa sto prizvodis......
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
Soldat
Lieutenant
***

Karma: +4/-12
Offline Offline

Postova: 120


Profil
« Odgovor #52 na: Veljača 03, 2011, 11:02:56 »

dodaj u simulaciju iste bitke 20k kopljanika. nece puno pomoc... Ja sa 20k falangi sam jedva zaustavio takav porob, tj zabila se u mene. i sa oba ceha aktivna. i sa vecim istrazivanjima. onako 30k konjice protiv 20k falangi i 50k ostale vojske i ja izgubim 11k bodova a ona 22. po mome to je trebalo bit pravljenje kobasica od nje. 2 puta vise vojske imam, trebova  ko u prici, cjena moje i njene vojske neusporediva, odrzavanje da ne spominjem. znaci nomad sa 300k konjice moze pola servera zlostavljat. i jos ako naleti na neku vojsku dobije casti ko u prici i briga ga. a ja da pravim 300k falangi samo za obranu???
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #53 na: Veljača 03, 2011, 11:49:54 »

bas.... ko neki noob.... frajer ga je docekao bez kopalja doma, samo hrpa strijelaca i nesto maceva.... sve jedinice na koje konjica ima bonus...
kikiriki čime se hraniš da si tako pametan u zadnje vrijeme......ne radi javno od nas neznalice.....okreni ovu bitku što je prikazana.....znači imperijan protiv nomada.....čak dodaj i paladina......napravi simulaciju sa istim istraživanjima,možeš čak imperijanu i dodati....javi rezultat
Evidentirano
Proxy
Global Moderator
*

Karma: +93/-263
Offline Offline

Postova: 1154


I'm watching you!

proxymus@live.com
Profil
« Odgovor #54 na: Veljača 03, 2011, 12:03:16 »

Otvorite temu usporedbe imperijana i nomada pa se nastavite prepucavati, skrenuli ste sa teme  Sad lock
Evidentirano

 Str: 1 2 3 [4]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!