Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 03:29:13 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Malo o banci  (Posjeta: 878 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Char
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 35


Profil
« na: Travanj 09, 2009, 10:07:39 »

Nisam shvatio koji nivo bankarstva treba imati da bi se dobile kamate na zlato u riznici.
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Travanj 09, 2009, 12:02:05 »

Za svaki nivo iznad 4 dobivaš 1 % kamata. Što znači da 5 nivo daje 1% kamata, 6 - 2% itd. do maksimalno 10 % kamata na 14 lvlu bankarstva.
Evidentirano

baklava
Private
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 29


Profil Email
« Odgovor #2 na: Travanj 20, 2009, 05:38:30 »

Kamate dobijemo kada se logiramo prvi put u danu ali da li dobivamo kamate ako se ne logiramo taj dan? Daljnja pitanja nemaju veze sa bankom ali da ih odmah ispucam  Grin Kad smo na godišnjem da li vojska traži upkeep?vjerovatno ne.. hmmm znam da sam imo još pitanja ali se ne mogu sjetiti  Grin Grin Grin
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Travanj 20, 2009, 06:58:22 »

Kamate dobijemo kada se logiramo prvi put u danu ali da li dobivamo kamate ako se ne logiramo taj dan? Daljnja pitanja nemaju veze sa bankom ali da ih odmah ispucam  Grin Kad smo na godišnjem da li vojska traži upkeep?vjerovatno ne.. hmmm znam da sam imo još pitanja ali se ne mogu sjetiti  Grin Grin Grin
Prvi put kad se logirate. znači ak s ne logira, nema kamata.
ak si na odmoru, sve staje osim rast seljaka i plaćanje ako si uzeo pozajmicu od banke. Ne plaćaš troškove održavanja vojske na polju, osim ako si aktivirao odmor dok ti je vojska na putu, onda plaćaš dok se ne vrate doma.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!