Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:41:46 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vodeći savez AmonRaa  (Posjeta: 17552 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #105 na: Prosinac 18, 2010, 05:32:24 »

ovo je smijesno....  Grin Grin Grin oni misle da je 25 napada puno?Huh?   Grin Grin Grin Grin Grin Grin pa to je nista..... pa vi nikad valjda niste vidjeli kako ratuju feudi..... ma necu nista pisati.... a opet cujem kako netko laje mogao bi se prestavit.... Grin
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #106 na: Prosinac 18, 2010, 06:12:35 »

Kako će se predstavit kad samo laje .... Nema vremena Grin
Evidentirano
attilla
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #107 na: Prosinac 18, 2010, 06:25:47 »

objave rat i nemaju volje za rat  Cool to je  Grin Grin Grin Grin ma za plakati Cry
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #108 na: Prosinac 18, 2010, 07:15:38 »

ovo je smijesno....  Grin Grin Grin oni misle da je 25 napada puno?Huh?   Grin Grin Grin Grin Grin Grin pa to je nista..... pa vi nikad valjda niste vidjeli kako ratuju feudi..... ma necu nista pisati.... a opet cujem kako netko laje mogao bi se prestavit.... Grin
        25 napada na igrača koji nema više od 20 provincija je i previše vidi se da si specijalac
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #109 na: Prosinac 18, 2010, 08:01:11 »

ovo je smijesno....  Grin Grin Grin oni misle da je 25 napada puno?Huh?   Grin Grin Grin Grin Grin Grin pa to je nista..... pa vi nikad valjda niste vidjeli kako ratuju feudi..... ma necu nista pisati.... a opet cujem kako netko laje mogao bi se prestavit.... Grin

Edi nisam ja reko da je to puno napada, ali ako su svi napadali ujutro u 5 i pratili napade, onda ne mozete pricati da nisu imali volje ratovat
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #110 na: Prosinac 18, 2010, 08:02:15 »

kiks prijatelju stari...pa  Lips Sealed  toliko si zaradio na kiklopu da bi bilo lijepo da nekom od nas pošalješ poklon hahaha,evo pošto se znamo ja i ti,neću se ljutiti
ako pošalješ darak hahahehe  Grin Grin Grin

heheh,nije da bas imam kreda za kupovanje darova al sam poslo jedan paketic kiklopu,kaj nisi primjetio..nije ni hvala rekoo Cheesy
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #111 na: Prosinac 18, 2010, 10:10:02 »

heheh,nije da bas imam kreda za kupovanje darova al sam poslo jedan paketic kiklopu,kaj nisi primjetio..nije ni hvala rekoo Cheesy
evo hvala unaprijed,pošalji meni hahaha Wink
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #112 na: Prosinac 19, 2010, 09:52:35 »

trolist bi ti dobio 50 napada a lagano je poslati napade da dodu u isto vrijeme.... sta je to neki problem??? ili vi to nazivate problem???   Grin Grin
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #113 na: Prosinac 19, 2010, 09:55:42 »

moj nacin ratovanja je da nikome ne velim kamo idem nego se vidi sljedeci dan po razliki bodova.... i onda ako ima spijuna u savezu ne moze nista znati.... ako sam govorio to je bio mrki titan darknes... ostali nisu ni trebali znaati kad nisu ni igrali.... tu se nesto hvalite a feudi su neprepoznatljivi ovu eru a morao je moribund prije doci u feude bilo bi drugacije ali zbog svađe izmedu njega i acc nosferatu6 on je bio na odmoru....
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #114 na: Prosinac 19, 2010, 10:14:38 »

potonuli su i gotova prica..kazes neprepoznatljivi su.to kaj decki nemaju vremena,volje ili sta vecc njihov problem..nemozes im to bit izgovor..moribund,sta bi s njime dobili feudi da i nije otiso na odmor,ionako nije napravio nikakav rezultat u periodu prije odmora niti u ratu s amonom...
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #115 na: Prosinac 20, 2010, 01:34:10 »

ne kužiš kikss... ali ako mislite da ste dobili jake feude onda se varate jer ja jos ove ere nisam vidio rat u kojem su feudi sudjelovali kao prosle ere.... bilo im je smijesno jer su svi bili slabi a i vecinom sam ja ulovio jednog od tih u savezu i onda je rat zavrsavao..... a ostali su se igrali s njima iako ima ljudi koji su ratovali cijelo vrijeme kao sto je titan....
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #116 na: Prosinac 20, 2010, 06:48:36 »

ne kužiš kikss... ali ako mislite da ste dobili jake feude onda se varate jer ja jos ove ere nisam vidio rat u kojem su feudi sudjelovali kao prosle ere.... bilo im je smijesno jer su svi bili slabi a i vecinom sam ja ulovio jednog od tih u savezu i onda je rat zavrsavao..... a ostali su se igrali s njima iako ima ljudi koji su ratovali cijelo vrijeme kao sto je titan....
           titan je ratovo cjelo vrijeme  Cheesy Cheesy                                                                          Ubijeno protivničkih vojnika
   617071
Izgubljeno vojnika
   456806                                             je bome je ratovo  *freak* *freak* ali tu na forumu sa svojom jezičinom tu je on bio ratnik
« Zadnja izmjena: Prosinac 20, 2010, 06:53:57 od _gandalf » Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #117 na: Prosinac 20, 2010, 06:51:02 »

ali ako mislite da ste dobili jake feude onda se varate jer ja jos ove ere nisam vidio rat u kojem su feudi sudjelovali kao prosle ere.                          istina da nije vas bilo 10-15 koji su napali neki slabiji savez bilo vas je samo 6 pa je to tebi več preslabo za ratnike feude
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #118 na: Prosinac 20, 2010, 07:34:06 »

ja bu gandalfa s foruma izbacio, samo nervozu unosi Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #119 na: Prosinac 20, 2010, 10:40:58 »

ne kužiš kikss... ali ako mislite da ste dobili jake feude onda se varate jer ja jos ove ere nisam vidio rat u kojem su feudi sudjelovali kao prosle ere.... bilo im je smijesno jer su svi bili slabi a i vecinom sam ja ulovio jednog od tih u savezu i onda je rat zavrsavao..... a ostali su se igrali s njima iako ima ljudi koji su ratovali cijelo vrijeme kao sto je titan....
klinac, sto ti to pises Huh? Amon je dobio najjace feude sto su ikad postojali. bili su oslabljeni jedino za surogat koji se zvao nosferatu6. sto se tice feuda iz prosle ere, mogu reci da ih znam bolje nego itko drugi. bila je to hrpa jadnika koji su maltretirali slabije saveze i kojima je amon zbog toga morao dijeliti packe. dvije stvari su podigle taj savez 1.dolazak mastera, vorde i ekipe sto je dovelo do organizacije saveza 2. prebjeg r0nia , kaske (moribund) i krune.koji su im prenjeli znanje iz amona i poslje cega su postali jak savez. no to im je donjelo i druugu stvar:ostali su bez saveznih istrazivanja, iako su se jako brzo digli s 0 do skoro najboljeg saveza I TO JE JEDINA STVAR U 2 GODINE STO ME JE ZADIVILO U TOM SAVEZU. ove godine su bili najbolje organizirani. vodili su najvise ratova od kojih su sve oni objavili osim jednog. i zadnji rat su oni objavili Amonu. i borili se najbolje sto su mogli.i takav je bio razultat:
FEUDALS  AmonRaa  18244 123692 2010-12-02 00:51:44 2010-12-09 00:51:44
to je rat u kojem su feudi osvojili najvise bodova. problem je jedino sto su spusili puno vise. i to samo iz jednog razloga:
BILI SU SLABIJI SAVEZ!!
Evidentirano

 Str: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 16   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!