Imperia Online Croatia
Travanj 26, 2024, 05:05:47 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vodeći savez AmonRaa  (Posjeta: 17670 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #90 na: Prosinac 10, 2010, 12:05:11 »

uh nemogu više šutit...otvorio bi novu temu (Strah od ranjene zvijeri) ali pošto je vezana za AmonRaa ipak ću tu reći...iako je rat gotov i amoni su bili daleko jači,zahvaljujući iskustvu,znanju i zalaganju cijeloga saveza (njih 5),istakao bi jednoga posebno opakoga borca koji je skinuo gaće i objesio ih na štap u strahu da ga Ranjena zvijer ne napadne i poslije rata,nakon poslanih špijuna od strane Ranjene zvijeri (kiklopi),hrabri ratnik (skarpi) u strahu od neprijateljske odmazde i mogućnosti napada razjarenoga krvoloka kiklopa,odlučio se za ovaj očajnički potez,a nije mu za zamjeriti jer vele da je ranjena zvijer i najopasnija,objesi ti dvoje gaće,što je sigurno,sigurno je  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #91 na: Prosinac 10, 2010, 12:32:39 »

uh nemogu više šutit...otvorio bi novu temu (Strah od ranjene zvijeri) ali pošto je vezana za AmonRaa ipak ću tu reći...iako je rat gotov i amoni su bili daleko jači,zahvaljujući iskustvu,znanju i zalaganju cijeloga saveza (njih 5),istakao bi jednoga posebno opakoga borca koji je skinuo gaće i objesio ih na štap u strahu da ga Ranjena zvijer ne napadne i poslije rata,nakon poslanih špijuna od strane Ranjene zvijeri (kiklopi),hrabri ratnik (skarpi) u strahu od neprijateljske odmazde i mogućnosti napada razjarenoga krvoloka kiklopa,odlučio se za ovaj očajnički potez,a nije mu za zamjeriti jer vele da je ranjena zvijer i najopasnija,objesi ti dvoje gaće,što je sigurno,sigurno je  Grin Grin Grin Grin
znas sto se radi s ranjenim zvijerima? *guns* reci mu neka ne brine, uskoro cemo biti opet u ratu i toj vasoj zvijeri skratiti muke *black_eye* *black_eye*
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #92 na: Prosinac 10, 2010, 12:37:04 »

znas sto se radi s ranjenim zvijerima? *guns* reci mu neka ne brine, uskoro cemo biti opet u ratu i toj vasoj zvijeri skratiti muke *black_eye* *black_eye*
ma pusti ti vraga,ima on debelu kožu,nebi vjerovao  Lips Sealed Lips Sealed
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #93 na: Prosinac 10, 2010, 01:10:53 »

evo jedna prigodna, vezana za naslov ove teme  http://www.youtube.com/watch?v=JnWu18KLRt4  *freak*
e ono za acc...daš mi acc,100 oira i ja ti dam TITANa  Grin Grin  deal?
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #94 na: Prosinac 10, 2010, 03:37:55 »

evo jedna prigodna, vezana za naslov ove teme  http://www.youtube.com/watch?v=JnWu18KLRt4  *freak*
Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #95 na: Prosinac 17, 2010, 05:26:29 »

znas sto se radi s ranjenim zvijerima? *guns* reci mu neka ne brine, uskoro cemo biti opet u ratu i toj vasoj zvijeri skratiti muke *black_eye* *black_eye*
muke skacene,zvijer na odmoru..steta sto nece moc otvorit sve one svoje poklončiće za božić,onaj rozi mi se najvise svida Wink Cheesy
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #96 na: Prosinac 17, 2010, 07:10:21 »

mislim da imperija vise nikad nece biti ista.... ovi samo misle na kredite.... jer ovo kaj su napravili u zadnjih mjesec dana je sramotno.....
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #97 na: Prosinac 17, 2010, 11:34:20 »

muke skacene,zvijer na odmoru..steta sto nece moc otvorit sve one svoje poklončiće za božić,onaj rozi mi se najvise svida Wink Cheesy
kiks prijatelju stari...pa  Lips Sealed  toliko si zaradio na kiklopu da bi bilo lijepo da nekom od nas pošalješ poklon hahaha,evo pošto se znamo ja i ti,neću se ljutiti
ako pošalješ darak hahahehe  Grin Grin Grin
Evidentirano
attilla
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 0


Profil Email
« Odgovor #98 na: Prosinac 18, 2010, 12:06:11 »

ja kad sam govorio da ce rat zavrsiti 50k bodova sa feudima neki su se smijali a to su bili feudi koji su se smijali a ja se sad smijem hehhehheh joj kak se smijem nemate pojma Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #99 na: Prosinac 18, 2010, 12:10:01 »

sjeti se prva 2 rata....  Wink lagano je dobiti feude oslabljene i bez želje za  igrom.... u svim ratovima u kojima su feudi sudjelovali s pola snage su dobiveni....
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #100 na: Prosinac 18, 2010, 11:24:34 »

sjeti se prva 2 rata....  Wink lagano je dobiti feude oslabljene i bez želje za  igrom.... u svim ratovima u kojima su feudi sudjelovali s pola snage su dobiveni....
     bez želje za igrom prvu noč rata 20 napada na jednog igrača drugu noč opet isto ali napali drugoga igrača pričam ti priču o želji  feudi nisu oslabljeni nego ih nema tj rastureni  kao što nema ni tebe zato  *tired* a ti se djete drago sjeti jel neko nekog tako rasturo ko što ih je amon u ZADNJEM ratu i još da su igrali famozni kauboji koje ste tražili bili bi  Cheesy Cheesy
« Zadnja izmjena: Prosinac 18, 2010, 11:26:20 od _gandalf » Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #101 na: Prosinac 18, 2010, 12:44:49 »

Bio sam u feudima kratko vrijeme i znam kakva je situacija bila....Nikad nikog nije bilo do navecer... Onda smo bili malo na chatu i to je to.... Mislim da su prosječno po 2h bili na dan....a takve igrace bi i igrac koji prvi puta igra ulovio.... tako da.... amoni jesu napravili dobre bitke ali nije to nikakvo mjerilo.... Tj. dokaz da su bolji  ;D
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #102 na: Prosinac 18, 2010, 01:30:37 »

Bio sam u feudima kratko vrijeme i znam kakva je situacija bila....Nikad nikog nije bilo do navecer... Onda smo bili malo na chatu i to je to.... Mislim da su prosječno po 2h bili na dan....a takve igrace bi i igrac koji prvi puta igra ulovio.... tako da.... amoni jesu napravili dobre bitke ali nije to nikakvo mjerilo.... Tj. dokaz da su bolji  ;D
        aj ne kaki pa šta ste sve od početka radili samo da bi bili najbolji niko nije toliko muljo i serucko ko feudi toliko truda bačeno uzalud a  Lips Sealed  cjelu eru igraš imaš najviše vojske najjači si al nemaš ono najvažnije svoj savez  *WRITE* neznam zašto ste objavili rat ako niste imali volje stvarno svijetski seruckate  Grin Grin
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #103 na: Prosinac 18, 2010, 02:26:50 »

Ma pricaju gluposti sad, mene su prvu noc napali 25 puta, ukupno 5 ili 6 feuda, svi napadi bili od 5 do 5 i 15 ujutro, i onda je nakon toga disturbed isao na vojsku, ak to nije volja za ratovanje onda ne znam sta je
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #104 na: Prosinac 18, 2010, 05:03:06 »

Ma pricaju gluposti sad, mene su prvu noc napali 25 puta, ukupno 5 ili 6 feuda, svi napadi bili od 5 do 5 i 15 ujutro, i onda je nakon toga disturbed isao na vojsku, ak to nije volja za ratovanje onda ne znam sta je
            ne pričaju gluposti nije im se dalo naravno a kome i bi kad su odma na počeku počeli raditi početničke greške tipa palim odmor i ostavljam vojsku u istoj provi bravo majstori to je vjerovatno edijeva škola Cheesy
Evidentirano
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!