Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 05:07:00 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 16   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vodeći savez AmonRaa  (Posjeta: 17560 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #15 na: Prosinac 05, 2010, 05:14:15 »

napravio sam nekoliko grešaka u ovoj igri al jednu stvar sam napravio odlično ovu eru nisam bio sa feudima
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #16 na: Prosinac 05, 2010, 11:10:16 »

ma glupa igrica..... bolje da se napijemo....
Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #17 na: Prosinac 06, 2010, 08:30:55 »

Veliki AmonRaa i nije toliko velik......naime nedavno izgubio u ratu protiv majušnih Mantikora...na taktičkoj razini jer budimo realni..samo jedan njihov član ima više vojske nego cijeli mantikori zajedno, no svu tu snagu nisu i neznaju iskoristiti...no nakon rata ono što dodatno daje na njihovoj "veličini" jest ovaj ultimatum..."pozdrav. poruka za tebe , a prenesi i svojima. raspusti savez. svaki igrac koji ce biti u ovom savezu biti ce do kraja ere napadan po ratnom rezimu, bez obzira bio objavljen rat ili ne. "..... *hmm* *hmm* *crazy* *crazy* Cheesy....Pa ja pitam imperiju dali ih ima smisla više držati na poziciji koju su kupili jer budimo realni nit igrački nit pošteno a najmanje ljudski drže tu poziciju.....e pa vi provodite savoj naum a ja ću snagom pera pokazati kakav ste vi zapravo savez odnosno pojedinci i ovim putem pozivam na revolt ostalih ......Ciklon55..vođa saveza Manticores! Angry Angry Angry
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #18 na: Prosinac 06, 2010, 08:49:58 »

naime nedavno izgubio u ratu protiv majušnih Mantikora...na taktičkoj razini jer budimo realni...

stari  Lips Sealed na ti taktika nema staa..cijeli savez na odmor zbriso.oni koji nisu mogli otisli su van..znaci nema se koga napadat..to je mogo bilo koji čungalunga savez napravit npr fearu ili feudalsima..bilo kome uglavnom..pa bi se po tvome trebo hvalit kako je svojom savrsenom taktikom nadvlado puno jaceg protivnika..stvarno pohvalno dobiven rat *hmm*
Evidentirano
fly
Gost
« Odgovor #19 na: Prosinac 06, 2010, 09:18:33 »

Veliki AmonRaa i nije toliko velik......naime nedavno izgubio u ratu protiv majušnih Mantikora...na taktičkoj razini jer budimo realni..samo jedan njihov član ima više vojske nego cijeli mantikori zajedno, no svu tu snagu nisu i neznaju iskoristiti...no nakon rata ono što dodatno daje na njihovoj "veličini" jest ovaj ultimatum..."pozdrav. poruka za tebe , a prenesi i svojima. raspusti savez. svaki igrac koji ce biti u ovom savezu biti ce do kraja ere napadan po ratnom rezimu, bez obzira bio objavljen rat ili ne. "..... *hmm* *hmm* *crazy* *crazy* Cheesy....Pa ja pitam imperiju dali ih ima smisla više držati na poziciji koju su kupili jer budimo realni nit igrački nit pošteno a najmanje ljudski drže tu poziciju.....e pa vi provodite savoj naum a ja ću snagom pera pokazati kakav ste vi zapravo savez odnosno pojedinci i ovim putem pozivam na revolt ostalih ......Ciklon55..vođa saveza Manticores! Angry Angry Angry
hehe..papci...treba vas izbrisat sa lica imperije--fulali ste igru malo *black_eye* Cool
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #20 na: Prosinac 06, 2010, 09:26:35 »

ciklon55 ti si vođa manticora daj nam reci di si proveo zadnji 5 dana rata ili još bolje reci koliko aktivnih članova je bilo u mantima  Cheesy Cheesy do sljedeče prilike ciklon  *freak*
Evidentirano
ljusha
Sergeant
**

Karma: +6/-28
Offline Offline

Postova: 65


Profil
« Odgovor #21 na: Prosinac 06, 2010, 10:56:05 »

idite pogledajte savez amonraa...koliko je ono igrača na odmoru??? a koji su ostali igrati? mislite da se s njima u ratu može nositi savez poput našeg?? za vrijeme rata nitko od igrača amona nije poslao napad na naše igrače ako nije imao bar milijun vojske...tj poslao je skrapi i dobro se opekao...bitka dana je sad već vidljiva...mislite da smo se trebali ostati boriti do kraja nakon što je ivanno ostao bez pola vojske, a veliki amoni su čvrkanjem utvrda nakupljali bodove i smanjivali zaostatak...i ideja da cijeli savez ode na odmor je bila moja a ne ciklonova...
« Zadnja izmjena: Prosinac 06, 2010, 10:57:11 od Tiger » Evidentirano

trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #22 na: Prosinac 06, 2010, 11:15:05 »

ma dobra vam je taktika, al nije mi jasno zasto kukate sto ste dobili rat
Evidentirano
ljusha
Sergeant
**

Karma: +6/-28
Offline Offline

Postova: 65


Profil
« Odgovor #23 na: Prosinac 06, 2010, 11:24:22 »

ne kukamo jer smo dobili rat..niti uopće kukamo...nego je sramotno način na koji nam horus prijeti...zašto on šalje poruke ciklonu da ćete nas tlačiti do kraja ere???  *xxx*pogledaj malo vaš savez i bodove igrača koji su ostali igrati (tj koji nisu na odmoru) a pogledaj nas...pored mene je bio __M__ pa sam svejedno napadao jasona, iako je __M__ imao 4 puta više vojske od mene i lovio me na kartu...napadali ste igrače koji su vam unutar x3 pa i x4 jer niste imali druge opcije, nema jačih kod nas...dok smo mi napadali u svom bodovnom rangu...ako nas hoćete rokat objavite nam rat, ako hoćete ovako napadati - slobodno, nećemo ni mi uzmicati i ostati dužni...dobili smo ovaj rat...era traje još neko vrijeme, tražite priliku u drugom ratu...ali pozovite i ostale igrače, jer nije u redu da se samo vas par sa vrha bori...
Evidentirano

ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #24 na: Prosinac 06, 2010, 11:52:18 »

A što se tu neki fly i ostala leturgija javlja..ma neću se spuštat na tvoj nivo..odi tatu žicaj da ti uplati još nešt kredita rađe..nemoj se gurati di ti nije mjesto...prije sam reko i sad ponavljam..u prvom danu rata mogli su nas skršit ko beba zvečku..ali nisu..išli su na utvrde i skupljat sa beskonačnim napadima te smanjivali razliku....di sam bio 4 i po dana za vrijeme rata..na pivi,kavi,sa obitelji,šetao gradom,,malo uživao u prirodi...i povremeno se čuo sa ekipom o tome kako je cool biti malo na odmoru a rat dobiven....dok vi "nevinašca" stvrno ste odigrali fer i korektno cijelu eru..o da i zbog toga vas igrači iznimno cijene..čak i vaši koji su na odmoru,nisu vaši,,,tako da meti prvo u svom dvorištu a što se tiće brisanja sa imperije...mogu samo reći you wish...pa-pa...u slijedečoj se eri vidimo.....u ovoj je zadovoljstvo bilo dobiti napuhance...(čast izuzecima)....oni znaju na koga mislim i ovaj put ih pozdravljam.... *xxx*
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #25 na: Prosinac 07, 2010, 12:12:27 »

A što se tu neki fly i ostala leturgija javlja..ma neću se spuštat na tvoj nivo..odi tatu žicaj da ti uplati još nešt kredita rađe..nemoj se gurati di ti nije mjesto...prije sam reko i sad ponavljam..u prvom danu rata mogli su nas skršit ko beba zvečku..ali nisu..išli su na utvrde i skupljat sa beskonačnim napadima te smanjivali razliku....di sam bio 4 i po dana za vrijeme rata..na pivi,kavi,sa obitelji,šetao gradom,,malo uživao u prirodi...i povremeno se čuo sa ekipom o tome kako je cool biti malo na odmoru a rat dobiven....dok vi "nevinašca" stvrno ste odigrali fer i korektno cijelu eru..o da i zbog toga vas igrači iznimno cijene..čak i vaši koji su na odmoru,nisu vaši,,,tako da meti prvo u svom dvorištu a što se tiće brisanja sa imperije...mogu samo reći you wish...pa-pa...u slijedečoj se eri vidimo.....u ovoj je zadovoljstvo bilo dobiti napuhance...(čast izuzecima)....oni znaju na koga mislim i ovaj put ih pozdravljam.... *xxx*
Grin Grin Grin svaka čast dečki  Lips Sealed
Evidentirano

Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #26 na: Prosinac 07, 2010, 01:29:58 »

nemam sta reci,decki stvarno uigrana ekipa .razvaljuju... Grin
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #27 na: Prosinac 07, 2010, 01:39:21 »

iljusha:i ideja da cijeli savez ode na odmor je bila moja a ne ciklonova.

najjaca recenica...daa nije ciklon najvecaa pi*kica u savezu to samm ja *hahaha*..tako si ponosno to izjavio..sta si zabrijo da bi ti trebal dodjeliti orden casti za tako savrsen plan  Cheesy
Evidentirano
ljusha
Sergeant
**

Karma: +6/-28
Offline Offline

Postova: 65


Profil
« Odgovor #28 na: Prosinac 07, 2010, 01:44:28 »

a koj/i/a si uopće ti kikss??? najprije se predstavi a onda slobodno komentira Lips Sealed do tad pssssst...nitko te ništa nije pitao Wink
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #29 na: Prosinac 07, 2010, 02:04:08 »

a koj/i/a si uopće ti kikss??? najprije se predstavi a onda slobodno komentira Lips Sealed do tad pssssst...nitko te ništa nije pitao Wink
Grin Grin Grin Grin Grin  ko si ti?Huh? HWHEHEHEHEHEHE  Grin Grin Grin Cheesy Cheesy  *WASSUP* *WASSUP* *WASSUP*
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
 Str: 1 [2] 3 4 ... 16   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!