Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 09:37:09 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vodeći savez AmonRaa  (Posjeta: 17679 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #75 na: Prosinac 09, 2010, 12:35:59 »

AmonRaa ima apsolutnu dominaciju na našim realmom71, vodeći i po bodovima i po istraživanjima saveza i željeli vi to ili ne tako će ostati do kraja ere  *beer*
hvala igore  *beer*, ja bih rekao od sutra i po vojnim bodovima *YAHOO*
Evidentirano

disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #76 na: Prosinac 09, 2010, 12:43:26 »

horuse okupio si dobru ekipu... kad nadjem savez Grin onda ste gotovi  Grin
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #77 na: Prosinac 09, 2010, 12:55:22 »

AmonRaa ima apsolutnu dominaciju na našim realmom71, vodeći i po bodovima i po istraživanjima saveza i željeli vi to ili ne tako će ostati do kraja ere  *beer*
izgleda da igor traži novi savez......cijelu ovu eru je ptica selica.....ajde horus zar nevidiš da te tu javno moli da ga primiš
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #78 na: Prosinac 09, 2010, 12:58:59 »

izgleda da igor traži novi savez......cijelu ovu eru je ptica selica.....ajde horus zar nevidiš da te tu javno moli da ga primiš
Embarrassed
Evidentirano

disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #79 na: Prosinac 09, 2010, 01:01:45 »

igor se uvijek najjacima ulizuje  Grin Grin
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #80 na: Prosinac 09, 2010, 09:22:16 »

ali sad cu jako bahato odgovoriti i boli me  Lips Sealed  kad je istina.... ovi iz amon raa seru po meni od kada je keslo izasao iz saveza i zato ih je stajalo raspustanja vojske i gubljenja 2 velika rata.... vi mene nesto ogovarate a nemate pojima i kad je mene keslo zvao ja bio pijan kao drvo a i bio sam s jednom curom i rekao sam mu da radi sta hoce samo da me pusti na miru.... a tu horuse skupio neku ekipu... a sad te ja pitam da nosferatu6 acc nije bannan dal bi ovi uopce dosli s odmora?Huh? i dal bi uopce savez amon raa postoja??? ako ja dodem sljedecu eru necete znate tko sam sve do zadnjeg dana jer ipak paminjo mi pisao neke poruke pa se moramo obracunati..... pozdrav od mene.... ako tko treba pomoc oko acc na nekom drugom realmu neka me zove pomazem i objasnjavam di se pogrijesilo...  Cool
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #81 na: Prosinac 09, 2010, 09:28:19 »

edi pa tebe niko ne traži da ti nešto pišeš tebe nema u cro  zato jezik za čube  Tongue                                              FEUDALS    AmonRaa    18244   123692           evo jedno samo za tvoje oči  ako nađeš da je neko u nekom relmu napravio ovako nešto slobodno napiši i da je 4 medalje napravio isto slobodno napiši ta jedna medalja vrijedi ko tvoje tri  Cheesy    bahati feud je prošo kako i zaslužuje bahati savez
« Zadnja izmjena: Prosinac 09, 2010, 09:31:41 od _gandalf » Evidentirano
__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #82 na: Prosinac 09, 2010, 09:58:28 »

ali sad cu jako bahato odgovoriti i boli me  Lips Sealed  kad je istina.... ovi iz amon raa seru po meni od kada je keslo izasao iz saveza i zato ih je stajalo raspustanja vojske i gubljenja 2 velika rata.... vi mene nesto ogovarate a nemate pojima i kad je mene keslo zvao ja bio pijan kao drvo a i bio sam s jednom curom i rekao sam mu da radi sta hoce samo da me pusti na miru.... a tu horuse skupio neku ekipu... a sad te ja pitam da nosferatu6 acc nije bannan dal bi ovi uopce dosli s odmora?Huh? i dal bi uopce savez amon raa postoja??? ako ja dodem sljedecu eru necete znate tko sam sve do zadnjeg dana jer ipak paminjo mi pisao neke poruke pa se moramo obracunati..... pozdrav od mene.... ako tko treba pomoc oko acc na nekom drugom realmu neka me zove pomazem i objasnjavam di se pogrijesilo...  Cool
Edi kad pomazes tako za vođenje acaunta i pokazujes gdje je pogriješio ,šta ne pomognesdistu da izađe iz minusa i kažeš mu di je pogrijesio Undecided
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #83 na: Prosinac 09, 2010, 10:18:05 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #84 na: Prosinac 09, 2010, 10:42:16 »

Imam vojsku koja puno troši i išao sam na sve ili ništa da nekog roknem... Pa šta mislis da me je briga? To šta ste me robili ništa ne znaci...navecer sam išao na jednog lika (ne iz amona) i rekao sam sebi ako ga pogodim ok a ako ne idem na odmor da se malo odmorim...i vidite sto je bilo... Vidim neki nakon rata dobili krila... sad ste mi opet dali volju za igrom Cheesy
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #85 na: Prosinac 09, 2010, 11:19:37 »

horuse okupio si dobru ekipu... kad nadjem savez Grin onda ste gotovi  Grin
e dino, ucenice moj. ;D ucio sam te igrati proslu eru, ali nisi mi dao da te poucim jos par stvarima. na pocetku ere zvao sam te u savez. da si tad poslusao i dosao, danas bi bio 1. igrac realma i imao cvrstu poziciju u najjacem savezu. ovako, nit ces biti 1. , a mozda ni drugi. kraj ere je a ti nemas svoje mjesto , ni savez , ni poziciju. a  Lips Sealed . kakva te je sitnica djelila od onoga sto si najvise htio. Grin
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #86 na: Prosinac 09, 2010, 11:30:37 »

ali sad cu jako bahato odgovoriti i boli me  Lips Sealed  kad je istina.... ovi iz amon raa seru po meni od kada je keslo izasao iz saveza i zato ih je stajalo raspustanja vojske i gubljenja 2 velika rata.... vi mene nesto ogovarate a nemate pojima i kad je mene keslo zvao ja bio pijan kao drvo a i bio sam s jednom curom i rekao sam mu da radi sta hoce samo da me pusti na miru.... a tu horuse skupio neku ekipu... a sad te ja pitam da nosferatu6 acc nije bannan dal bi ovi uopce dosli s odmora?Huh? i dal bi uopce savez amon raa postoja??? ako ja dodem sljedecu eru necete znate tko sam sve do zadnjeg dana jer ipak paminjo mi pisao neke poruke pa se moramo obracunati..... pozdrav od mene.... ako tko treba pomoc oko acc na nekom drugom realmu neka me zove pomazem i objasnjavam di se pogrijesilo...  Cool
ja ti necu bahato odgovoriti, ali cu ti odgovoriti. vas problem je i bio sto ste bili bahati. zbog toga je nos i otisao iz amona. daj zamisli grijha: 2 sata prije nego je on zamislio zamjenjena mu je pozicija iz znanstvenika u blagajnika. i nosina je trazio da bude vođa ili da ide van . i otisao je. i to kamo? kod jasmine. i primila ga je. a on me cijeli tjedan prije toga masirao da prekinem mirovni s njom, da bi je mogao napasti.a najveca taktika mu je bila kad je nekog zrokao, da se dogovori s njim da se ne napadaju. kao on velikodusno nudi: sad sam te zroko ali te vise necu dirat jer mi te zao. i tako sklapao sporazumne dogovore da ga ne rokakju, i skoro sa svima je uspio osim sa darkijem. i kad ga je ovaj porobljavao, skvicao je kao mali psic i molio za pomoc. i kad je pomoc dobio, ugrizao je ruku koja mu je pomogla i prihvatila ga. sramota. stvarno si dobio sto si zasluzio!
Evidentirano

disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #87 na: Prosinac 09, 2010, 11:49:21 »

na greskama se uci ...neki uce na tuđim a ja iz svojih  Grin znam sto sam krivo radio i probat cu to za sljedece ere ispravljat ali mislim da vise necu igrat cro nego samo internacionalni, tamo i ako za Lips Sealed es nema veze a ovdje svi posle seru...  Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #88 na: Prosinac 09, 2010, 11:58:39 »

na greskama se uci ...neki uce na tuđim a ja iz svojih  Grin znam sto sam krivo radio i probat cu to za sljedece ere ispravljat ali mislim da vise necu igrat cro nego samo internacionalni, tamo i ako za Lips Sealed es nema veze a ovdje svi posle seru...  Grin
zadnji savjet dino. nemoj igrati sljedecu eru. 2 godine je dosta i previse. iducu eru neka se novi bore, a mi  cemo u legendu  Cool  [:-}
Evidentirano

disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #89 na: Prosinac 10, 2010, 12:02:48 »

slazem se s tobom ... necu jos tako lako odustat od io zato cu sad krenut spanish 8 ( mislim da pocne 20.12) pa cu vidjet kako to ide....http://www24.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/top20.php?tip=&c=&sort=1&realm=59
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!