Imperia Online Croatia
Travanj 27, 2024, 07:02:42 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vodeći savez AmonRaa  (Posjeta: 17676 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #30 na: Prosinac 07, 2010, 02:21:39 »

a koj/i/a si uopće ti kikss??? najprije se predstavi a onda slobodno komentira Lips Sealed do tad pssssst...nitko te ništa nije pitao Wink
ja sam papa kikss pavao prvi..el sad znas koji Grin..bas si mi smjesan pa te moram komentirat,zato nista od psst Tongue
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #31 na: Prosinac 07, 2010, 02:23:26 »

Grin Grin Grin Grin Grin  ko si ti?Huh? HWHEHEHEHEHEHE  Grin Grin Grin Cheesy Cheesy  *WASSUP* *WASSUP* *WASSUP*
ti to ljushu pitas ko je il mene Cheesy
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #32 na: Prosinac 07, 2010, 02:29:14 »

naime nedavno izgubio u ratu protiv majušnih Mantikora...na taktičkoj razini jer budimo realni...

stari  Lips Sealed na ti taktika nema staa..cijeli savez na odmor zbriso.oni koji nisu mogli otisli su van..znaci nema se koga napadat..to je mogo bilo koji čungalunga savez napravit npr fearu ili feudalsima..bilo kome uglavnom..pa bi se po tvome trebo hvalit kako je svojom savrsenom taktikom nadvlado puno jaceg protivnika..stvarno pohvalno dobiven rat *hmm*

dobro, to je taktika kojoj pribjegavaju mnogi tako da osudjivat ove ili one sto su to radili je vise-manje suvisno... bilo je prijedloga da se odmor za vrijeme rata ukine, zabrani raspustanje vojske i sl... no ljudi dragi, ipak je ovo virtualna igra u kojoj je, bar po meni bitno vidjet prvenstveno kakav si ti covjek a samim time i igrac a ne nalaziti izlike za ovo ili ono... rat je zavrsen, amoni su izgubili, niti prvi niti zadnji put, igra ide dalje i moze se reci da ce ove "prijetnje" bar unijeti malo zivosti u r71 koji je dosta oslabljen pustanjem u optjecaj nove verzije igre Smiley
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #33 na: Prosinac 07, 2010, 09:26:19 »

Ajd bravo..netko inteligentan ...bravo Kikiriki,čestitka na objektivnosti....a ovaj kiks ,e on je priča za sebe,,,od tolikog ega samo da ne rokne..e a i vokabular mu je na razini iste te sušte inteligencije...da da bananeri to netrebaju banat,jer to je veliki kiks objavio,gle čak ni upozorenja..fino..mislio sam da je forum servis za sve igrače a ne za nekolicinu napuhanaca..uostalom rat ste izgubili..i idemo dalje....cilj opravdava sredstvo ....jer na kraju to igra dopušta....neznam što bi mi trebali napraviti po tebi kiks, predati vojsku ili rat pa da se veli kako je amon dobio još jedan rat...ma daj,poklopi se po ušima i šuti jer ti niti si tu da dijeliš moralne lekcije a niti si u stanju... *tired*
Evidentirano
ljusha
Sergeant
**

Karma: +6/-28
Offline Offline

Postova: 65


Profil
« Odgovor #34 na: Prosinac 07, 2010, 01:23:10 »

ja sam papa kikss pavao prvi..el sad znas koji Grin..bas si mi smjesan pa te moram komentirat,zato nista od psst Tongue
papa?? svaka čast...nisam znao da i stogodišnjaci znaju baratati forumom, htio sam napisati i da znaju igrati IO ali tu bih ipak grdno pogriješio
Evidentirano

ljusha
Sergeant
**

Karma: +6/-28
Offline Offline

Postova: 65


Profil
« Odgovor #35 na: Prosinac 07, 2010, 01:34:07 »

uopće mi na pada na pamet se prepucavati sa nekim tko ne zna složiti smislenu rečenicu i krije se iza nekog nick-a koji ne odaje njegov pravi identitet igrača ovog svijeta...a ti tiger si maknuo dio moje izjave ''svi vi koji serete po našem savezu i vođi...'' misliš da to nije prikladno za objaviti???...mogao bi malo više proučiti ovaj forum i postove nakon mojeg i vidjeti da ima dosta neprikladnijih izjava i riječi...ukoliko nisi obaviješten ovu igru igraju i djeca, kao što i posjećuju ovaj forum i mislim da je moja izjava bila sasvim prikladna (jer ako misliš da nebi trebao maknuti riječi poput pi*kica ili  Lips Sealed  onda je tvoje mjesto ovdje suvišno)...vidim da ovdje postoje igrači sa povlasticama i sad mi je žao što sam se uopće registrirao na ovaj forum...ili radi svoj posao kako spada ili ga nemoj raditi..ili si i ti neki dječarac pa još ne razlikuješ što je prikladno a što ne i da nebi trebala postojati zabrana slobode govora, kako za vodeće saveze/igrače tako i za nas slabije i manje zapaženije...a tebi kikss imam samo jedno za reći: AmonRaa    Manticores   4315   17448 Wink
Evidentirano

maximus
Gost
« Odgovor #36 na: Prosinac 07, 2010, 01:37:34 »

uopće mi na pada na pamet se prepucavati sa nekim tko ne zna složiti smislenu rečenicu i krije se iza nekog nick-a koji ne odaje njegov pravi identitet igrača ovog svijeta...a ti tiger si maknuo dio moje izjave ''svi vi koji serete po našem savezu i vođi...'' misliš da to nije prikladno za objaviti???...mogao bi malo više proučiti ovaj forum i postove nakon mojeg i vidjeti da ima dosta neprikladnijih izjava i riječi...ukoliko nisi obaviješten ovu igru igraju i djeca, kao što i posjećuju ovaj forum i mislim da je moja izjava bila sasvim prikladna (jer ako misliš da nebi trebao maknuti riječi poput pi*kica ili  Lips Sealed  onda je tvoje mjesto ovdje suvišno)...vidim da ovdje postoje igrači sa povlasticama i sad mi je žao što sam se uopće registrirao na ovaj forum...ili radi svoj posao kako spada ili ga nemoj raditi..ili si i ti neki dječarac pa još ne razlikuješ što je prikladno a što ne i da nebi trebala postojati zabrana slobode govora, kako za vodeće saveze/igrače tako i za nas slabije i manje zapaženije...a tebi kikss imam samo jedno za reći: AmonRaa    Manticores   4315   17448 Wink

ajde procitaj ovo jos jednom pa ces znati zasto su izbrisani neki dijelovi tvoga posta... http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=2067.msg13760#new
Evidentirano
Tahuti
Private
*

Karma: +4/-6
Offline Offline

Postova: 8



Profil
« Odgovor #37 na: Prosinac 07, 2010, 01:38:24 »

Ajd bravo..netko inteligentan ...bravo Kikiriki,čestitka na objektivnosti....a ovaj kiks ,e on je priča za sebe,,,od tolikog ega samo da ne rokne..e a i vokabular mu je na razini iste te sušte inteligencije...da da bananeri to netrebaju banat,jer to je veliki kiks objavio,gle čak ni upozorenja..fino..mislio sam da je forum servis za sve igrače a ne za nekolicinu napuhanaca..uostalom rat ste izgubili..i idemo dalje....cilj opravdava sredstvo ....jer na kraju to igra dopušta....neznam što bi mi trebali napraviti po tebi kiks, predati vojsku ili rat pa da se veli kako je amon dobio još jedan rat...ma daj,poklopi se po ušima i šuti jer ti niti si tu da dijeliš moralne lekcije a niti si u stanju... *tired*
POZDRAV! nisam mislio da cu vise ovdje progovoriti, ali morao sam.za tu priliku posudio sam racun od frenda koji ne igra vise pa mislim da to nece biti problem. ciklon, da ti pojasnim neke stvari
1.bananeri su tu da jedu banane, a banat ce te samo onda ako im dirnes u ego ili kopiras dijelove imperije na forum. to ti mogu reci iz vlastitog iskustva
2. lijepo je da si svoje herojske podvige podjelio s ekipom ovdje, ali istina je malo drugacija.amonraa ti je  objavio rat zato sto je imao obavezu prema savezniku komu ste vi objavili rat. ne mislis valjda da sam isao s tobom odmjeravati  snage da vidimo tko je bolji Huh? u tom trenutku si bio medju prvih 10 saveza i na mozes reci da ste "neki tamo slabasan savez"
3. u jednom trenu poveli ste 200 bodova i napravili ste to sto ste napravili. nije casno ali pravila dopustaju.dobili ste rat i trebali bi se pokrit po usima zbag nacina na koji ste ga dobili
4.sigurno vam amonraa nece objaviti rat da bi se igrao s vama, jer imamo mi puno vece i ljepse igracke od vas (FEUDALS   2010-12-02 00:51:44   2010-12-09 00:51:44   85245   54764   30481), ali napadnete li opet nekog naseg saveznika sigurno cemo ga braniti.
zelim ti puno srece u igri i nadam se da ces procitati ovo jer bananeri obicno bace koru od bana na po mojim postovima tako da brzo nestanu sa foruma
HORUS!!!!!
Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #38 na: Prosinac 07, 2010, 02:55:10 »

E moj Horuse,mislio sam da sam i ja završio sa ovom temom i uopće sa forumom,jer tu pametnih stvari neću niti čut nit naučit...naravno da sam napisao bananeri(čitaj između reda)jer neke se stvari povlaštnima dopuštaju i ne "primečuju" dok drugima ako se upuste u nedaj bože kakvu polemiku gleda se svaki zarez,,što od onih kojima je to zadaća do vas koji na te stavri ukazujete i cerekaju se sa svaku rečenicu,tako da takvu osobu nit slušam nit shvačam ozbiljno ako sam primoran slušati.....Moji herojski podvizi nebi bili ovdje da nisam bio isprovociran upravo tvojom gestom(no bolje da sam ti osobno napisao što mislim o tebi i tvojem postupku samo za tvoje uši) jer smatrao sam da je ovo javni servis i da se ljudi mogu požaliti ili pohvaliti ili iznjeti problem ili mišljenje tako da svi igrači vide skim i protiv čega te na koji način se bore.......Što se tiće objave rata,nemam komentar,može i nemora biti,ako je ok,,no i tu ima kvaka--poslati mirovni savezu sa kojim smo u ratu i imate beplatni,nije novost,igra dopušta i krenuli ste...u jednom trenu poveli smo sa 1000 i kusor,,to ste dostizali napadima na utvrde,da bi ponovno se odljepili na preko 1000 razlike koju ste i dalje sustavno dostizali,več prije objavljeno da je u igri moguće mi smo i napravili i dobili........Dalje ja se nemam razloga pokrivati po ušima jer to svi rade i još gore stavri ali trenutno igra to dopušta pa smo i iskoristili...Čast..Hm..pojam za zamisliti se,nebih spominjao devedesete u ovoj temi,pa ću preskočit....I na kraju uvjek se vračamo na početak gdje moje malenkosti ni nije bilo ni nema,dualizam amona i feuda i tu me baš briga tko je i što je i radite što očete mi se ne mislimo priklanjati i igramo svoju igru...Samo da navedem za čitatelje(kojih baš i nema)da stvarno horuse meni je imponiralo što ste našli vremena za ratovat s nama a drugo kad sm vidio dolazak oko 2 miljona vojnika na mojih 300 kila morao sam se pohvaliti,    Lips Sealed
Pozdrav svima i naravno onima koji su mi poslali privatne poruke podrške i ovdje i u imperiji a ne žele se eksponirati,,,pozdrav i tebi i tvom savezu,živili 100 godina! Tongue
Evidentirano
SRAMOTA
Private
*

Karma: +1/-8
Offline Offline

Postova: 27


http://www.youtube.com/watch?v=fnp-cgkFUCQ


Profil
« Odgovor #39 na: Prosinac 07, 2010, 03:13:20 »

idite pogledajte savez amonraa...koliko je ono igrača na odmoru??? a koji su ostali igrati? mislite da se s njima u ratu može nositi savez poput našeg?? za vrijeme rata nitko od igrača amona nije poslao napad na naše igrače ako nije imao bar milijun vojske...tj poslao je skrapi i dobro se opekao...bitka dana je sad već vidljiva...mislite da smo se trebali ostati boriti do kraja nakon što je ivanno ostao bez pola vojske, a veliki amoni su čvrkanjem utvrda nakupljali bodove i smanjivali zaostatak...i ideja da cijeli savez ode na odmor je bila moja a ne ciklonova...

Ne kakaj lagano nismo radi toga na odmoru igramo i druge svjetove a jos nesto ciklon55 je samo bjezao okolo i dragonlady ne kakaj lovio sam i nikako da vas ulovim isao sam cak na 11k udaljenosti i svjesno ulazio u minus da vas napadnem ali eto radi minusa sam morao na odmor,jedino zato,a vi 100 posto na odmoru i neki izasli zato shut up!!!!! branili ste 200 bod prednosti kao neznam sta heheheheeh cak porazbjezali se svuda kao stakorcici mali na odmor pa van iz saveza heheh kao da branite neznam sta heheh
« Zadnja izmjena: Prosinac 07, 2010, 03:16:35 od SRAMOTA » Evidentirano

Dulci et decorum pro patria mori...
http://www.youtube.com/watch?v=fnp-cgkFUCQ
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #40 na: Prosinac 07, 2010, 03:21:03 »

E još kad sam tu samo da potvrdim što sam malo prije naveo,što se ponašanja tiće,  a drugo kad se vratiš sa odmora,pogledaj izvječa i uvidet češ da je upravo ciklon55 dao završni udar sa kojim smo se ponovo odljepili na 1400 razlike jer eto u tom trenutku sam sačekušu napravio tvom vedrnuzg članu..provjeri...i naravno da se bježi vojskom..pa ko je tu lud da se upuštam u konflikt sa več prije navedenim omjerom vojske  Wink
Evidentirano
SRAMOTA
Private
*

Karma: +1/-8
Offline Offline

Postova: 27


http://www.youtube.com/watch?v=fnp-cgkFUCQ


Profil
« Odgovor #41 na: Prosinac 07, 2010, 03:23:06 »

E još kad sam tu samo da potvrdim što sam malo prije naveo,što se ponašanja tiće,  a drugo kad se vratiš sa odmora,pogledaj izvječa i uvidet češ da je upravo ciklon55 dao završni udar sa kojim smo se ponovo odljepili na 1400 razlike jer eto u tom trenutku sam sačekušu napravio tvom vedrnuzg članu..provjeri...i naravno da se bježi vojskom..pa ko je tu lud da se upuštam u konflikt sa več prije navedenim omjerom vojske  Wink

Niko ne trazi konflikt uvijek imas onog zvonimira sta si iznapadao niko te nije tjerao na odmor i da napadas jace,trebao si samo bjezati i napadati slabije ali si izabrao odmor,o kakvom ti konfliktu govoris
Evidentirano

Dulci et decorum pro patria mori...
http://www.youtube.com/watch?v=fnp-cgkFUCQ
Licancina
Captain
****

Karma: +28/-37
Offline Offline

Postova: 358


Profil
« Odgovor #42 na: Prosinac 07, 2010, 03:23:15 »

Ne kakaj lagano nismo radi toga na odmoru igramo i druge svjetove a jos nesto ciklon55 je samo bjezao okolo i dragonlady ne kakaj lovio sam i nikako da vas ulovim isao sam cak na 11k udaljenosti i svjesno ulazio u minus da vas napadnem ali eto radi minusa sam morao na odmor,jedino zato,a vi 100 posto na odmoru i neki izasli zato shut up!!!!! branili ste 200 bod prednosti kao neznam sta heheheheeh cak porazbjezali se svuda kao stakorcici mali na odmor pa van iz saveza heheh kao da branite neznam sta heheh

ma dobro u cem je sad tu problem... pa naravno da ako su visestruko slabiji savez da ce bjezat i tako se probati obraniti, pa kaj bi oni trebali ostavljati vojsku doma tak da ih netko moze bez beda razbit ko p****... a to kaj su otisli na odmor, ni prvi ni zadnji... to se radi jos odavno i nikom nista.. a njih se sad odjednom proziva radi toga
Evidentirano
ciklon55
Private
*

Karma: +27/-18
Offline Offline

Postova: 20


semper fidelis


Profil
« Odgovor #43 na: Prosinac 07, 2010, 03:31:28 »

Ne kužim te sramoto što hočeš....ponoviti ću još jednom u ratu koji je zbog našeg čina (nepopularnog no svi to rade,a kako nebi protiv najačeg saveza) trajao 4 dana u tom periodu mi smo vama 2x ufatili vojsku jednom ivanno drugi put ja....i to je to....nema diskusije više...imali smo predmost koju ste sustizali sa 30 napada na dan na cijeli savez i ovo je bilo jedino riješenje da vas dobijemo,što se blesiraš...dopuštno i urađeno...cilj opravdava sredstvo..the end... Lips Sealed
Evidentirano
SRAMOTA
Private
*

Karma: +1/-8
Offline Offline

Postova: 27


http://www.youtube.com/watch?v=fnp-cgkFUCQ


Profil
« Odgovor #44 na: Prosinac 07, 2010, 03:34:24 »

 Grin Grin Grin Grin  Pošteno si to rekao cilj opravdava sredstvo,ja vam cestitam na pobjedi u svakom slucaju ali mi je zao eto na koji nacin, Lips Sealed iga tako je to,znam da je nepopularan potez ali posteno heheheeh ima jos ratova u svakom pogledu nije niti prvi ali daj boze da je zadnji sta smo izgubili,AMEN. I pOZDRAV SAVEZU MANTICORES HEHEH
Evidentirano

Dulci et decorum pro patria mori...
http://www.youtube.com/watch?v=fnp-cgkFUCQ
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 16   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!