Imperia Online Croatia
Travanj 25, 2024, 01:10:03 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vodeći savez AmonRaa  (Posjeta: 17639 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #195 na: Siječanj 04, 2011, 09:37:32 »

kva kva kva miseviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue kva
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #196 na: Siječanj 04, 2011, 09:39:24 »

http://www.youtube.com/watch?v=jyU0HRvLSXM&feature=related
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #197 na: Siječanj 04, 2011, 09:49:45 »

ja vam cestitam na pobjedi ali da se busate u prsa nevidim razlog jer sta ste vi to napravili u ratu vrijedno spomena  rule je jednom zaspo i  to ste iskoristili svaka cast  ali drugi vas uspjeh je da ga nema  mozda i ima ali ga ja nevidim pa me prosvjetlite
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #198 na: Siječanj 04, 2011, 09:52:28 »

vi ste se probudili nedavno i poceli se bahatiti najprije sa podcjenjivanjem feuda a sada pokusavate i sa savezom fear..........                    na koji način točno je podcjenjen feud zato što su popušili u ratu ko niko u cjeloj eri da te podsjetim oni su rat objavili amonu tako da jedini ko je tu mogo nekoga podcjeniti su oni jel su se nakon toga raspali   poče si brkati stvari odi izađi van odmori se  Lips Sealed  boli poraz od farmera  Cheesy

ej ti kukavicka faco..........osvjezi si malo sive stanice ako ih imas..citaj postove i suti i ne komentiraj moje dok se ne predstavis

ocito posto ne citas postove mora da i blejis kao koza u monitor........psssssssssssssssssssst
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #199 na: Siječanj 04, 2011, 09:54:20 »

Hej Utvrda reci mi kad si tako dobar , a sto si odmah pobjego na odmor cim ti je zastitnik ukljucio isti  Tongue Tongue Tongue
a koji si ti sada?.......opet padobranac koji nezna sta pise ........ Grin Grin Grin

da pratis malo onda bi i shvatio koju glupost si napisao........ *xxx*
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #200 na: Siječanj 04, 2011, 09:57:38 »

Utvrda pises gluposti, ja ne znam kad smo to mi podcjenjivali feude ili vas, feudi su sami sebe pobjedili sa ostavljanjem vojske bez nadzora, a sto se vas tice, ne vidim zasto smo trebali ici na vase jace igrace kad smo bili u vodstvu 5000 i niko nije mogao ni otprilike znati sta je u darovima, ti kazes tebe niko nije napao, pa ni nasih 5 ili 6 najjacih igraca niko od vas nije napao, i sta onda trkeljas bez veze.
prolistaj malo po izvjestajima prije nego sto guknes golube.............

isao je asterix na vaseg mukija od 6 mil bodova a ti mi nesto serkas ovdje...............

isao sam i ja na vaseg od 2.3 mil i uzeo mu 20 mil zlata a vojske nije bilo nigdje...itd

jeste li vi bili u skoli ili vam je imperija zamutila moc rasuđivanja?
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #201 na: Siječanj 04, 2011, 09:58:40 »

Molim vas sve tisina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    ne prepirite se!!!!! brojke sve pokazuju!!!! i matematika ne laze!!!   Grin
Evidentirano
stefansss
Lieutenant
***

Karma: +34/-35
Offline Offline

Postova: 123


Profil Email
« Odgovor #202 na: Siječanj 04, 2011, 10:01:47 »

ok  decki  slavite pobjedu ali  Lips Sealed iga vi ste ipak farmeri vi ratujete 20 dana mi malo duze  eto napravicemo reprizu pa dobite jos jednom
Evidentirano
ANUBIS
Gost
« Odgovor #203 na: Siječanj 04, 2011, 10:03:47 »

Svako ima pravo na svoje misljenje i to postujem ,neka farmaju svacija stvar kako zeli igrati,pisu se na kraju brojevi nista drugo,Matematika je majka znanja i nikada ne laze! Eto dajte malo o necemu drugom pisite npr. rokajte bugare
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #204 na: Siječanj 04, 2011, 10:03:51 »

vidiš samo ono šta ti želiš i komentiraš samo šta želiš nema svako vremena da ratuje cjelu godinu neko ima i obaveza
eto dosao si napokon do toga zasto se neke stvari sada mjenjaju na imperiji po bodovima..pa ako za vas vrijedi to da nemaju svi vremena zasto nebi vrijedilo i za druge?

kontradiktorni ste........kada vam pase onda pisete i objavljujete na sva zvona a kada vam odgovor ne pase e onda se nije imalo vremena............tako je svima nama koji radimo nesto i u zivotu a ne samo na imperiji ............niste samo vi ti koji nemaju vremena i stoga mi nije jasno ti vasi napadi u postovima i to komentiram i komentirati cu

na napad odgovaram napadom.......

moji rezultati se vide i vise nego sam si zacrtaoo ali zato ne kazem niti pisem e ti ili ti ne vrijedite jer niste pri vrhu.......u tome je razlika objaviti ili ne objaviti post
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #205 na: Siječanj 04, 2011, 10:08:07 »

Molim vas sve tisina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!    ne prepirite se!!!!! brojke sve pokazuju!!!! i matematika ne laze!!!   Grin

napokon jedna pametna..............to stoji, bilo je i biti ce uvijek tako

ne stoji omalovazavaje i napadi na igrace koji nisu vise u akciji............

zasto se ne pomirite na nacin da ste prvi i to svi vide

zasto vam je potrebno jos i podbadati igrace kojima jeste a nekima niste dorasli jer, kako kaze ANUBIS,brojke govore za sebe i to je cista matematika a moje se brojke vide.....

« Zadnja izmjena: Siječanj 04, 2011, 10:26:16 od UTVRDA » Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #206 na: Siječanj 04, 2011, 10:25:27 »

Zaključak svega ovoga : Savez AmonRaa je totalno uništio savez FEAR u ratu
Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #207 na: Siječanj 04, 2011, 10:28:29 »

Zaključak svega ovoga : Savez AmonRaa je totalno uništio savez FEAR u ratu

 Grin Grin Grin.....pa gdje si Igore?....eto sada mi je lakse kada sam vidio tvoj komentar jer znam da si zapostavljen..

evo ti prijedloga.....pitaj Horusa dali te zeli u savez pa da i ti budes aktivan jer ovako necemo imati bas vremena za tebe.......... Grin

pokazi drugima koji te neznaju da nisi mali mis i da nije istina da si farmer postao sa  12800 napada do sada.... Cheesy
« Zadnja izmjena: Siječanj 04, 2011, 10:30:16 od UTVRDA » Evidentirano
crnjo
Private
*

Karma: +0/-2
Offline Offline

Postova: 9


Profil
« Odgovor #208 na: Siječanj 04, 2011, 10:34:55 »

Zaključak svega ovoga : Savez AmonRaa je totalno uništio savez FEAR u ratu

AmonRaa  FEAR  22183 3910-----Bravo Igore, imas pravo!!

FEAR    K_Nebesko   26737 4227----A sta da ja onda ovdje kazem??  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #209 na: Siječanj 04, 2011, 10:38:00 »

AmonRaa  FEAR  22183 3910-----Bravo Igore, imas pravo!!

FEAR    K_Nebesko   26737 4227----A sta da ja onda ovdje kazem??  Tongue Tongue Tongue
Pa nakupili smo više vojnih nego FEAR u njihovom ratu s AmonRaa opet smo bolji  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano

 Str: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!