Imperia Online Croatia
Travanj 28, 2024, 06:35:00 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 16   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Vodeći savez AmonRaa  (Posjeta: 17690 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
UTVRDA
Gost
« Odgovor #135 na: Prosinac 21, 2010, 06:37:43 »

trebali bi maknuti vojne bodove na gold coin..to nije realno stanje...u v5 toga nema i tamo je realno
Tiger ajde to prenesi bugarima da maknu iz v4
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #136 na: Prosinac 21, 2010, 07:10:04 »

trebali bi maknuti vojne bodove na gold coin..to nije realno stanje...u v5 toga nema i tamo je realno
Tiger ajde to prenesi bugarima da maknu iz v4
potpisujemm Smiley
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #137 na: Prosinac 21, 2010, 10:01:04 »

potpisujem i ja Smiley
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #138 na: Prosinac 27, 2010, 04:00:05 »

pitam se pitam zašto li je najveci amon napustio amon raa. Nije valjda počeo raspad amona Huh?Huh?Huh?Cool
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #139 na: Prosinac 30, 2010, 01:23:56 »

pitam se pitam zašto li je najveci amon napustio amon raa. Nije valjda počeo raspad amona Huh?Huh?Huh?Cool
o cemu ti to trkeljas  Huh?  Huh?
Evidentirano

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #140 na: Prosinac 30, 2010, 01:35:46 »

ma nikad se oni neče raspast... neka tako ostane i neka horus uživa koliko god može.... on misli da je pobijedio jer je uspio banat nosferatu6 acc ali ipak je zaboravio najbitniju stvar da kad ljudi raspustaju vojsku to znaci da vise neznaju sta bi drugo radili i to znaci da su totalno pokoreni.....
ja nisam uspio banat acc nosferatu, to je uspio kelso svojim izjavama na forumu *suicide* *hahaha*  da sam ja to uspio bio bi banan 2 mjeseca prije i nebi napravio toloko stete koliko je napravio  ;D sto se tice vojske , tu si u pravu.ljudi raspuste vojsku kad nemaju kud s njom, a ne zele da im protivnik pobije vojsku i zaradi vojne i ratne bodove. veca je korist seljake staviti u prov i pola resa u skladiste. pa protivnik doma ode praznih gaca s velikim putnim troskom. a ja sam ti tu samo pokazao svoju snagu. to je bilo u 9 mjesecu. ja sam tad pao na 49 mjesto. danas sam na 8. bi li ti to mogao? [:-}
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #141 na: Prosinac 30, 2010, 01:51:02 »

ja nisam uspio banat acc nosferatu, to je uspio kelso svojim izjavama na forumu *suicide* *hahaha*  da sam ja to uspio bio bi banan 2 mjeseca prije i nebi napravio toloko stete koliko je napravio  ;D sto se tice vojske , tu si u pravu.ljudi raspuste vojsku kad nemaju kud s njom, a ne zele da im protivnik pobije vojsku i zaradi vojne i ratne bodove. veca je korist seljake staviti u prov i pola resa u skladiste. pa protivnik doma ode praznih gaca s velikim putnim troskom. a ja sam ti tu samo pokazao svoju snagu. to je bilo u 9 mjesecu. ja sam tad pao na 49 mjesto. danas sam na 8. bi li ti to mogao? [:-}

ne trebas mu odgovarat.... edi je bannan
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #142 na: Prosinac 30, 2010, 09:49:11 »

ne trebas mu odgovarat.... edi je bannan
steta, bit ce dosadno bez njega
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #143 na: Siječanj 03, 2011, 01:42:25 »

ne trebas mu odgovarat.... edi je bannan
...kikiriki naj sračkati NE??...edi ili medi ili nos ili kelso ili....ma tko god...je baniran i ko ga  Lips Sealed ....ali moram ponoviti da je taj da ne nabrajam....uglavnom Nosferatu6...i sada je u samom vrhu,a to što svi zavidnici seru i traže argumente da ga popljuju,sve im je to palo u vodu jer "mali" ih je oprao sve koji seru protiv njega i mislim da se tu sada naslađuju koje kakvim pričama......daj nemojte sračkati kad moram tako reći...jel bio OFF i prije,jel svatko igrao kako je znao i umio,jel svatko od nas mogao birati hoće i što će???!!!
.....sve je odgovor DA...o čemu pričamo sad kad je skoro sve gotovo???....
Nos opet,po stoti puta ti skidam kapu...igrao si kako jesi ali nitko tko ima pojma o ovome svemu...nema ti što reći....pusti selo neka prićaaaaa....pušioničari su najglasniji... Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #144 na: Siječanj 03, 2011, 02:10:26 »

...kikiriki naj sračkati NE??...edi ili medi ili nos ili kelso ili....ma tko god...je baniran i ko ga  Lips Sealed ....ali moram ponoviti da je taj da ne nabrajam....uglavnom Nosferatu6...i sada je u samom vrhu,a to što svi zavidnici seru i traže argumente da ga popljuju,sve im je to palo u vodu jer "mali" ih je oprao sve koji seru protiv njega i mislim da se tu sada naslađuju koje kakvim pričama......daj nemojte sračkati kad moram tako reći...jel bio OFF i prije,jel svatko igrao kako je znao i umio,jel svatko od nas mogao birati hoće i što će???!!!
.....sve je odgovor DA...o čemu pričamo sad kad je skoro sve gotovo???....
Nos opet,po stoti puta ti skidam kapu...igrao si kako jesi ali nitko tko ima pojma o ovome svemu...nema ti što reći....pusti selo neka prićaaaaa....pušioničari su najglasniji... Tongue Tongue Tongue Tongue

istina.......svi bili na odmoru radi nosferatu6 od ovih sto po njemu pljuju, sada mogu samo opravdanja bacati ali vidjelo se to a bogati i osjetili oni to...... Grin
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #145 na: Siječanj 03, 2011, 02:17:49 »

Slažem se... nosferatu je bio bog i batina ovog realma !
Evidentirano

TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #146 na: Siječanj 03, 2011, 02:21:02 »

Slažem se... nosferatu je bio bog i batina ovog realma !
...ma ni slučajno nije bio BOG jer ako si kršćan znaš da usporedbe nema...bio je ok i nekim lajavcima začepio čvalje na neko vrijeme (dok nije baniran)...sad  Lips Sealed ...svi se preseravaju Smiley)
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #147 na: Siječanj 03, 2011, 11:27:27 »

...ma ni slučajno nije bio BOG jer ako si kršćan znaš da usporedbe nema...bio je ok i nekim lajavcima začepio čvalje na neko vrijeme (dok nije baniran)...sad  Lips Sealed ...svi se preseravaju Smiley)
ploblem je bio sto nije zacepio svoje cvalje. da je i sad bi bio igrao *pardon*
Evidentirano

igorzg
Gost
« Odgovor #148 na: Siječanj 03, 2011, 11:30:35 »

a vi lajavci ste fulali opet temu tu je tema najjaci savez ovog realma zato molim tiho! znam da zavidite sto niste sa nama u najboljem savezu prvi smo po svemu citiram:
MUKI----najbolji igrac ere
AmonRaa prvi savez po vojnim bodovima
najbolje ISTRAZEN SAVEZ napominjem bez donora
po bodovima smo prvi sta vise reci da zaboravih P.S.
DALEKO NAJBOLJA I NAJJACA EKIPA OVE GODINE
 Wink Wink Cool
« Zadnja izmjena: Siječanj 03, 2011, 11:34:53 od igorzg » Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #149 na: Siječanj 04, 2011, 01:22:49 »

a vi lajavci ste fulali opet temu tu je tema najjaci savez ovog realma zato molim tiho! znam da zavidite sto niste sa nama u najboljem savezu prvi smo po svemu citiram:
MUKI----najbolji igrac ere
AmonRaa prvi savez po vojnim bodovima
najbolje ISTRAZEN SAVEZ napominjem bez donora
po bodovima smo prvi sta vise reci da zaboravih P.S.
DALEKO NAJBOLJA I NAJJACA EKIPA OVE GODINE
 Wink Wink Cool
...ako tko treba išta začepiti,onda si to ti jer kao što sam ti tamo na drugoj temi rekao,bolje čkomi i poklopi se kao i ja jer
   da se gleda tko je koliko zaslužio u ratovima onda to nismo ni ti ni ja,a tko zna možda se otvori neka igra tko ima dužu jezičinu,
   pa možda tamo nešto postigneš  *suicide* *suicide*
Evidentirano
 Str: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 16   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!