Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 11:32:44 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: NKVD vs. Dark_lords  (Posjeta: 3269 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« na: Studeni 27, 2010, 09:33:10 »

Crni vitez:  " ma joj prijatelju,cuj ovako, sve to stoji imate vi duplo bolja istrazivanja od nas,al realno da niste imali jos ko zna kolko duplih accova nebi imali takva,mozes negirat i sve skupa,al to je cinjenica,a sad sto ste ih se rijesili i napravili mjesta za nove clanove to je druga stvar!a i to sto ste kao stara ekipa iz nekog drugog realma ne znaci bas nista,i mi smo i vecina ostalih hr saveza pa se niko ne hvali s tim!a i jos nesto ako smo odbili puno bolje saveze od vas! "


: "zasto bi vas prijedlog prihvatili??al evo imam ja prijedlog za tebe!mi i vi zaratimo,odmijerimo snage!pa fino gubitnik prelazi kod pobijednika,i bude mu sluga do kraja!i naravno nitko iz porazenog saveza ne dobije cin jer logicno je da nije sposoban nista pa ni ne zasluzuje!"


Tek toliko da se zna. I da ne budem  Lips Sealed  koja je bezrazložno napala drugi hrvatski savez.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
vampir1
Major
*****

Karma: +91/-12
Offline Offline

Postova: 712


300 !!!!!!!!!!!

172
Profil
« Odgovor #1 na: Studeni 27, 2010, 09:59:09 »

JOJ ZNAĆI KOLKO JA IMAM MALO BODOVA JA MORAM LETIT IZ DARK_LORDSA VIDIM DA CE RAT žao mi je ali ja begam iz saveza dok ne zarati
Evidentirano

1001 noć Smiley
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #2 na: Studeni 27, 2010, 10:22:54 »

JOJ ZNAĆI KOLKO JA IMAM MALO BODOVA JA MORAM LETIT IZ DARK_LORDSA VIDIM DA CE RAT žao mi je ali ja begam iz saveza dok ne zarati

bjezis iz saveza? divan pokazatelj karaktera btw...
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #3 na: Studeni 27, 2010, 10:25:34 »

bjezis iz saveza? divan pokazatelj karaktera btw...

 Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
crni_vitez
Private
*

Karma: +4/-0
Offline Offline

Postova: 14



Profil
« Odgovor #4 na: Studeni 27, 2010, 10:50:40 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* angola ti si legenda!samo da mi znat sta te vise boli  Grin istina? Grin to sto te ignoriramo?  Grin mozda tvoj propali pokusaj napada na pocahontas?  Grin to sto si moro podvit rep kad si vidio da ima duplo vise vojske od tebe? Grin dali mozda to sto smo te 100 puta odpirili kad si trazio,zahtijevao da dodjemo kod tebe u savez?  Grin dalje necu jer mi se neda a nit zelim trosit svoje vrijeme na tebe!!!tolko od mene za ovu temu, ps:ignorirat cu te i tu  Grin  *black_eye*
Evidentirano
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #5 na: Studeni 27, 2010, 11:12:15 »

 Grin Grin Grin Grin nasmijavaš me. odbili ste me 2 puta. jer sam toliko i pitao. ". Povukao sam napad zato što je bila online. Ja nisam igrač koji će nekoga uništiti samo zbog čiste zabave uništavanja. Ne napadam ako nemam materijalne koristi od toga. Drugo, čitaj malo kako igrati pa ćeš vidjeti da je vojska imperijana duplo jača od nomadske kad se uspoređuju jedinice istog ranga. tako da nisam imao manje vojske. I treća stvar. ja sam se njoj ispričao zbog napada čim sam doznao da ste hrvati. Onatoč prijatnjama kako ćete me popaliti i sl.  Grin Grin Čak vam ni u porukama nisam uputio ni jednu ružnu riječ unatoč vašoj aroganciji.    Sad ste me stvarno naljutili. Ne volim takve ljude.   Sad ćemo vidjeti čija majka crnu vunu prede. Neću čak ni čekati moje da se spreme. Neka bude angola Vs   Dark_lords   .  Angry     Uživaj!
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #6 na: Studeni 27, 2010, 11:15:11 »

Sastavi vojske se ne smiju objavljivati na forumu.

« Zadnja izmjena: Studeni 27, 2010, 11:18:29 od Tiger » Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #7 na: Studeni 27, 2010, 11:17:34 »

eto. neću napisati koja je čija vojska. prepoznati se znate sami. to su 4 najjača. hoćeš da ti stavim koliko ja imam vojske pa da vam i tu dam prednost?
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
vjeko5
Lieutenant
***

Karma: +24/-58
Offline Offline

Postova: 247



Profil Email
« Odgovor #8 na: Studeni 27, 2010, 11:19:45 »

" MI HRVATI SMO ODUVJEK BILI SLOZNI "
Evidentirano

Kakvsmo mi to narod kad jednom dijelu naroda koji je igrom sudbine i povijesnih okolnosti imao tu nesreču da bude odcijepljen od matice negiramo pripadnost tom istom entitetu.
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #9 na: Studeni 27, 2010, 11:20:31 »

Sastavi vojske se ne smiju objavljivati na forumu.




Nisam napisao ničije ime. Nisam zna da i ovako kršim pravila. OK.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
UTVRDA
Gost
« Odgovor #10 na: Studeni 28, 2010, 06:12:37 »

JOJ ZNAĆI KOLKO JA IMAM MALO BODOVA JA MORAM LETIT IZ DARK_LORDSA VIDIM DA CE RAT žao mi je ali ja begam iz saveza dok ne zarati

ma ti si trebao staviti naziv leptiric......a ne vampir..... Grin Grin Grin
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #11 na: Studeni 28, 2010, 10:30:26 »

toliko o velikoj federaciji  hr saveza u v5......  Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
pocahontas
Private
*

Karma: +4/-2
Offline Offline

Postova: 19


Profil
« Odgovor #12 na: Studeni 28, 2010, 11:27:50 »

imali smo mi federaciju, naravno.. ali njemu je i nakon odbijanja prelaska strašno logično da mi moramo preć kod njih  *crazy*

i vidjela sam da si tu po forumu pisao o nenapadanju između hrvata, a tad kad si me napadao preko poruka si pričao sa mnom na hrvatski i prekinuo napad samo zato šta sam online  *xxx* 

angola, lijepo prodavanje priča drugima, samo mi na te tvoje priče ne padamo pa si malo ljut i povrijeđen  Wink

ali nek ti bude  *pardon*
ako ćeš nam objavit rat, samo daj  *YAHOO* *dance*
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #13 na: Studeni 28, 2010, 01:01:19 »

 Grin Grin *crazy* *bravo* *bravo* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #14 na: Studeni 28, 2010, 05:51:43 »

no di je taj rat vise? nema nikakvih obavjesti da su saveznici zaratili i sl... neko nema muda? Grin Grin
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!