Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 08:24:48 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: glupost-cehovi  (Posjeta: 2010 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
fly
Gost
« Odgovor #15 na: Studeni 26, 2010, 08:29:51 »

Sve obavijesti su poslane prije uvođenja cehova, limita doniranja...
Možete se buniti, gunđati oko toga da sve košta. A što u životu ne košta. Ovu igru svatko može igrati badava i još je konkurentan. Jer svih tih 10 % cehova ne čini igrače koji plaćaju supermenima. 10 h bonus resursa je najveći bonus, ali ako ih želite, košta vas 15 eura mjesečno ako plaćate sms porukama, pri čemu nama ne ide niti pola. Najisplativije za vas i nas su plaćanja putem paypala i drugih plaćanja internetom ili karticama,  kada vas mjesec dana 10 h bonus resursa dođe 5,6 eura. Igra se razvija od tih novaca, plaćaju se svi ljudi,serveri, internet... Ali svejedno tko želi, ne mora odvojiti niti lipe. Ima drugih igara u kojima bez premiuma i ostalih stvari nisam mogao igrati protiv prosječnog igrača koji je sve to imao. Mi smo uveli samo jedan mali dio stvari koje se plaćaju u drugim igrama i niti ih ne naplaćujemo toliko.
Grin Grin Grin..nije istina..danas kada sam gledao obavijest za porez itd..nije bilo nista za cehove...ajde ja sam pokrenuo jos prije par dana..a sta tko je danas platio ceh 10kredita(3,05kn) a bilo ih je bar 1000...i zasto to nije najavljeno putem poruke? ,a ne tko vidi vidio je a tko ne ..tko ga  Lips Sealed ,tebi je tiger sve ravno zato sto ti ne placas kredite...
Evidentirano
fly
Gost
« Odgovor #16 na: Studeni 26, 2010, 08:31:42 »

 Angry..i taj glupi sustav ..mi placamo!!!! Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
fly
Gost
« Odgovor #17 na: Studeni 26, 2010, 08:46:06 »

Da. U pravu si. Ali je sustav napravljen na način da nisu cehovi zaustavljeni, pokretali bi se automatski po cijeni po kojoj su pokrenuti i morali su biti zaustavljeni. Ne odlučujem ja, ali za svaki zaustavljeni ceh se je moglo dati 10 kredita.
A što se tiče doniranja, ograničenje nije uvedeno zbog igrača kao što si ti, koji su u ovoj situaciji prošli malo lošije, već zbog igrača koji imaju par računa za doniranje ili igrača okoji odustanu i drugi doniraju s njihovih računa.
Ako imaš račun na 1 mil neta, možeš donirati 100 milijuna zlata. Što je jako puno. Ali ako imaš 50 k neta, možeš donirati. 5 milijuna i nakon toga ako ne razvijaš račun, on je beskoristan. Čime se sprječava beskonačno doniranje. Jer rijetki su računi u kojima vlasnik računa dolazi 10 mjeseci i svaki dan donira u savez.
i ovo isto glupost..ti tiger bolje nemoj vise nista pisati....ovo u vezi donera..tko moze nekome zabraniti kako zeli igrati???netko igra ovako netko onako..netko odustane i radi za savez...mozda bi trebao platiti zato sto se logira??smijesno...
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #18 na: Studeni 26, 2010, 08:54:59 »

Nije problem kako tko igra, već je problem što 99% ljudi ne igra više svoj račun već drugi članovi saveza igraju taj račun i koriste ga samo za doniranje svaki dan. Da si malo bolje pročitao moj post, shvatio bi što sam napisao. Da nažalost oni igrači koji bi igrali sami i donirali su sada prošli malo lošije zbog 99% drugih koji varaju s tim računima. Ali je limit postavljen dosta visoko tako da igrač koji malo razvija svoj račun može donirati puno. Ali onaj koji je ostao jako nisko i ne razvija se, ne može više donirati. Jer računi koji ostaju na par tisuća bodova i samo doniraju, sigurno ne igra vlasnik, već drugi članovi saveza. Opet da ponovim, sumnjam da ima jako puno osoba koji će prestati nakon 2 mjeseca ere i nakon toga do kraja ere svaki dan doći na račun i donirati u savez.
Evidentirano

fly
Gost
« Odgovor #19 na: Studeni 26, 2010, 08:59:05 »

Nije problem kako tko igra, već je problem što 99% ljudi ne igra više svoj račun već drugi članovi saveza igraju taj račun i koriste ga samo za doniranje svaki dan. Da si malo bolje pročitao moj post, shvatio bi što sam napisao. Da nažalost oni igrači koji bi igrali sami i donirali su sada prošli malo lošije zbog 99% drugih koji varaju s tim računima. Ali je limit postavljen dosta visoko tako da igrač koji malo razvija svoj račun može donirati puno. Ali onaj koji je ostao jako nisko i ne razvija se, ne može više donirati. Jer računi koji ostaju na par tisuća bodova i samo doniraju, sigurno ne igra vlasnik, već drugi članovi saveza. Opet da ponovim, sumnjam da ima jako puno osoba koji će prestati nakon 2 mjeseca ere i nakon toga do kraja ere svaki dan doći na račun i donirati u savez.
da istina...jedino mi nije jasno sta rade ljudi koje mi placamo da obavljaju svoj posao....ovo sve ide njima na korist..da oni ne rade nista..osim sto beru lovu.Smiley
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #20 na: Studeni 26, 2010, 09:02:06 »

da istina...jedino mi nije jasno sta rade ljudi koje mi placamo da obavljaju svoj posao....ovo sve ide njima na korist..da oni ne rade nista..osim sto beru lovu.Smiley
S obzirom na ono što proživljavaju s nama tu na forumima... pa zaslužili su povišicu ;D
Evidentirano

fly
Gost
« Odgovor #21 na: Studeni 26, 2010, 09:10:25 »

S obzirom na ono što proživljavaju s nama tu na forumima... pa zaslužili su povišicu ;D
da za Tigera se slazem..ali on ne provijrava tko sta kada gdje... :Smiley
Evidentirano
__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #22 na: Studeni 26, 2010, 10:28:21 »

pa prosle ere mucio sam se da udjem u prvih 2000,nakon toga u prvih 1000 u prvih 500 mi je trebalo 6mj,da bi pred kraj jedva dospio medju prvih 100.A u ovoj eri napravis 5 centralizacija i evo te medju prvih 100 sta znaci da je jako malo igraca u r71 koji igraju aktivno.Tj.nema ih ni 200.ovo sve sta igraju se za Lips Sealed avaju,ili zapoceli ili se ukljucuju 1 puta u tjedan dana.A vjerujem da je tako i u ostalim svjetovima,jer znam kako je u german 1 svijetu.Nema bas nesta igraca naspram prosle ere.I vjerojatno je pala prodaja kredita pa se nesta trebalo uciniti.Eto tigeru pitanje  za tebe i io tim neka da statistiku prodaje kredita u prosloj eri i u ovoj sada eri kolika je razlika.Mozda ja grijesim,al recesija je ljudi ovu eru ne kupuju bas toliko kredita.Jer cime pocun akcije i bonusi,sada ovo reci nam unaprijed sta ce jos naplacivat,koristenje foruma,hoce li se istrazivanje centralizacije placat kreditima ili nesta slicno.tako da ljudi znaju da ne prekidaju igru u pola ere Cry Cry Cry
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #23 na: Studeni 26, 2010, 10:47:42 »

cinjenica je da su malo vise obratili pozornost na to gdje i kako ce neko iskoristit kredite samim time kupovat nove...... __M__ sve si lijepo srocio samo mi nije jasno kad znas tako lijepo pisat zar nemozes shvatit tigera kad napise ovo je beta verzija samo za isprobavanje, preprevljanje i da se vidi da li je uravnotezena igra sobzirom da imaju dvije rase...... ko ce bit prvi ko drugi ko treci je tako glupo gledat......   a jos je gluplje kupovat kredite  *crazy* *crazy* *crazy*  kako neshvacate da sutra ako se tako nesto desi i oni primjete prijevremeno da je prevelika razlika nomad imperijan oni se v5 zatvorit pa sta ce te onda kad zatavranjem izgubite 100-200kredita pa plakat ce te tu na forum do sutra......  ponavljam: OVO JE BETA VERZIJA CILJ JE ISPRAVIT POGRESKE TE VIDIJETI DA LI POSTOJI RAVNOTEZA IZMEDJU NOMADA I IMPERIJANA ...... MJESTO NA LJESTVICI NIJE VAZNO!!!!



Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
maximus
Gost
« Odgovor #24 na: Studeni 26, 2010, 10:53:30 »

boss ovdje nitko ne govori o v5 nego o v4 u kojem su isto napravili promjene
Evidentirano
febbo
Private
*

Karma: +0/-5
Offline Offline

Postova: 18



Profil
« Odgovor #25 na: Studeni 26, 2010, 11:04:21 »

a bila je to nekad dobra i zanimljiva igra  Embarrassed........ stalno neka nova pravila, a sve tobože da se spriječi varanje sa donatorima, pa zar to nisu rješili genijalnim pravilom o 6h off-a??... ali triba i njih shvatiti, kola su krenula nizbrdo, lova sve slabije stiže i moraju tražiti nove načine da ju dobiju.... doduše imaju lošu taktiku ka i naša vlada, ali imat će vrimena razmišljat di su se za Lips Sealed ali kad im pola igrača pristane igrat....... ponosim se sa sobom šta sam navrime prista  *freak*
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #26 na: Studeni 27, 2010, 11:43:00 »

Da. U pravu si. Ali je sustav napravljen na način da nisu cehovi zaustavljeni, pokretali bi se automatski po cijeni po kojoj su pokrenuti i morali su biti zaustavljeni. Ne odlučujem ja, ali za svaki zaustavljeni ceh se je moglo dati 10 kredita.
A što se tiče doniranja, ograničenje nije uvedeno zbog igrača kao što si ti, koji su u ovoj situaciji prošli malo lošije, već zbog igrača koji imaju par računa za doniranje ili igrača okoji odustanu i drugi doniraju s njihovih računa.
Ako imaš račun na 1 mil neta, možeš donirati 100 milijuna zlata. Što je jako puno. Ali ako imaš 50 k neta, možeš donirati. 5 milijuna i nakon toga ako ne razvijaš račun, on je beskoristan. Čime se sprječava beskonačno doniranje. Jer rijetki su računi u kojima vlasnik računa dolazi 10 mjeseci i svaki dan donira u savez.
       mislim da je bilo rečeno da sa svojim računom možeš raditi što želiš ako ti sam dolaziš na njega pa tako donirati cjelu eru ali vidim da to baš i nije tako prije je da možeš raditi sa računom šta vi organizatori želite i naravno da što više love ugrabite bunio sam se na onih 6 sati dok su drugi igrači rekli to je ok e pa nije ok i nemože biti jel nakon tih 6 sati došla je sljedeča promjena pa opet iza nje nova i tako u nedogled pravila postoje da se odrede na početku neke igre i da takva ostaju do kraja inače nevidim smisao svega sad če opet biti rečeno da se sa promjenom popravljaju neki nedostaci ma je mažite oči onima koji nevide u čemu je bit uzmi lovu i bježi  *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #27 na: Studeni 27, 2010, 11:45:27 »

sve mi se više čini da su ovu igru smislili ljudi iz naše drage hr vlade a ne bugari Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #28 na: Studeni 28, 2010, 01:59:11 »

Cehovi?  Huh? Lips Sealed
Evidentirano

cheers
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6


Profil Email
« Odgovor #29 na: Prosinac 14, 2010, 01:20:36 »

...igrao sam aktivno prošlu eru, bio medju prvih 50, sa feudima, odustao u prosincu 2009.. i slučajno sad nakon godinu dana idem pogledati acc..  Shocked, i nevjerujem.. imam ga, aktivan je..znaci automatski su me prebacili u novu eru.. bas se zainteresiram.. I vidim BRDO izmjena, koje mi se uopce ne svidjaju, ograničenja, malo aktivnih igrača... sve nešto novo.. No, forum je i dalje živ, i kolko vi god raspravljali, možete se... Ipak Bugari rade kak hoće, kaj mi god i kolko pizdili.. Samo dok se sjetim pada servera usred rata, oduzetih bodova, vračanja stanja 24 sata u prošlost, anarhije, pobuna.. zabrana napadanja, samo dani farmanja.. pa koga je to ubilo??? Nikog, igra je i dalje profitabilna, i živa..
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!