Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 08:18:16 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: glupost-cehovi  (Posjeta: 2013 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« na: Studeni 26, 2010, 05:21:18 »

e ovoo vam stvarno nije bilo potrebno,znači igra se sada svodi na to koliko ko moze platiti,igrasči bez kredita više nemaju šanse Angry
izgleda da ce sada mnogi odustati,al  Lips Sealed a,triba i zaraditi
mozda odem na low point Grin
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #1 na: Studeni 26, 2010, 05:27:48 »

Crveno-crno sa kreditima

sad ni tamo nemogu ući Angry
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #2 na: Studeni 26, 2010, 05:34:45 »

 Angry..kolko ce se paraa nabrat od v5 i to im nije dosta mamicu im ..sad i u v4..za popizdit...mogli bo onda bar uvest neke novcane nagrade za najbolje igrace po vojnim i ekonomskim ,inace se ne isplati lupat pare u to.. *hmm*
« Zadnja izmjena: Studeni 26, 2010, 05:46:12 od Tiger » Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #3 na: Studeni 26, 2010, 05:38:43 »

da točno to Wink
top 3 po ekonomiji i vojnim,to bi mozda vratilo draz igri a i dobre igrače,a i utukli bi jos više kredita Grin
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #4 na: Studeni 26, 2010, 05:51:26 »

Cehovi su jeftiniji nego su prije bili. Početna cijena je bila 1 badava pa 10 pa 20 pa 40 = 70 kredita za 4 ceha. Ali 2 nisu bila napravljena do sad. A sad su svi po 10. Znači za 50 kredita dobiješ 5 cehova. I ako aktivirate na duže, još imate i bonus. I svi cehovi olakšavaju i ubrzavaju igru, ali i bez njih se može igrati i biti konkurentan. Svatko može igrati besplatno, bez uloženog kredita. A tko želi može uložiti kredite i igrati će bolje i lakše, ali ne toliko da bi bio superioran i nitko mu neće moći ništa, makar ne zna igrati. Ok, 2 ista igrača, jedan s kreditima, drugi bez, normalno da je onaj s kreditima u prednosti. Ali to ne znači da drugi ne može igrati.
Evidentirano

ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #5 na: Studeni 26, 2010, 05:55:37 »

meni treba lova do krova Grin Grin Grin
mogli ste barem smanjit održavanje vojske Cheesy
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #6 na: Studeni 26, 2010, 06:02:42 »

Cehovi su jeftiniji nego su prije bili. Početna cijena je bila 1 badava pa 10 pa 20 pa 40 = 70 kredita za 4 ceha. Ali 2 nisu bila napravljena do sad. A sad su svi po 10. Znači za 50 kredita dobiješ 5 cehova.
Ipak je sad 100 ili 1000 kredita 5 cehova , dok je prije bio jedan besplatan i 10 kredita drugi.
Dali cehovi arhitekata ,znanstvenika i vojne discipline ovise o nivou ceha u igri ili to zapravo nisu cehovi iz igre nego dodatne opcije u igri?
« Zadnja izmjena: Studeni 26, 2010, 06:28:40 od Igor245 » Evidentirano

ivandty
Lieutenant
***

Karma: +31/-39
Offline Offline

Postova: 121



Profil
« Odgovor #7 na: Studeni 26, 2010, 06:12:02 »

u biti nema ništa badava  Undecided  Cry
Evidentirano
fly
Gost
« Odgovor #8 na: Studeni 26, 2010, 06:42:18 »

 Lips Sealed e..platio sam ceh ..npr..zanatski i oni meni sad ukinu ceh..znaci platio sam bzvze nekom bugaru...ma  Lips Sealed e igra..mogli su onda dati besplatne cehove ovima sto su aktivirali a ne krasti..... Huh? Angry
Evidentirano
HerodMet
Lieutenant
***

Karma: +21/-74
Offline Offline

Postova: 190



Profil WWW
« Odgovor #9 na: Studeni 26, 2010, 07:14:03 »

Dal je bila poslana obavijest da če se mijenjat cehovi ? i limit doniranja u savez  ? kaj je po meni totalno bezveze .. več ako se radi na kalup 82 onda uvedite i razmjenu resursa između igrača .. nači ljudi grade svoj savez i onda neki pacov odredi ne nemožete ga pojačat za tjedan nego za mjesec dana..  pljuga totalna..
Evidentirano

http://vimeo.com/52792872
http://www.youtube.com/watch?v=kRw-W9Uky7k
If you are depressed you are living in the past. If you are anxious you are living in the future. If you are at peace you are living in the present.
__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #10 na: Studeni 26, 2010, 07:15:42 »

pa koliko se meni cini nema vise djabe  ni kod stare babe.FOL dali ono malo bonusa na kupnju kredita i sad prvo igra je katastrofa,serveri stekali,pa onda bagovi oko prjemjestanja resursa,vojska se izgubi na putu,pokradu ti resurse,pa onda novi V5 koji nije ni za kura..,kojeg su toliko ispromjenili od pocetka igre da u biti vise ni nelici na ono sta je licio u pocetku.sad promjene u V4 koje skupo kostaju i na kraju ce se desiti to da ce propast do bola.Jer koliko se meni cini da ce se ove ere odigrat i da ce toliko ljudi igrat da ce postojat dva carstva na imperiji,Jedan ce vodit Igor245 (koji je toliki fan za imperiju) a drugi edimedi( koji pokusava barem jednu eru zavrsit do kraja).Ostali svi ce odustat.
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #11 na: Studeni 26, 2010, 07:36:35 »

a koliko se meni čini da ovdje završava moja igra imperije.....sponzoruša nisam......love nemam.....možda je to i dobro Wink
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #12 na: Studeni 26, 2010, 07:52:14 »

Dal je bila poslana obavijest da če se mijenjat cehovi ? i limit doniranja u savez  ? kaj je po meni totalno bezveze .. več ako se radi na kalup 82 onda uvedite i razmjenu resursa između igrača .. nači ljudi grade svoj savez i onda neki pacov odredi ne nemožete ga pojačat za tjedan nego za mjesec dana..  pljuga totalna..
Sve obavijesti su poslane prije uvođenja cehova, limita doniranja...
Možete se buniti, gunđati oko toga da sve košta. A što u životu ne košta. Ovu igru svatko može igrati badava i još je konkurentan. Jer svih tih 10 % cehova ne čini igrače koji plaćaju supermenima. 10 h bonus resursa je najveći bonus, ali ako ih želite, košta vas 15 eura mjesečno ako plaćate sms porukama, pri čemu nama ne ide niti pola. Najisplativije za vas i nas su plaćanja putem paypala i drugih plaćanja internetom ili karticama,  kada vas mjesec dana 10 h bonus resursa dođe 5,6 eura. Igra se razvija od tih novaca, plaćaju se svi ljudi,serveri, internet... Ali svejedno tko želi, ne mora odvojiti niti lipe. Ima drugih igara u kojima bez premiuma i ostalih stvari nisam mogao igrati protiv prosječnog igrača koji je sve to imao. Mi smo uveli samo jedan mali dio stvari koje se plaćaju u drugim igrama i niti ih ne naplaćujemo toliko.
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #13 na: Studeni 26, 2010, 08:13:29 »

slažem se sa tobom oko nekih stvari......ali nitko nema pravo nikome oduzeti već kupljeno a to su plaćeni cehovi do sada i nitko nema pravo odlućiti koliko ću ja donirati svog vlastitog prihoda u riznicu.......jer to je ipak moje i samo moje
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #14 na: Studeni 26, 2010, 08:22:36 »

Da. U pravu si. Ali je sustav napravljen na način da nisu cehovi zaustavljeni, pokretali bi se automatski po cijeni po kojoj su pokrenuti i morali su biti zaustavljeni. Ne odlučujem ja, ali za svaki zaustavljeni ceh se je moglo dati 10 kredita.
A što se tiče doniranja, ograničenje nije uvedeno zbog igrača kao što si ti, koji su u ovoj situaciji prošli malo lošije, već zbog igrača koji imaju par računa za doniranje ili igrača okoji odustanu i drugi doniraju s njihovih računa.
Ako imaš račun na 1 mil neta, možeš donirati 100 milijuna zlata. Što je jako puno. Ali ako imaš 50 k neta, možeš donirati. 5 milijuna i nakon toga ako ne razvijaš račun, on je beskoristan. Čime se sprječava beskonačno doniranje. Jer rijetki su računi u kojima vlasnik računa dolazi 10 mjeseci i svaki dan donira u savez.
Evidentirano

 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!