Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 11:24:24 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Pretraživanje carstava  (Posjeta: 807 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Seifer
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« na: Travanj 01, 2009, 03:28:12 »

Pa ljudi šta se ovdje događa???
Do sada sam najnormalnije pregledavao sva carstva u svom svijetu, a sada mogu pregledati samo ona koju su u mojem range-u. Čak ni upisivanje imena nekog carstva ne izbacuje ništa, a carstvo postoji. Ako je ovo opet neka nova glupost od tvoraca imperije, kao kada su ukinuli pretraživanje po range= onda ću morati lijepo pozdraviti se sa igrom, jer ovo definitivno nema smisla. Svi bi trebali biti na premium accountima da pljačkaju goldminese... e pa neće ići.
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Travanj 02, 2009, 01:54:33 »

Ako upišeš valjano ime carstva, moraš ga naći. Eventualno ak je osoba prestala igrati odavno, acc može biti izbrisan. Inače možeš pretraživati samo acc unutar maximum 10x ili po imenu ili npr. korištenjem zamjenskih znakova koje vraća sve acc koji zadovoljavaju kriterij, neovisno o njihivim bodovima.
Evidentirano

Seifer
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #2 na: Travanj 02, 2009, 10:00:10 »

Sve je to istina šta kažeš, ali jučer je izgleda došlo do nekog kvara na serverima i bilo kakvo pretraživanje je bilo offline. Čak i premium userima. Pogledaj na engleski forum pa ćeš viditi da nisam ja jedini koji je pisao o ovome.
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Travanj 02, 2009, 10:37:07 »

Mod sam i na engleskom forumu, ali nisam vidio slične probleme. Pročitam većinu stvari tamo, ali možda sam previdio. Znam da je prošlu subotu server pao na neko vrijeme i da su prek vikenda i u ponedjeljak dodavali neke stvari, pa je možda to bio uzrok. ali ja sam online dosta i nisam primijetio taj problem. Ak sad sve funkcionira, onda je očito bio problem u serveru.
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!