Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 12:24:03 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Zaliha carstva  (Posjeta: 888 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Wolf
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« na: Travanj 01, 2009, 03:04:35 »

Prebacio sam prijestolnicu iz provincije 8 u drugu provinciju, no građevina "zaliha carstva" je ostala u provinciji 8. Ok, ali tamo piše da se zaliha može graditi do levela 10 u provinciji 8, a do levela 5 u ostalim provincijama. Šta to znači u ovom slučaju, koliku zalihu ću moći izgraditi ako mi je prijestolnica u drugoj provinciji? Samo 5? Znači s tog aspekta bolje je ne micati prijestolnicu iz provincije 8?  Huh?
Evidentirano
Wolf
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 5


Profil
« Odgovor #1 na: Travanj 01, 2009, 03:11:17 »

Sorry, još jedan detal Lips Sealed
Zašto bi uopće netko micao prijestolnicu iz provincije 8? Ja sam je maknuo da je smjestim unutar "križa" radi zaštite, ali resurse mogu štititi i samim gomilanjem u "unutarnju" provinciju pa mi je svejedno da li je prijestolnica ili ne. Ima li uopće smisla micati prijestolnicu??
Evidentirano
baklava
Private
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 29


Profil Email
« Odgovor #2 na: Travanj 01, 2009, 11:43:12 »

Ima smisla prebacivati prijestolnicu jer kamate dobivaš na zlato u prijestolnici. Znači tamo gdje gomilaš zlato nek ti bude prijestolnica,ako ti se išta isplati.Meni će sad prijestolnica biti u centralnoj provinciji,a to su planine..plus što sad skupljam resurse za fort7 i dižem bankarstvo na maksimum tako da računam da bi dobivao milijun ipo kamata dnevno Tongue I ako podigneš kredit zlato se obračunava u prijestolnici.
Evidentirano
kire55
Gost
« Odgovor #3 na: Travanj 14, 2009, 11:29:45 »

Citat:
Prebacio sam prijestolnicu iz provincije 8 u drugu provinciju, no građevina "zaliha carstva" je ostala u provinciji 8. Ok, ali tamo piše da se zaliha može graditi do levela 10 u provinciji 8, a do levela 5 u ostalim provincijama. Šta to znači u ovom slučaju, koliku zalihu ću moći izgraditi ako mi je prijestolnica u drugoj provinciji? Samo 5? Znači s tog aspekta bolje je ne micati prijestolnicu iz provincije 8?  Huh?
Sorry, još jedan detal Lips Sealed
Zašto bi uopće netko micao prijestolnicu iz provincije 8? Ja sam je maknuo da je smjestim unutar "križa" radi zaštite, ali resurse mogu štititi i samim gomilanjem u "unutarnju" provinciju pa mi je svejedno da li je prijestolnica ili ne. Ima li uopće smisla micati prijestolnicu??

to si mogao ovako staviti u jedan post
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!