Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 01:16:21 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ja sam car  (Posjeta: 3025 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #15 na: Studeni 20, 2010, 07:53:50 »

Grin Grin Grin .......mislim da nemozes niti to vise........... Grin Grin Grin

ali necu staviti bitku da nebi druge motivirao
ma što nećeš ?! ... aj stavi ak se usudiš  *freak*
Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #16 na: Studeni 20, 2010, 08:04:07 »

ma što nećeš ?! ... aj stavi ak se usudiš  *freak*

 Grin Grin Grin ja nesmijem ali ti se mozes pohvaliti pa stavi  Cheesy
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #17 na: Studeni 20, 2010, 09:18:36 »

decki ovo je za Lips Sealed ancija bez vrijedanja.... _M_ ako mislis vrijedati bolje nemoj pisati nista jer tvoj  Lips Sealed sti nacin igre necemo komentirati....
Evidentirano
__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #18 na: Studeni 20, 2010, 10:23:26 »

decki ovo je za Lips Sealed ancija bez vrijedanja.... _M_ ako mislis vrijedati bolje nemoj pisati nista jer tvoj  Lips Sealed sti nacin igre necemo komentirati....
izvini edimedi ali banana se odnosi na ban,to sta si baniran i to je istina,i tvoja sramota.A moj nacin igre je u mojim mogucnostima s vremenom.Tako neki od nas imaju zivot,zenu djecu,obaveze,posao.Planove za buducnost i da ne nabrajam dalje.Mozda svi nemamo tatu tajkuna pa se mozemo opijat svaki dan.Al ja sam sa svojim zivotom uspio cak i vise nego li sam i ocekivao,iako nisam imao oca tajkuna,iako mi je otac poginio  dok sam imao 18 godina i sve sam morao steci svojim rukama i svojom pameti.Pa ti edimedi rci sad meni kako sam ja to tebe uvrijedio i koliko si puta ti to mene uvrijedio.De se malo skuliraj,sidji s visine i postani covijek a ne klinac od 6 godina.Svaka cast vama dvojici sta ste tako dobro dogurali,ali mislim da je igro samo 1 na tom acauntu nebi ni u pola dogurali,vjerujem da nebi bili ni u prvih 20.A ja sam igrom od samo 4 h na dan dospio na 4mjesto.pa si sad izracunaj kakva je to razlika,i koliko bi ja jos vise uspio da nas je igralo 2 na acauntu.Eto jos i za kraj,prosle ere si me molio svaki dan na chatu da ti dam acaunt hoces me i ove ere molit,jer ja i onako ne razmisljam da zavrsim ni ovu eru
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #19 na: Studeni 21, 2010, 12:04:32 »

Evidentirano
vampir1
Major
*****

Karma: +91/-12
Offline Offline

Postova: 712


300 !!!!!!!!!!!

172
Profil
« Odgovor #20 na: Studeni 21, 2010, 03:34:27 »

 Grin Grin
Evidentirano

1001 noć Smiley
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #21 na: Studeni 21, 2010, 11:04:27 »

izvini edimedi ali banana se odnosi na ban,to sta si baniran i to je istina,i tvoja sramota.A moj nacin igre je u mojim mogucnostima s vremenom.Tako neki od nas imaju zivot,zenu djecu,obaveze,posao.Planove za buducnost i da ne nabrajam dalje.Mozda svi nemamo tatu tajkuna pa se mozemo opijat svaki dan.Al ja sam sa svojim zivotom uspio cak i vise nego li sam i ocekivao,iako nisam imao oca tajkuna,iako mi je otac poginio  dok sam imao 18 godina i sve sam morao steci svojim rukama i svojom pameti.Pa ti edimedi rci sad meni kako sam ja to tebe uvrijedio i koliko si puta ti to mene uvrijedio.De se malo skuliraj,sidji s visine i postani covijek a ne klinac od 6 godina.Svaka cast vama dvojici sta ste tako dobro dogurali,ali mislim da je igro samo 1 na tom acauntu nebi ni u pola dogurali,vjerujem da nebi bili ni u prvih 20.A ja sam igrom od samo 4 h na dan dospio na 4mjesto.pa si sad izracunaj kakva je to razlika,i koliko bi ja jos vise uspio da nas je igralo 2 na acauntu.Eto jos i za kraj,prosle ere si me molio svaki dan na chatu da ti dam acaunt hoces me i ove ere molit,jer ja i onako ne razmisljam da zavrsim ni ovu eru
stari uopce me nije briga kaj pricas.... pa ovo je za Lips Sealed ancija ne moras mi tu sad svoja  Lips Sealed pisati... bez njega ja nebi igrao ali sad kad sam dobio internet i kad sam poceo napadati nije mi bio potreban nitko... a i zaboli me... i jos jedno da si mi blize nebi sad bio 4.... imas srece...
Evidentirano
__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #22 na: Studeni 21, 2010, 11:17:33 »

da si sam krenio na mene gorio bi ko baklja ivanjska,a ja sam cak to i ceko,nisam ni vojsku htjeo maknit,tak da te svi mogu palit dok je tvoja vojska na putu 10000 cca.9h, al kad te sad nema nemam ni svrhe igrat
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #23 na: Studeni 22, 2010, 09:39:50 »

da si sam krenio na mene gorio bi ko baklja ivanjska,a ja sam cak to i ceko,nisam ni vojsku htjeo maknit,tak da te svi mogu palit dok je tvoja vojska na putu 10000 cca.9h, al kad te sad nema nemam ni svrhe igrat

a ja sam to ocekivao... i radio bi zestoke ceke ali ja ti velim da se tvoji nebi usudili jer ste me mogli paliti koliko ste htijeli pa niste.... stari ne seri.... nisam te mogao roknuti radi odmora...
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #24 na: Studeni 23, 2010, 01:48:15 »

Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #25 na: Studeni 24, 2010, 12:52:02 »

 Grin Grin Grin.... M ti si jaki faker samo kaj neznas igrati...
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #26 na: Studeni 24, 2010, 06:06:14 »

Evidentirano
__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #27 na: Studeni 24, 2010, 10:51:47 »

Grin Grin Grin.... M ti si jaki faker samo kaj neznas igrati...
pa slusaj,ja se nisam ni hvalio da znam igrat niti cu ikad reci da znam igrat.A to je moj problem,tebi je smjesno a i meni je.tak da ak si me pokuso uvrijedit i nisi bas nesta.Nisam jak i nikad to necu ni reci,niti ces to cuti od mene.A ti cim mi se javljas preko poruka ocito da nesta trebas,jer svaki put kad si nesta trebo si mi se uvlacio u supaaaaaaak svojim porukam,ili na chatu.kao i prosle ere tak i ove.Ocito da trebas moj acaunt,ili te to sekira sto ja mogu igrat a ti dobio bananu.Pa reci decko javno u cem je problem.Ja se neskrivam iza nekog nick-a na forumu.
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #28 na: Studeni 25, 2010, 04:34:44 »

 Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #29 na: Studeni 25, 2010, 05:07:24 »

daj gandalf prestani stavljati te slike od nosferatu....svi mi znamo koliko on ima prova i da je izbačen.......iritira me ta silna prisutnost tih slika u tvojim postovima,trebam tri dana da dođem do bitnog jer si nakrcao slike bez veze *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx*
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!