Imperia Online Croatia
Travanj 29, 2024, 10:57:24 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: kada ce unaprijedenje vec!!!!  (Posjeta: 1051 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
SRAMOTA
Private
*

Karma: +1/-8
Offline Offline

Postova: 27


http://www.youtube.com/watch?v=fnp-cgkFUCQ


Profil
« na: Studeni 19, 2010, 06:21:04 »

Svi samo pričaju i mijenjaju bugari odvratni sve a neće u našu korist nesto npr di su stariji clanovi i casnici a preko 30 dana debelo smo u savezu,zo nece napraviti da dobijemo neke povlastice a ovo miojenjaju kako im pase
Evidentirano

Dulci et decorum pro patria mori...
http://www.youtube.com/watch?v=fnp-cgkFUCQ
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Studeni 19, 2010, 06:39:42 »

Ako ste mijenjali pozicije, onda je to normalno. Jer bonus ovisi o vremenu na poziciji u savezu. Ako niste, reci ime saveza, svijet  i igrače koji imaju poziciju duže od 30 dana. Pa ćemo provjeriti u ponedjeljak.
Možeš i u privatnoj poruci ako ne želiš tu otkrivati.
Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #2 na: Studeni 19, 2010, 09:53:37 »

Ako ste mijenjali pozicije, onda je to normalno. Jer bonus ovisi o vremenu na poziciji u savezu. Ako niste, reci ime saveza, svijet  i igrače koji imaju poziciju duže od 30 dana. Pa ćemo provjeriti u ponedjeljak.
Možeš i u privatnoj poruci ako ne želiš tu otkrivati.

tiger, pise pozicija kad kliknes na savez... drugo, zar ne pise vrijeme U SAVEZU ne na odredjenoj poziciji? i trece, bonusi idu normalno(ako nisi poziciju mijenjao doduse  Grin Grin)
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #3 na: Studeni 19, 2010, 10:16:43 »

Određuje koliko je svaki član odan savezu. Odanost se određuje na temelju vremena provedenog u savezu.

Podijeljeno je u 3 faze:

    * Od 1-og do 29-tog dana u savezu - obični članovi su novaci a vođa i časnici su mlađi vođa i mlađi časnici.
    * Od 30-og do 119-tog dana u savezu - obični članovi su veterani a vođa i časnici su vođa i časnici.
    * Od 120-tog do zadnjeg dana ere u savezu - vođa i časnici su stariji vođa i stariji časnici. Nema promjene statusa vjernosti za obične članove.

"Stope vjernosti određuje određuje individualan bonus onima koji ga imaju, kao i zadovoljstvo generirano za sve članove svaka 24 sata za njihovo cjelokupno carstvo na sljedeći način:

*Napuštanje saveza i ponovno pridruživanje, kao i promjena pozicije unutar saveza resetira te bonuse i brojač statusa vjernosti se pokreće ponovno od 0.

    * Od 1-og do 29-tog dana - 50% osnovnog bonusa(ako postoji) i +1 bonus na zadovoljstvo carstva za svakog člana saveza.
    * Od 20-og do 119-tog dana - 100% osnovnog individualnog bonusa i +5 bonus na zadovoljstvo vođa i časnika i +2 za obične članove.
    * Od 120-tog dana do kraja ere - 150% osnovnog individualnog bonusa i +10 bonus na zadovoljstvo carstva vođu i časnike."
Evidentirano

power_god
Lieutenant
***

Karma: +10/-8
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #4 na: Studeni 19, 2010, 10:18:45 »

al cekaj kaj nije to malo belsavo ako sma ja u savezu i ako sam ja recimo neki casnik i posatnem neki drugi casnik ili obiacna clan kaj nije normlano da budem vetran i dalje kadm sam u istom savezu umjeto da me satve kod maldeg clana a ja u savezu od pocetka primjer :SSS
Evidentirano
Hrco
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 47


Profil
« Odgovor #5 na: Studeni 20, 2010, 11:29:04 »

Moram se složit da je pretjerano to s gubitkom zadovoljstva (ili čega već Smiley ako se promijeni pozicija u savezu što se mijenja po potrebi saveza.
Evidentirano
SRAMOTA
Private
*

Karma: +1/-8
Offline Offline

Postova: 27


http://www.youtube.com/watch?v=fnp-cgkFUCQ


Profil
« Odgovor #6 na: Studeni 20, 2010, 11:31:03 »

Moram se složit da je pretjerano to s gubitkom zadovoljstva (ili čega već Smiley ako se promijeni pozicija u savezu što se mijenja po potrebi saveza.

Po njihovoj logici 1 godinu da igras u savezu imijenjas pozicije po potrebi uvijek ces biti pisonja mladi,koji je to idiotizam,oprostite na rijecima ali debeli idiotizam bugara
Evidentirano

Dulci et decorum pro patria mori...
http://www.youtube.com/watch?v=fnp-cgkFUCQ
Hrco
Private
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Postova: 47


Profil
« Odgovor #7 na: Studeni 20, 2010, 12:01:19 »

ma ne radi se o tome nego mijenjanje generala i tako nekih činova je s vremena na vrijeme potrebno
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #8 na: Studeni 20, 2010, 12:39:09 »

Djelomično se slažem s vama. Neki bonus na vrijeme u savez treba ostati kad promijeniš poziciju, ali ne cijeli, jer mijenjanje pozicija svakih 7 dana kao u V4 nije dobro. U stvari svi su koristili bonus od znanstvenika npr. što nije cilj. Zbog toga je uvedeno ovo. Logika je da što si duže na poziciji, postaješ bolji. Znači kad si 30 dana znanstvenik, postao si zbilja dobar. 120 dana, onda si zbilja odličan i bonusi to reflektiraju. Ako sa znanstvenika prijeđeš na generala, nisi dobar na toj poziciji. Treba ti vremena na poziciji da se usavršiš. Isto tako onaj koji dođe sa generala na blagajnika, znanstvenika... Imate bonus u savez, ali ako želite veće bonuse, morate biti dugo na poziciji i ne mijenjati je. Svi npr na početku imaju 105 bonusa od znanstvenika, nakon 29 dana 20%, ako želite 20% treba se pomučiti. I na taj način ljudi neće samo izlaziti iz saveza kad im puhne ili kad je rat ako imaju dobar bonus, pa će braniti savez.
Evidentirano

power_god
Lieutenant
***

Karma: +10/-8
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #9 na: Studeni 20, 2010, 05:49:33 »

onda ionako ides u drugi Tongue igore Wink tiger imam prijedlog posto si se pohvali da dosta te slusaju ovi dekci iz ureda preldozi im da se obnusi ponisatvaju za cinove casnika a za obicne clanove da ostaju normalni jer koliko znam po logicic u kodu isto to je ododvjneo :S pa nece bit bed to izmjenit Wink tak da veterani ostaju veterani a acasnicic nek se prtvaraju u mlade :S
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #10 na: Studeni 20, 2010, 06:17:17 »

Power, znam da su ti mnogi već rekli... ali da li bi ti mogao barem pokušati pisati da nemaš više od 100 slova na krivom mjestu u rečenici?   Smiley
Evidentirano

power_god
Lieutenant
***

Karma: +10/-8
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #11 na: Studeni 20, 2010, 06:18:07 »

pokusat cu evo samo za tebe ;)a li nis ne obecajem Wink
Evidentirano
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #12 na: Studeni 20, 2010, 07:22:26 »

 Cheesy Cheesy........bdeu no ot jdngoe daan srideo...... Grin Grin............al sumnjam da ce dugo izdrzat Wink ;D ;D
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
power_god
Lieutenant
***

Karma: +10/-8
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #13 na: Studeni 20, 2010, 07:23:41 »

haha tony vis ja bez beda to citam naviko sam Wink
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #14 na: Studeni 20, 2010, 07:24:28 »

pokusat cu evo samo za tebe ;)a li nis ne obecajem Wink
*ok* *bravo*
Evidentirano

 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!