Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 05:24:20 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: OSTAO SAM BEZ RATNOG PRIHODA OD OKO 15M ŽELJEZA I 40M DRVA  (Posjeta: 1846 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« na: Studeni 17, 2010, 09:20:21 »

UMIJESTO PUNOG PRIHODA DOBIO SAM OKO 10% TOGA. ŽALIO SAM SE I ODGOVOR JE BIO DA JE GREŠKA U SISTEMU I DA MI SE TO NA NIKAKAV NAČIN NEMOŽE NADOKNADITI! SAMO ŽELIM DA ZNATE KAKVA JE ORGANIZACIJA I UPRAVA OVE IGRE.
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #1 na: Studeni 17, 2010, 09:58:18 »

pazi kaj pricas.... opasni su admini.....
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #2 na: Studeni 17, 2010, 10:04:33 »

da, opasni su kada trebaju nekoga kazniti a kada naprave grešku onda ju neznaju ispraviti.... pa nisam malo izgubio, meni su ti resi puno jer živim i ratujem od tog prihoda
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #3 na: Studeni 17, 2010, 10:05:41 »

stari mene su banali 2 dan prije kraja rata s amon raa.... ratni prihod je bio dovoljan za oko 500k paladina....
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #4 na: Studeni 17, 2010, 10:12:54 »

i šta hočeš sa time reči? ja neznam jesu te sa pravom banali ili nisu i ne želim o tome suditi.... da mi fali samo 100k željeza ja bi se bunio jer je to moje što sam osvojio a kamoli 14-15 milja... a oni mi to nemogu vratiti. i šta ja trebam reči... ok, idemo dalje... pa tako opet nekom drugom ili opet meni za dva dana... pa kuda to vodi.  Lips Sealed e mi se što su pogriješili ili kako kažu sistem je pogriješio, svi griješimo i to je ok ali greške treba ispravljati a ja želim da mi moju nanesenu štetu isprave kako god znaju. sistem, ok, ali sistemom upravljaju ljudi. kaže da mi za tu cifru nemogu dati vojsku jer na nju mi nebi porasli bodovi, ma jel, to nemogu a uzeti MOGU!!!!!!!!!!
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #5 na: Studeni 17, 2010, 10:36:00 »

neznam.... valjda ce sloziti....
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #6 na: Studeni 17, 2010, 11:12:11 »

slažu več tjedan dana, ali ništa da slože... odgovor je da mi se to nemože nadoknaditi nikako
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #7 na: Studeni 17, 2010, 11:59:21 »

Da, bug postoji kad čistiš utvrde pune paladina i biti će otklonjen. Resurse nije tehnički moguće dodati na račun, ta opcija u igri ne postoji. Dodavanje paladina ima negativnu stranu da imaš vojsku za koju nemaš bodove. I kad je gubiš, gubiš stvarne bodove a ne od vojske, jer ih za njih nisi dobio. Rekao sam da ću pitati za kredite, rekao si da nemaš koristi od njih. Imam još ideju kako bi se to moglo riješiti, ali ured odlučuje, ne ja. Ja mogu samo predložiti.
Shvaćam tvoje nezadovoljstvo i to je u redu. Trebao si dobiti ratni prihod. Ali nažalost ima još jedan sličan slučaj i dečko je rekao, a što uspijete napraviti super. Potruditi ćemo se kao prvo da se bug otkloni i da se to ne desi više nikome. Da li će se naći način da to nadoknadimo, ne znam. Nadam se da hoće.
Evidentirano

mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #8 na: Studeni 18, 2010, 12:50:58 »

kako god okrenete ja gubim u svakom slučaju. od kredita nemam velike koristi ali ako je to jedino riješenje, ok, zato što mogu dnevno koristiti samo 2 kredita za 6 sati proizvodnje a to i meni samom nije nikakav trošak ali... ljut jesam, a ko nebi bio ali si ja tu nemogu nikako pomoči. računao sam na te rese kao i poslije svakog rata jer tako podižem vojsku. moja proizvodnja je mala baš zbog tih silnih ratova jer puno vojske trošim a tako i ljude pa ljudi nemam za veliku proizvodnju... u biti uz stalno ratovanje i redovite prihode proizvodnja mi i nije potrebna a onda se dogodi ovako nešto i to me baci unazad jer sam več do sada mogao imato ono što sam trebao za slijedeči rat. ovako se mučim ali šta je tu je, ja si pomoči nemogu. nije u redu to... za mene je to veliki prihod iako sam dobivao i veče i manje ali to mi vrača vojsku duplo nego što izgubim i tako jačam.
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #9 na: Studeni 18, 2010, 12:58:24 »

neka ti vrate vojsku i daju kredite... eto, bodove ces izgubit gubitkom vojske al eto *tired*
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #10 na: Studeni 18, 2010, 06:40:44 »

Dodavanje paladina ima negativnu stranu da imaš vojsku za koju nemaš bodove. I kad je gubiš, gubiš stvarne bodove a ne od vojske, jer ih za njih nisi dobio.
Ovo je za igrača koji cilja na vojne bodove pozitivno a ne negativno!
I ovo je vrlo zanimljiva ideja, da se tamo kod ratnog prihoda doda opcija tj. izbor 1. (koji već postoji) primi resurse sve odjednom i 2. primi vojsku u iznosu tih resursa (po izboru od kopljanika sve do paladina i opsadnih sprava kao i kod zapošljavanja vojske gdje rastu i net bodovi  -- samo što ovdje nema treniranja nego direktno stižu u provinciju po izboru ) --- bar bi rat dobio još na vrijednosti a i igrači bi imali više mogućnosti u obrani  [:-}
« Zadnja izmjena: Studeni 18, 2010, 06:47:05 od Igor245 » Evidentirano

kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #11 na: Studeni 18, 2010, 12:32:02 »

Ovo je za igrača koji cilja na vojne bodove pozitivno a ne negativno!
I ovo je vrlo zanimljiva ideja, da se tamo kod ratnog prihoda doda opcija tj. izbor 1. (koji već postoji) primi resurse sve odjednom i 2. primi vojsku u iznosu tih resursa (po izboru od kopljanika sve do paladina i opsadnih sprava kao i kod zapošljavanja vojske gdje rastu i net bodovi  -- samo što ovdje nema treniranja nego direktno stižu u provinciju po izboru ) --- bar bi rat dobio još na vrijednosti a i igrači bi imali više mogućnosti u obrani  [:-}

haha ma daj ne laprda Lips Sealed  dobis 3 rata za redom, nabijes odstetu i cekas da te netko napadne a imas jedno 6x vecu vojsku spremnu na jedan klik? je kak da ne Grin Grin pa vise se nitko ne bi usudio nikoga napasti... pa ni raptor Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #12 na: Studeni 18, 2010, 12:45:09 »

to si u pravu kiki, to nebi bilo fer ni u redu... ja samo želim da smisle način kako da isprave pogrešku i na neki način mi daju ono što sam zaradio. glupo je da na niki način uz svu tu tehnologiju mi nemogu dati resurse koji mi pripadaju.
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #13 na: Studeni 18, 2010, 12:48:05 »

događalo se da nekom nestane vojska pri prebacivanju iz provincije u provinciju pa mu tu vojsku vrate pa mi nije jasno ako mogu nekome staviti u provinciju vojsku zašto tako nemogu i resurse staviti, ili nežele!!!
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #14 na: Studeni 18, 2010, 01:20:52 »

događalo se da nekom nestane vojska pri prebacivanju iz provincije u provinciju pa mu tu vojsku vrate pa mi nije jasno ako mogu nekome staviti u provinciju vojsku zašto tako nemogu i resurse staviti, ili nežele!!!
...kao što si i sam rekao sve je moguće u današnje vrijeme,tako i da se ispravi tvoja nepravda,samo ako se netko potrudi naravno  *hmm*
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!