Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 09:16:20 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Neosvojive rese u provincijama !  (Posjeta: 653 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« na: Studeni 17, 2010, 04:27:25 »

Mislim da je nelogično da u izvješću špijuna piše dostupni resursi u provinciji a kad napadneš tu provinciju doneseš kući 0 resa jer očito igrač ima dovoljno velik sef u utvrdi u kojem skriva "dostupne rese". Huh? Dakle Tiger reci tim programerima da rese koje su u sefu nisu DOSTUPNE i ne bi se trebale vidjeti u izvješću špija. Ovako ljudi troše vrijeme i golde šaljući vojsku po rese koje ionako ne mogu uzeti.  :evil3:
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #1 na: Studeni 17, 2010, 06:43:01 »

Mislim da je nelogično da u izvješću špijuna piše dostupni resursi u provinciji a kad napadneš tu provinciju doneseš kući 0 resa jer očito igrač ima dovoljno velik sef u utvrdi u kojem skriva "dostupne rese". Huh? Dakle Tiger reci tim programerima da rese koje su u sefu nisu DOSTUPNE i ne bi se trebale vidjeti u izvješću špija. Ovako ljudi troše vrijeme i golde šaljući vojsku po rese koje ionako ne mogu uzeti.  :evil3:
pa u tome je i poanta svih napada na protivnika od postojanja igre da sve dok bitka nebude zavrsena neznas tocan ishod..... barem je za mene tako odkad igram ovu igru....
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #2 na: Studeni 18, 2010, 05:42:04 »

Možda bih se i složio s odgovorom bosanca da u igri postoje glasine pa da ideš u napad na temelju neprovjerenih informacija, ali izvještaj špije bi trebao dati uvid u stvarno stanje vojske i osvojivih resa. Ako ne to onda bi trebala postojati informacija o levelu sefa. Sve mi ovo više liči na zaje....nje u igri i bezvezno traćenje vremena i novaca.
Evidentirano
bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #3 na: Studeni 18, 2010, 05:49:02 »

Možda bih se i složio s odgovorom bosanca da u igri postoje glasine pa da ideš u napad na temelju neprovjerenih informacija, ali izvještaj špije bi trebao dati uvid u stvarno stanje vojske i osvojivih resa. Ako ne to onda bi trebala postojati informacija o levelu sefa. Sve mi ovo više liči na zaje....nje u igri i bezvezno traćenje vremena i novaca.

to sto ti govoris bi imalo smisla ali bi u tome ja uveo jos nesto tipa da ako moj lvl spije je npr 5lvl veci od tvoje granicne onda da dobijes kompletan uvid..... naravno to je jako tesko ali ko bi to htjeo i mogao imao bi priliku...... jel ako je lvl spije malo veci od granicne onda je on realno jedna prosao pa samim time sto je odmah bio "sumnjiv" nemoze doc do svih informacija......
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!