Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 11:43:10 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: lista ćekanja  (Posjeta: 1562 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
marko1997
Lieutenant
***

Karma: +2/-11
Offline Offline

Postova: 102


Profil Email
« na: Studeni 16, 2010, 11:06:08 »

onak kak ima za vojsku listu ćekanja nek bude i za napade pr,preko noći pošaljemo naprimjer 10 napda,kad e jedna vojska vrati ponovo ode na drugi cilj i tak
Evidentirano
AArseNal
Major
*****

Karma: +14/-142
Offline Offline

Postova: 535



Profil Email
« Odgovor #1 na: Studeni 16, 2010, 11:37:53 »

hahah to bi bilo foraa Grin  Grin
Evidentirano

Porobljena populacija / broj porobljavanja   14 362 366 / 239
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #2 na: Studeni 16, 2010, 11:59:44 »

Mislim da to neće biti napravljeno. Ne može se sve automatizirati. Napadi će ostati u domeni igrača.I onda izgubiš jer si poslao krivu vojsku ili na krivu metu i normalno da bi sustav bio kriv. Smiley Ili te netko napadne, ne može vojska iz provincije jer nema zlata i onda si gotov jer misliš da je vojska na putu.
Evidentirano

angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #3 na: Studeni 17, 2010, 12:30:37 »

Možda bi trebali pustiti sustav da igra sam protiv sebe a mi da samo budemo promatrači. Možda bi se trebala imepria prenositi na tv-u kao novi nacionalni sport kad nam je nogomet ionako u banani. Stjepan Balog kao komentator i Tiger kao gostujući stručni komentator.   Cheesy
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #4 na: Studeni 17, 2010, 12:57:58 »

 Grin
Evidentirano

ANUBIS
Gost
« Odgovor #5 na: Studeni 17, 2010, 01:00:10 »

Možda bi trebali pustiti sustav da igra sam protiv sebe a mi da samo budemo promatrači. Možda bi se trebala imepria prenositi na tv-u kao novi nacionalni sport kad nam je nogomet ionako u banani. Stjepan Balog kao komentator i Tiger kao gostujući stručni komentator.   Cheesy

Imaš pivu za ovo!!!!!!!!!!! ahahahahahahahah  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #6 na: Studeni 17, 2010, 01:10:05 »

Možda bi trebali pustiti sustav da igra sam protiv sebe a mi da samo budemo promatrači. Možda bi se trebala imepria prenositi na tv-u kao novi nacionalni sport kad nam je nogomet ionako u banani. Stjepan Balog kao komentator i Tiger kao gostujući stručni komentator.   Cheesy

 Grin Grin Grin......legendo
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #7 na: Studeni 17, 2010, 09:37:29 »

Možda bi trebali pustiti sustav da igra sam protiv sebe a mi da samo budemo promatrači. Možda bi se trebala imepria prenositi na tv-u kao novi nacionalni sport kad nam je nogomet ionako u banani. Stjepan Balog kao komentator i Tiger kao gostujući stručni komentator.   Cheesy
Dobra ideja. Za račun u igri pretplata, a ne trebate igrati, za gledanje pretplata, stručnom komentatoru plaća, piva i putni troškovi, a Balogu popularnost, ja ću se zadovoljiti sa materijalnim. Grin Grin  I konačni rezultat ServerA : ServerB  4:3 . 
Evidentirano

bosanac19
Trusted Member
*

Karma: +56/-76
Offline Offline

Postova: 753



Profil
« Odgovor #8 na: Studeni 17, 2010, 11:41:27 »

Dobra ideja. Za račun u igri pretplata, a ne trebate igrati, za gledanje pretplata, stručnom komentatoru plaća, piva i putni troškovi, a Balogu popularnost, ja ću se zadovoljiti sa materijalnim. Grin Grin  I konačni rezultat ServerA : ServerB  4:3 . 
i kladionica na bitke....  eto para do krova....  Grin Grin Grin
Evidentirano

nijedna cura nemoze bit ruzna onoliko koliko ja mogu bit pijan..... Smiley))))
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!