Imperia Online Croatia
Travanj 28, 2024, 12:16:22 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Pripojiti provinciju  (Posjeta: 671 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
UTVRDA
Gost
« na: Studeni 14, 2010, 11:31:28 »

Oke, oke..slusaj tj citaj narode i samo neka odgovore oni koji su to i ucinili.....

Danas mi pise jedan igrac i tvrdi da je bolje odmah pripojiti provinciju bez da je najprije opljackas( kod pljacki mi gubitak nula)jer da se ta pripojena provincija brze tada razvije...!!!!!!

Tko je to pokusao?

meni to i nije neka logika, gubis cca po 200 k resa zlata i kamena, 400 k drva i zeljeza oko 50 k na utvrdi 5

Imam centru za 1 sat i nisam pametan dali to pokusati..... Cheesy
Evidentirano
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #1 na: Studeni 14, 2010, 11:38:07 »

........ Grin Grin Grin......ja ispraznio sve do jedne i imam 57k bodova....... Grin Grin Grin Grin Grin.....koliko taj tvoj frend ima? Smiley
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #2 na: Studeni 14, 2010, 11:39:10 »

Koliko ja znam, provincija se isto razvija ako je opljačkaš ili ne. Osim što kod pljačkanja dobiješ i resurse. Tako da je puno pametnije prvo opljačkati. Do razine kad dobivaš manje od gubitaka.
Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #3 na: Studeni 14, 2010, 11:40:17 »

........ Grin Grin Grin......ja ispraznio sve do jedne i imam 57k bodova....... Grin Grin Grin Grin Grin.....koliko taj tvoj frend ima? Smiley

25 k bodova...nije puno on line ali tako tvrdi.....mah, nije mi logicno to sa pripojiti bez pljacke...... Huh?
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #4 na: Studeni 14, 2010, 11:43:04 »

Koliko ja znam, provincija se isto razvija ako je opljačkaš ili ne. Osim što kod pljačkanja dobiješ i resurse. Tako da je puno pametnije prvo opljačkati. Do razine kad dobivaš manje od gubitaka.

.baš tako, nema logike...ma zahebi ti sa takvim igrama...odo ja pljackati i onda pripojiti.....kako bi napisao dr.rule...." bolje zlato u provinciji nego na grani"...... Grin Grin Grin
Evidentirano
zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #5 na: Studeni 15, 2010, 01:34:37 »

Totalno van pameti  *crazy* Dobit u resama koje uzmeš iz pljački provincija prije pripajanja je daleko daleko veća od gubitaka u vojsci koja napada. Pri tome treba znati da u napade na svoje provincije ne treba ići s kopljanicima jer oni ginu od strijelaca kao muhe. Što više sprava to su manji gubici (naravno uz vojnu medicinu). Zato UTVRDO pozdravi prijatelja i reci mu da razvoj prove nakon pripajanja nema veze s predhodnim pljačkama već dapače ubrzava razvoj jer s opljačkanim resama brže dižeš građevine u pripojenoj provi. Huh?
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!