Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 05:28:23 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: lex_legisi u R25- poredak po vojnim bodovima  (Posjeta: 5606 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
UTVRDA
Gost
« Odgovor #30 na: Studeni 17, 2010, 01:04:18 »

heheh opet zanimljiv tip se javlja. isto kao u r71 tako i tamo tek sada ima farmi na bacanje,tako da tu nisi u pravu.
slijedeće..likovi koji farmaju 9 mjeseci(tzv. trudnice),sklapaju mirovne sa bogom i vragom pa i sa crvima,samo da se osiguraju od možebitnih napada i neugodnih situacija,koji se ostalim jačim igračima uvlače u anus sve to vrijeme. bauljaju tih 9 mj. od saveza do saveza samo da izbjegnu konflikte,znači paze i za to vrijeme prave vojsku.eh onda kad su se nakupili tih jaja,kao kokoši nesilice se skupe u jedan od najboljih saveza,ugnjezde se tamo i onda još ta 3 mjeseca do kraja ere gađaju sa tim trulim jajima ostalu nejačad i neznalice koje su za to vrijeme,znači de facto od početka ere uredno gubile brda vojske i resursa,koji su višestruko bivali porobljeni i za to sve "trudničko" vrijeme doživile puno napada a i po koju pobijedu. da sad bi se ta nejačad i neznalice trebali dokazivat na tebi utvrda?ha?
-a neću spominjati ni mirovne između najjačih saveza,jer se i jedni i drugi boje izgubit pokoje koplje ili konja i stime malo pasti u poredku i doći u rang onima za koje smatraju da su janje za klanje za njih i samim time se boje da neki od tih životinjica nebi meknulo pokoji puta i na njih i poplašilo im pokojeg seljaka ili vojnika! znači mirovni su sklopljeni iz straha! heheheh.....
---ali pazite sad,pred sam kraj ere baš ti savezi najednom mjenjaju tu probalkansku politiku i ipak okreću strijele i mačeve jedni prema drugima! jaoo da,da. sa svojim milijunima vojske i sa neograničenim moralom jure jedni na druge tih 7 dana,robe.pale ruše..ma baš tih dana se događaju jedne od najjačih bitaka čitave ere! vauu..ma događaju se neviđeni presjeci poroba sa više stotina tisuća paladina i ostali eto povijesni trenutci za tu eru..........na kraju krajeva ako si i ne uspiju pohvatat vojske,kao pravi kavaliri i gentlmeni(čast ženskim igračima koje iznimno poštujem) i u istinskim manirama herojskih ratnika će dogovorit fajt i riješit to kao pi....muškarci!!!hehe ali pritome će paziti da se nebi kojim slučajem zadesila ista situacija kod drugog para isto takvih heroja.hahahah...oni bi rekli "zašto ne dogovoren fajt"?!  "što će mi tolika vojska a svejedno se bliži kraj ere"!!..pa da..logično..heheehe...
.......šta "mi" bijedni neznalice i nejačad dobivamo s time...et dobivamo da se ima što pisat po forumu slijedećih 6 mjeseci....da se razbacuju sa linkovima epskih bitaka i pritome sočno vrijeđaju jedni druge ili se pak slože u pokojoj misli...a nama nejačadi preostaje da se divimo tim bitkima,količini izgubljene vojske,broju časti koju su dobili....i naravno da se zapitamo pa kako mi ne možemo biti tako dobri??? pa ne možemo...neznamo,nismo takvi kapaciteti..ili jednostavno neznamo taktiku...trudničku taktiku...hihihi
da završim...dali sam ja to predvidio kraj ove ere u r71? heheh..možebit. iskreno,ne bih volio ali sudeći prema dosadašnjim pokazateljima sve vodi ka tome...živi bili pa vidjeli!
pusa.



 Grin Grin Grin... Lips Sealed o kome ti pricas...skola politicara, puno pisem i pricam a nista ne dokazem i pokazem.....koji lik

posto si citirao mene, ocito mislis  o meni............pa ti si skroz puko

na svakog igraca samo stisni na ime i vidjeti ces sve sto trebas i koliko ratova ima i koliko farmanja a bogati barem ja za sebe znam da ratujem od 3 mjeseca i dok si ti skupljao po goldovima ja sam vec imao ratove za sobom s toga smanji to pisanje jer se gubis i kontradiktoran si.....

koliko saveza sam promijenio?....jedan..iz ARMI  u FEAR

a sto se tice o predviđanjima pa ti nemozes predvidjeti niti kada ce te netko napasti a kamoli kraj necega.....

i na kraju krajeva uvijek je bilo i uvijek ce biti da ce nezadovoljni pojedinci pljuvati i vrijeđati one koje im ne pašu ili kojima imaju sta zamjeriti a ocito nisi niti ti iznimka u takvom ponasanju

Pitanje je : dali postoji netko jaci...postoji, dali postoji netko slabiji..postoji, tako je i u životu a gdje je netko trazio da se na meni dokazuje?...to imas samo ti u svojoj glavi





Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #31 na: Studeni 17, 2010, 01:06:24 »

*bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*da te citiram predugačko mi je......taj dan kada sam je zaradila plakala sam.....da plakala od srama i muke jer sam uništila vojsku igrača.....meni medalje netrebaju da bi dokazala da znam igrati ovu igru.......a sada......zaslužuješ pravi Kiss

..eto junaka...posalje napad i onda vice zao mi je, nisam htjela, ali ipak sam poslala da mogu plakati...ma dajte malo razmislite sta pisete........

I dajte vise pokusajte shvatiti ovu igru

Kako pojedinci tako i savezi imaju cilj:
1. borba za vojne bodove
2. borba za ekonomske bodove
3. borba za bodove casti

svatko sebi bira u cemu zeli biti sto bolji i prepucavanja su beskorisna, vrijeđanja još manje ( ako sam nekoga imenovao i uvrijedio neka to i napiše)

muki i disturbed se bore za ekonomske i zasto bi se njih sada uspoređivalo sa vojnim bodovima i vrijeđali ih kako i zasto su to postigli

Ja sam uvijek ZA diskusiju i pokusaje da nekome nesto dokazem ili da mi se dokaze ( ako mogu iz toga nauciti još bolje)

A da bi se shvatilo koju igru igrate evo reklame od imperije:

Beskonačne bitke, ratovi, uništene utvrde, ogromne vojske, zapleti, izdaje - ima sve!
Imperia Online - Multiplayer Online Strategy Game
www.imperiaonline.org
Imperia Online is a web-based massively multiplayer real time strategy game.

I kada znate sta igrate i tada Vam ne paše ako netko ne igra kako ste to vi sebi zamislili....svašta...........zivjeli
« Zadnja izmjena: Studeni 17, 2010, 01:32:30 od UTVRDA » Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #32 na: Studeni 17, 2010, 01:42:29 »

aj utvrda nemoj baljezgat molim te. nisam na tebe mislio ali nije bitno..očito od nečeg navednog što sam napisao ti smeta pa čak dva posta moraš o tome napisat. ova tema nema ama baš nikakve veze s tobom ili fearom i zato molim smanji doživljaje.
sve ovo što si napisao ili copy-paste prebacio isto tako možeš stavit i  na forum svoga trenutnog saveza. heheh
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #33 na: Studeni 17, 2010, 02:02:23 »

Grin Grin Grin... Lips Sealed o kome ti pricas...skola politicara, puno pisem i pricam a nista ne dokazem i pokazem.....koji lik

posto si citirao mene, ocito mislis  o meni............pa ti si skroz puko

na svakog igraca samo stisni na ime i vidjeti ces sve sto trebas i koliko ratova ima i koliko farmanja a bogati barem ja za sebe znam da ratujem od 3 mjeseca i dok si ti skupljao po goldovima ja sam vec imao ratove za sobom s toga smanji to pisanje jer se gubis i kontradiktoran si.....

koliko saveza sam promijenio?....jedan..iz ARMI  u FEAR

a sto se tice o predviđanjima pa ti nemozes predvidjeti niti kada ce te netko napasti a kamoli kraj necega.....

i na kraju krajeva uvijek je bilo i uvijek ce biti da ce nezadovoljni pojedinci pljuvati i vrijeđati one koje im ne pašu ili kojima imaju sta zamjeriti a ocito nisi niti ti iznimka u takvom ponasanju

Pitanje je : dali postoji netko jaci...postoji, dali postoji netko slabiji..postoji, tako je i u životu a gdje je netko trazio da se na meni dokazuje?...to imas samo ti u svojoj glavi






eto opet vrijeđanja. jedino tko je puko u ovom slučaju si ti jer uopće nisi skužio poantu. i ja nepišem puno,samo ono što treba. jezus osim što si bahat još si i umišljen. kao što si naveo kad otvoriš listu igrača sve tamo piše...e pa sad me vučeš za jezik..otvori i pogledaj svoj profil a onda prijeđi i na moj(ne usnama) i slobodno usporedi..reci mi? koja je razlika? a prestao sam ozbiljno igrat prije 2 i pol mjeseca. reci? ja sam izgleda malog kapaciteta da uočim razliku....ali ne kužiš o čemu pričam...1. ne znam igrat io,to priznam 2. neznam ni nanjušit ili kako si ti već rekao kad će me netko napast..heheh..a ti možeš...jel to zoveš onog sa nove tv?? heheh reci da i ja znam...3. nikad si neću dopustit da io upravlja mojim životom..odnosno,neću dozvolit da zbog  nekakvog napada ja ne odem štogod povalit ili posjetit kakvu dobru pijanku ili svirku...kužiš care? igram kad mi se igra.
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #34 na: Studeni 17, 2010, 02:09:24 »

http://www.youtube.com/watch?v=_0NLWqal8T8
Evidentirano

dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #35 na: Studeni 17, 2010, 02:18:36 »

*bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*da te citiram predugačko mi je.......kopirat ću zato samo dio.......šta "mi" bijedni neznalice i nejačad dobivamo s time...et dobivamo da se ima što pisat po forumu slijedećih 6 mjeseci....da se razbacuju sa linkovima epskih bitaka i pritome sočno vrijeđaju jedni druge ili se pak slože u pokojoj misli...a nama nejačadi preostaje da se divimo tim bitkima,količini izgubljene vojske,broju časti koju su dobili....i naravno da se zapitamo pa kako mi ne možemo biti tako dobri??? pa ne možemo...neznamo,nismo takvi kapaciteti..ili jednostavno neznamo taktiku...trudničku taktiku...hihihi
da završim...dali sam ja to predvidio kraj ove ere u r71? heheh..možebit. iskreno,ne bih volio ali sudeći prema dosadašnjim pokazateljima sve vodi ka tome...živi bili pa vidjeli! .........dac....nismo mi bijedni niti neznalice.......u nejačad ubrajam i sebe iako po bodovima i broju vojske to nisam.......znamo mi taktiku,znamo mi sve......samo mi imamo srce,imamo poštovanje prema nepoznatoj osobi,cijenimo njezin trud i muku.....svi znate da imam jednu osvojenu medanju......taj dan kada sam je zaradila plakala sam.....da plakala od srama i muke jer sam uništila vojsku igrača.....meni medalje netrebaju da bi dokazala da znam igrati ovu igru.......a sada......zaslužuješ pravi Kiss
hvala jasmina! ;)evo ipak postoje oni koji razumiju. ljudsko biće koje percipira ovu igru sa ljudskosti i osjećajem...  *rose*
Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #36 na: Studeni 17, 2010, 02:31:28 »

eto opet vrijeđanja. jedino tko je puko u ovom slučaju si ti jer uopće nisi skužio poantu. i ja nepišem puno,samo ono što treba. jezus osim što si bahat još si i umišljen. kao što si naveo kad otvoriš listu igrača sve tamo piše...e pa sad me vučeš za jezik..otvori i pogledaj svoj profil a onda prijeđi i na moj(ne usnama) i slobodno usporedi..reci mi? koja je razlika? a prestao sam ozbiljno igrat prije 2 i pol mjeseca. reci? ja sam izgleda malog kapaciteta da uočim razliku....ali ne kužiš o čemu pričam...1. ne znam igrat io,to priznam 2. neznam ni nanjušit ili kako si ti već rekao kad će me netko napast..heheh..a ti možeš...jel to zoveš onog sa nove tv?? heheh reci da i ja znam...3. nikad si neću dopustit da io upravlja mojim životom..odnosno,neću dozvolit da zbog  nekakvog napada ja ne odem štogod povalit ili posjetit kakvu dobru pijanku ili svirku...kužiš care? igram kad mi se igra.

pa onda se skini sa igre i ne bacaj bombe i komentare igracima koji su na imperiji vise od tebe i onda se jadas jer citiram" skinuo sam se sa igre prije 2 mjeseca", pa takvi kao ti koji su se skinuli sa igre najvise i zamjeraju drugima.......

puna mi je kapa takvih koji neigraju a stalno imaju nesto za komentirati...nemoj onda komentirati nista sto ja napisem vec pusti aktivnim igracima da stave komentar ,ako zažele...

jasmina tebi svaka cast i da nismo ljudi nebi niti igrali a eto imas igraca koji se izvlacio nakon silnih napada i takve postujem kao igrace jer se nedaju a i odan je savezu.....(  Lips Sealed  pokusao sam ga dovesti u fear.... Grin Grin Grin)
« Zadnja izmjena: Studeni 17, 2010, 02:40:31 od UTVRDA » Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #37 na: Studeni 17, 2010, 02:42:04 »


 Grin Grin Grin..... Cheesy
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #38 na: Studeni 17, 2010, 02:57:56 »

u svom realmu smo se dokazali prošle ere gdije smo sa aktivacijom u 8 njesecu dogurali na 4 mjesto po vojnim bodovima u istoimenom savezu i to nam više nije bio izazov pa smo potražili izazov u svijetu. a najviše me boli to što u našem svijetu ljudi su drski, bez poštovanja i neznaju ratovati. ne poštuju druge igrače pa kad napadnu deru po svim provincijama i porobljavaju. to nije ratovanje, to je bezobrazluk. toga vani gotovo nema jer je drugačiji mentalitet ljudi. ko zasluži to i dobije ali je toga jako malo. ratuje se isključivo samo na vojsku. zgadilo mi se igrati u našem svijetu jer je malo pravih i dobrih igrača koji znaju čemu ova igra služi. nađem malo vremena i za tu igrati ali razlika je nebo i zemlja. prijatelj i ja se pomalo zezamo tu i vidi se kako stvari stoje. zar ja u svakom ratu moram izgubiti seljake i popravljati sve utvrde pa zar je to vama igra. vojsku treba uhvcatiti i na vojsku napadati a ovo kako vi tu ratujete i moja baba može lako znati kad je ko na 6 offa i popaliti ga skroz... zato mi nepričaj kako se tu igra jer ja to jako dobro znam.

slažem se sa tobom potpuno, nije to ratovanje ali i to koriste slabiji igraci prema jacima jer im vojsku ne mogu dirati a da nije dozvoljeno nebi niti bila ta opcija...
ponavljam niti ja to ne volim ali moras uzvratiti i nemoze mi nitko kazati da  u drugim realmima to ne rade jer su mene bugari robili na samom pocetku u r18 i ja im vratio...u r63 igor245 je porobljen u sve prove( mislim da ih je imao 25) stoga to o porobima ne stoji

Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #39 na: Studeni 17, 2010, 08:16:47 »

ajme ljudi, otvorio sam ovaj link da predstavim svoj savez u R25 a gle kuda je to dovelo. svi mi imamo različita razmišljanja kako u stvarnom životu tako i u ovoj igrici. zato molim vas, neka svako igra kako želi i kako može i nikome ne zamjerajte ništa jer ovo je takva igra i sa time se pomirite. molim vas dosta prepucavanja na ovom linku a ako možete i opčenito. igrajte se i slkapajte prijateljstva, upoznavajte nove ljudi i uživajte u ovoj igri. svi nemožemo biti pobjednici u bitkama ali u srcu ako smo zadovoljni možemo svi.... kada smo počinjali ovu igru svatko je imao cilj, neko voli farmanje a neko ratovanje, neko visi 18 sati uz komp a neko 2 sata.. i sve je to normalno, neko više voli ovo neko ono... pa ljudi smi i različiti smo. ali svima mora biti jasno da je ovo samo IGRA. ne zove se "čovječe ne ljuti se" bez razloga... igra je takva da neko mora biti bolji a neko lošiji. još jednom vas molim ostavite ovaj link za moj savez i za ništa drugo....
Evidentirano
mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #40 na: Studeni 17, 2010, 08:17:49 »

mislim da svatko svoju poruku koja nije vezana uz link može da obriše pa vas i to molim.
Evidentirano
fly
Gost
« Odgovor #41 na: Studeni 17, 2010, 12:37:15 »

a fakat velike hrvatine a u r71 nema vas nigdje........ Huh?

mislim i da bi bugari iz r63 ili gdje vec igra igor245 popusili u r71....

ocito svi vi koji igrate te strane realme imate farmi za bacanje.... Grin Grin Grin

znati prezivjeti u r71 je umjece a ne tamo gdje ima farmi za bacanje i lako onda i graditi ekonomiju i vojsku...to sada vidim jer igram i r18 i tamo malo pa neko postane farma, ima golda za bacanje, vojske za vojne bodove itd da ne nabrajam...........

r71 igraju igraci koji nedaju da se postane farma zato je i teže igrati.....

ali eto svaka vam dala vec kada uspijevate vani a u svom realmu neide baš....živjeli.. Smiley

takoo jee!!lako igrati tamo gdje je dovoljno 2x dnevno doci na acc.. Wink
Evidentirano
dacmih
Colonel
******

Karma: +339/-191
Offline Offline

Postova: 1288



Profil Email
« Odgovor #42 na: Studeni 17, 2010, 01:42:36 »

pa onda se skini sa igre i ne bacaj bombe i komentare igracima koji su na imperiji vise od tebe i onda se jadas jer citiram" skinuo sam se sa igre prije 2 mjeseca", pa takvi kao ti koji su se skinuli sa igre najvise i zamjeraju drugima.......

puna mi je kapa takvih koji neigraju a stalno imaju nesto za komentirati...nemoj onda komentirati nista sto ja napisem vec pusti aktivnim igracima da stave komentar ,ako zažele...

jasmina tebi svaka cast i da nismo ljudi nebi niti igrali a eto imas igraca koji se izvlacio nakon silnih napada i takve postujem kao igrace jer se nedaju a i odan je savezu.....(  Lips Sealed  pokusao sam ga dovesti u fear.... Grin Grin Grin)
ma tko se jada? nisam naglasio da sam r71 prestao ozbiljno igrati,ostale realmove igram ali opet naglašavam ne kao ti i ne toliko ozbiljno. kao ti nisi nitko i ništa da mi govoriš što ću i koliko ću ja komentirat. imam pravo na to kao i svi. jedino tko mi može to zabranit je tiger ili netko od admina. nemoj si uzimat za pravo nešto što nema veza sa tobom.
odnosno šta si se tu uskokodakao bezveze?  osim što sam povukao paralelu između mene i tebe, ništa loše nisam rekao tebi osobno..jesi usporedio sebe i mene u 71? i? nemaš ništa konstruktivno za komentirat?
evo upravo ovih dana navršava se 1 godina od kad sam se ja počeo igrat IO..osim ovog slučaja u r25 što priznajem da me je jako povrijedilo,znači za mene je to čista izdaja ali nema potrebe više to komentirat jer tako je i u real life,sve ostalo je ok. htjeo sam reći da i na ovakvoj banalnoj i za real life nebitnoj stvari,odnosno igri se hrvati,pa čak tamo di ih i nema puno moraju međusobno klati! TO MI SMETA! stvar je općenita ne nužno vezana za ovu igru.
Evidentirano

mario8972
Sergeant
**

Karma: +4/-24
Offline Offline

Postova: 74


Profil
« Odgovor #43 na: Prosinac 11, 2010, 08:45:01 »

NOVO STANJE:
7 12 1 Lex_legis  +  9461284 1005000 429438
15 20 3 FireStorm  +  2515493 461800 202235
14 21 4 RED_ZVEZDA  +  2775802 459400 159346
3 7 5 Crusaders  +  15627799 1715600 132109
35 29 6 __LT__  +  1181194 286000 122126
96 53 7 RoyalBlood  +  208205 121000 103677
4 11 8 Phantoms  +  13897576 1012200 91448
19 14 9 Spartans  +  2380010 794000 51726
8 6 10 HRVATSKA  +  7350068 1815400 48002
5 8 11 _CROATIA_  +  13119177 1561000 39470
23 15 12 SRBIJA  +  2251161 777800 36343
85 50 13 Black_Crow  +  275434 135600 31512
28 5 14 CrazyTURK  +  1648781 1917800 27354
1 3 15 Defender  +  19122815 2429800 24315
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #44 na: Prosinac 11, 2010, 12:59:55 »

lijepo.....  Wink
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!