Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:55:27 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 12 13 [14] 15   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Edi_medi  (Posjeta: 15714 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #195 na: Studeni 11, 2010, 01:27:10 »

ali baš je zabavan dečec ili cura

ON JE DVOCJEVKA
Evidentirano
koikoikoi2
Lieutenant
***

Karma: +27/-68
Offline Offline

Postova: 161


Profil
« Odgovor #196 na: Studeni 11, 2010, 09:53:44 »

  a kome drugom neg tebi.. Lips Sealed  led....reko si da svi kazemo ko smo sta smoo...pa de se ti prvi predstavii.. Wink Wink
sorry žuti kasnim ali mislim da nema potrebe jer meni je nik na forumu i na igri isti
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #197 na: Studeni 11, 2010, 12:10:30 »



 Grin Grin Grin Grin Grin  Žali se upravi vodovoda   Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #198 na: Studeni 11, 2010, 12:42:59 »

Pošto ste svi jučer lijepo vikali i bili glasni predstavljam argumente najglasnijih Feuda koji su bez Nosferatua samo mačići koji puno pričaju,još jednom potvrdjujem tezu i dokazujem ovime da su oni nitko i ništa samo veliki "ratnici" puni samohvale.Pogledajte i uvjerite se ljudi svi koliko vas ima!!!!    Grin Grin Grin Grin Grin   Oni su jučer bili najglasniji o ratništvu ehheeh i slike su od danasnjeg dana!!! Zato traže Nosferatua da ih brani jer su obične babe koji igraju 2 eru i farmaju!!! Eventulno nekoga porobe!!







« Zadnja izmjena: Studeni 11, 2010, 12:48:16 od TUTHMOSIS III » Evidentirano
maximus
Gost
« Odgovor #199 na: Studeni 11, 2010, 12:53:20 »

tuta iliti cheeroke nisi ni ti nista bolji, totalno si opterecen feudima i nosonjom
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #200 na: Studeni 11, 2010, 12:58:57 »

Pošto ste svi jučer lijepo vikali i bili glasni predstavljam argumente najglasnijih Feuda koji su bez Nosferatua samo mačići koji puno pričaju,još jednom potvrdjujem tezu i dokazujem ovime da su oni nitko i ništa samo veliki "ratnici" puni samohvale.Pogledajte i uvjerite se ljudi svi koliko vas ima!!!!    Grin Grin Grin Grin Grin   Oni su jučer bili najglasniji o ratništvu ehheeh i slike su od danasnjeg dana!!! Zato traže Nosferatua da ih brani jer su obične babe koji igraju 2 eru i farmaju!!! Eventulno nekoga porobe!!






pa kolko jadan mozes bit Grin Grin Grin *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide* *suicide*



Evidentirano
Noss
Private
*

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 5


Profil Email
« Odgovor #201 na: Studeni 11, 2010, 01:18:35 »

EVO ME OPET ALI S DRUGIM NIKOM. POTRES MI JE USUTKAN NEKI MOJI KOMENTARI I OPTUZBE DA NAS ACC NIJE JEDINI DI IGRAJU 2 IGRAČA  DA IMA JOS DOSTA TAKVIH   SU UKLONJENJE. TIM JE DRUG TIGER DOKAZAO ONO STO SAM REKAO DA SMO MI ZRTVENO JANJE. NIKO NAS NIJE DIRAO 8 MJESECI IGRALI SMO DVOJICA NEBI NI SAD DA NIJE NESTO DRUGO POSRIJEDI. MOZE MI I OVI NIK USUTKAT SLOBODNO SVAKI DAN CU RADIT DRUGI S RAZLICITIH KOMPOVA I PISAT. OVO JE KAO VRIME KOMUNIZMA VISE SE NESMI SLOBODNO NI GOVORIT
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #202 na: Studeni 11, 2010, 01:40:44 »

mene samo zanima kako vam se da?  Cool
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #203 na: Studeni 11, 2010, 01:41:15 »

 Grin Grin Grin Grin A šta ću Disturbed drugo nego smijati se ovome ,nisu oni krivi i to sam ponovio opraštam im sve uvrede jer shvaćam ih i eto šta da kažem kriva je priroda i genetska predispozicija a izaziva me heheeh,može samo na mjesec lajati,neću se dati "ratnicima" isprovocirati više jer ih se bojim heheheehh,sav drhtim hehehe
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #204 na: Studeni 11, 2010, 01:45:59 »

pa da to ti i kazem Grin...lako ti je tu pričat kad te nema nigdje u r71..napravi nesto sa sobom pa se onda javi *freak* ili reci tko si..ili se mozda bojis? ;D
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #205 na: Studeni 11, 2010, 01:47:48 »

ne bojim se ja nikoga a ponajmanje njih,u povjerenju hehehehe
Evidentirano
Noss
Private
*

Karma: +0/-7
Offline Offline

Postova: 5


Profil Email
« Odgovor #206 na: Studeni 11, 2010, 01:56:54 »

ne bojim se ja nikoga a ponajmanje njih,u povjerenju hehehehe

ti se klaune bojis svoje sjene, po cile dane si po forumu i s nama se prepires daj nadi si neku zanimaciju ima i drugih stvari pusti feude i mene pri miru niko te nije dirao upao si kao padobranac i poceo s glupim pricama. nisi vise zanimljiv okani nas se
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #207 na: Studeni 11, 2010, 01:58:02 »

Svatko može pisati, ali dok se drži kulture. Kad počnete prostačiti, slijedi ban.
Evidentirano

disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #208 na: Studeni 11, 2010, 02:00:21 »

nos mu je samo lijepo reko  Grin Grin Grin
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #209 na: Studeni 11, 2010, 02:01:11 »

ti se klaune bojis svoje sjene, po cile dane si po forumu i s nama se prepires daj nadi si neku zanimaciju ima i drugih stvari pusti feude i mene pri miru niko te nije dirao upao si kao padobranac i poceo s glupim pricama. nisi vise zanimljiv okani nas se

 Grin Grin Grin Grin No Coment!!!  [:-} [:-} [:-} [:-}  http://www.youtube.com/watch?v=tR6Igbz5kLU    [:-} [:-}
Evidentirano
 Str: 1 ... 12 13 [14] 15   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!