Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 10:59:13 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Edi_medi  (Posjeta: 15957 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #60 na: Studeni 10, 2010, 08:30:14 »

 *beer2* *beer*
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #61 na: Studeni 10, 2010, 08:36:58 »

...tiger nisi u redu...prošlu eru me nisi ništa naučio u LR i sad se jadan patim i nikako da izbijem na čelo ljestvice...ili sam slabo slušao predavanja dok smo ih imali u LR  ;D ;D...a ovo oko petokraka i sl.,slijedeću eru pravim šahovnicu,pa nek netko onda nešto pisne ak smije  Grin Grin Grin Grin
Mislim da je ken više držao predavanja. Smiley
Ali mora se netko pobrinuti da svaka druga provincija gori. Tako da bude crveno bijela. Smiley
Evidentirano

jasmina
Gost
« Odgovor #62 na: Studeni 10, 2010, 08:39:06 »

KATASTROFA........i mi bi u EU...... Undecided......teška žalost....pogledajte na što se ovo sve svelo.....sipate mržnju na sve strane,ne pomažete nikome ovako budite sigurni u to niti ediju niti anti.......i budite fer prema Tiger jer on je najmanje kriv za nastalu situaciju.....mislim da će moj acc ostati još dugooooooooo na odmoru
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #63 na: Studeni 10, 2010, 08:44:38 »

 Grin Grin Grin Ja nebi u uniju definitivno pa da nam sve pokupuju sta imamo ili sta nam je malo ostalo nerasprodano hehehe
Evidentirano
maximus
Gost
« Odgovor #64 na: Studeni 10, 2010, 08:48:17 »

a vidi nje sa eu i politikom... jos nam samo to treba na igri Grin
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #65 na: Studeni 10, 2010, 08:49:37 »

Ajde o Europskoj Uniji možemo. Biti ćemo vrlo popularna nacija među nudistima u Europi, pošto ćemo doći s gaćama na štapu. Smiley
PS. A da zaposlimo Jasminu na forumu kao snage reda i mira?  Cheesy
Evidentirano

TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #66 na: Studeni 10, 2010, 08:50:58 »

 Grin Grin Grin Jasmina Jasmina zlatna jabuko,hoces reda raditi ,treba nam dežuran policajac i imaš ovlasti Tigera,hehehehe
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #67 na: Studeni 10, 2010, 08:52:06 »

da i ja dam svoj komentar na ovu apsurdnu odluku. tiger ti si bice tek danas saznao da nas 2 igramo acc. tebi sam se javio na pocetku da mislim taj preuzet i ti si mi rekao da svoj stavim stavim na odmor i to je to. i tek sada ste nakon vise od pola godine godine odlucili nesto poduzet? nije mi to jos jasno. samo ste mene banali a ja osobno znam jos acc-ova koje igra par igraća znam ljude koji skupa rade i s posla ulaze na acc, ko danas mozer biti doma 24h dnevno i samo se od tu spajat?? kad nam niste mogli naci pravi razlog da nas banate onda ste na racun ove gluposti. mi 8 miseci ulazemo u racun i ti si mi rekao  prvi da svoj stavim na odmor i sve ce biti ok i nakon 8 miseci me odlucite banat. di je tu ikakva logika? ne banajete vi acc-ove di igra vise igrača jer ima dosta takvih nego smo bas mi ciljani. kad niste vec mogli nac pravi razlog da nas banate morali ste nesta izmislit. vise nemate profita od ovih koji su zbog nas otisli na odmor oni svaki dan 10 kredita mi 2 i da je tu samo 1 igrać(što nije) na gubitke ste nema profita. a ovo vase pokazivanje moci nakon sto smo izgubili puno puno vremena i dosta novca pokazali ste se kakvi ste. diktatori i demonstratori moci mi smo face mozemo te banat igrate dvojica bez obzira ako je se neko spojio s 2 kompa, a sumnjam da postoji igrač koji je se spojio samo s jednog kompa. kao što su bugari prljavi u igri s dosta acc vi administratori ste jos prljaviji od njih.  ZNAM DA CE SVAKO KO PAMETNO RAZMISLJA SHVATIT DA ONI OVO MOGU SUTRA NAPRAVIT SVAKOME STO SU MENI DANAS JER SUMNJAM DA NEKO STALNO SIDI DOMA I SA SVOGTA KOMPA SE SPAJA VECINA IGRA I PREKO MOBA SVAKI PUT DRUGI IP.  JA ODUSTAJEM OD OVE IGRE  BILO BI MI BOLJE DA SAM NOVCE KOJE SAM ULOZIO SPALIO, A JOS MI JE VECA VECA MUKA ZBOG IZGUBLJENOG VRIMENA DA BI MI OVI KOJI SU MI PRIJE GOVORILI DA  SVOJ ACC STAVIM SAMO NA ODMOR KASNJE ME BANALI. PREJADNO I PRESRAMOTNO
« Zadnja izmjena: Studeni 10, 2010, 08:56:14 od potres » Evidentirano
maximus
Gost
« Odgovor #68 na: Studeni 10, 2010, 08:57:55 »



edi edi... ne mozes tako ljudima govorit da su  Lips Sealed ... razlog radi kojeg su vas banali po meni nije korektan ali da je razlog tvoj rijecnik zapljeskao bi adminima od sveg srca
« Zadnja izmjena: Studeni 10, 2010, 10:40:50 od Tiger » Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #69 na: Studeni 10, 2010, 09:01:53 »

     o ovome pričam cjelo vrijeme on i dalje nastavlja a dobro sad može slobodno samo neznam do kad
« Zadnja izmjena: Studeni 10, 2010, 10:41:08 od Tiger » Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #70 na: Studeni 10, 2010, 09:07:15 »

KULTURA    KULTURA   KULTURA    KULTURA
Takve ljude treba staviti na goli otok ponovo,možda bi premiještanjem kamena naučili nešto o kulturi.A to šta si izjavio to ti je obraz kojeg nisi imao nikada kao ni oni koji te podržavaju u tvojim ispadima.Danas ću se ja malo napiti jer sam sretan što tebe nema više.

Napokon fešta poslušajte!!      http://www.youtube.com/watch?v=tR6Igbz5kLU
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #71 na: Studeni 10, 2010, 09:11:11 »

OVAKO CEMO.... JESAM BIO BAHAT??? JESAM... DAL SAM SVJESTAN TOGA..... JESAM..... DAL SAM POGRIJESIO.... JESAM.... DAL JE TO ISPRAVNO STA JE NAPRAVELJENO ACCC-U.... NIJE NI MALO.... DALI ME TREBALO UKORITI TREBALO JE ALI IZBACIVANJEM SA FORUMA A NE OVAKO..... TIGER SRAM TE BILO OVO NISAM OCEKIVAO OD TEBE..... PROSLE ERE SAM DOBIO STO SAM ZASLUZIO I OPAMETIO SAM SE I SAMO SUTIO I SAD KAD SAM VAS SVE S Lips Sealed O I SAD KAD ME SE NISTE MOGLI RIJESITI A MOGLI STE 100000000 PUTA DA STE IMALI MUDA JER JE ACC ZNAO STAJATI PO 17H BEZ DA GA JE NETKO GLEDAO...... MOGLI STE RADITI STA STE HTIJELI I TAKO MI NEBI BILO VAZNO.... TO KAJ SAMO DOBAR U MATEMATICI I KAJ SE VOLIM ZEZEATI OKOLO TO VAS SMETA.... VIDITE DA POLA LJUDI KOJI ME POZNA DOSTA DOBRO ZNA KAKAV SAM I NAJCESCE SE ZEZAM U SAVEZU I CINIM SVE DA SAVEZ BUDE DOBAR..... SVAKI SAVEZ..... KINGS SAVEZ CIM JE NETKO NAPAO KINGSE ODMAH SAM SRUSIO I POTPIAO SE MIROVNI... _RAA_ CIM SAM VIDIO DA JE NETKO POSLAO VOJSKU NA NJIH ODMAH SAM SVE PROBUDIO I REKAO NEKA PAZE .... FEUDALISI ISTO TAKO..... NESTO CU VAM RECI SVE JE OVO IGRA ALI CINI SE DA STE PALI TAKO NISTKO DA VAS NETKO KAO JA ZEZAM.... NITKO OD VAS NIJE IMAO NI JEDAN PRAVI RAZGOVORO S MENOM DA ZNA KAKAV SAM..... NESTO CU VAM RECI.....sram vas bilo i nije mi ni zao to sto je accc bannan jer ce sad ljudi vidjeti kakvu moc imaju admini.... tiger neznam cime sam te uvrijedio da to zasluzujem ali da si mi samo rekao da prestanem bahitit se ja bi prestao i sve bi bilo ok ali ti si to iza leda napravio.... KAKO OVI IZ AMON RAA VISE NISU ZNALI KAKO DA ME RIJESE JEDINO JE TO BILO RIJESENJE..... ma ustvari necu se uopce forsirati ja sam svoje napravio kako sam htio i htio bi dati cestitke svome dragom drugu anti koji je bio totalno fer i sve i naucio puno toga i postao najbolji imperijalist na svijetu i to je covjek od zasluga svi su srali po njemu a nisu ga poznavali.... nitko od vas me ne pozna osim par ljudi tu.... imam 17 godina , idem u geodestku skolu u zagrebu u domu sam smjestne  i iz cakovca sam i da me znate svi bi rekli da se volim malo vise za Lips Sealed avati jer takav sam i to je smisao zivota..... napisao sam pricu pa ju citajte to je zato jer ste vi pisalo ono sve...  Grin I ZA ZADNJE ISPRICAVAM SE SVIMA KOJE SAM UVRIJEDIO I HTIO BI KAZATI SVE JE OVO IGRA...
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #72 na: Studeni 10, 2010, 09:11:59 »

Grin Grin Grin Ja nebi u uniju definitivno pa da nam sve pokupuju sta imamo ili sta nam je malo ostalo nerasprodano hehehe
ovaj puta ću se morati složiti sa TUT...nešto Smiley
da se mene pita,nebi u uniju ni za živu glavu...neznam šta ljudi misle da ćemo u uniji dobiti osim što će nas još više baciti u bijedu
 i siromaštvo...nikakva unija nam neće pomoći,može nam pomoći samo pljunuti u dlanove i raditi ali prvo skinuti svu bandu sa vlasti i oko vlasti  *black_eye* *black_eye*
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #73 na: Studeni 10, 2010, 09:23:39 »

OVAKO CEMO.... JESAM BIO BAHAT??? JESAM... DAL SAM SVJESTAN TOGA..... JESAM..... DAL SAM POGRIJESIO.... JESAM.... DAL JE TO ISPRAVNO STA JE NAPRAVELJENO ACCC-U.... NIJE NI MALO.... DALI ME TREBALO UKORITI TREBALO JE ALI IZBACIVANJEM SA FORUMA A NE OVAKO..... TIGER SRAM TE BILO OVO NISAM OCEKIVAO OD TEBE..... PROSLE ERE SAM DOBIO STO SAM ZASLUZIO I OPAMETIO SAM SE I SAMO SUTIO I SAD KAD SAM VAS SVE S Lips Sealed O I SAD KAD ME SE NISTE MOGLI RIJESITI A MOGLI STE 100000000 PUTA DA STE IMALI MUDA JER JE ACC ZNAO STAJATI PO 17H BEZ DA GA JE NETKO GLEDAO...... MOGLI STE RADITI STA STE HTIJELI I TAKO MI NEBI BILO VAZNO.... TO KAJ SAMO DOBAR U MATEMATICI I KAJ SE VOLIM ZEZEATI OKOLO TO VAS SMETA.... VIDITE DA POLA LJUDI KOJI ME POZNA DOSTA DOBRO ZNA KAKAV SAM I NAJCESCE SE ZEZAM U SAVEZU I CINIM SVE DA SAVEZ BUDE DOBAR..... SVAKI SAVEZ..... KINGS SAVEZ CIM JE NETKO NAPAO KINGSE ODMAH SAM SRUSIO I POTPIAO SE MIROVNI... _RAA_ CIM SAM VIDIO DA JE NETKO POSLAO VOJSKU NA NJIH ODMAH SAM SVE PROBUDIO I REKAO NEKA PAZE .... FEUDALISI ISTO TAKO..... NESTO CU VAM RECI SVE JE OVO IGRA ALI CINI SE DA STE PALI TAKO NISTKO DA VAS NETKO KAO JA ZEZAM.... NITKO OD VAS NIJE IMAO NI JEDAN PRAVI RAZGOVORO S MENOM DA ZNA KAKAV SAM..... NESTO CU VAM RECI.....sram vas bilo i nije mi ni zao to sto je accc bannan jer ce sad ljudi vidjeti kakvu moc imaju admini.... tiger neznam cime sam te uvrijedio da to zasluzujem ali da si mi samo rekao da prestanem bahitit se ja bi prestao i sve bi bilo ok ali ti si to iza leda napravio.... KAKO OVI IZ AMON RAA VISE NISU ZNALI KAKO DA ME RIJESE JEDINO JE TO BILO RIJESENJE..... ma ustvari necu se uopce forsirati ja sam svoje napravio kako sam htio i htio bi dati cestitke svome dragom drugu anti koji je bio totalno fer i sve i naucio puno toga i postao najbolji imperijalist na svijetu i to je covjek od zasluga svi su srali po njemu a nisu ga poznavali.... nitko od vas me ne pozna osim par ljudi tu.... imam 17 godina , idem u geodestku skolu u zagrebu u domu sam smjestne  i iz cakovca sam i da me znate svi bi rekli da se volim malo vise za Lips Sealed avati jer takav sam i to je smisao zivota..... napisao sam pricu pa ju citajte to je zato jer ste vi pisalo ono sve...  Grin I ZA ZADNJE ISPRICAVAM SE SVIMA KOJE SAM UVRIJEDIO I HTIO BI KAZATI SVE JE OVO IGRA...
...edi kako god bilo,vidiš da je presuda pala i da tu nema pomoći,dal si kriv ili ne ti znaš i to je to....ali bi samo rekao da
nije u redu sprdati se ikome jer kako je netko prije rekao,da nas sve provjere detaljno bilo bi nas više baniranih nego onih koji bi ostali u igri
 sada kad si otišao,moći će se vratiti oni koji nisu smjeli dok si ti igrao,pa možda se čak i horus izgubljeno dijete vrati...jel tako TUTA...nešto Grin Grin
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #74 na: Studeni 10, 2010, 09:26:37 »

nista care.... ti si oduvjek bio dobar lik.... cini se da sam uklet jer ne mogu zavrsiti eru do kraja.... sve je meni ovo  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin.... sad se vidi koliko mi je stalo.... 
Evidentirano
 Str: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!