Imperia Online Croatia
Ožujak 29, 2024, 04:25:24 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Edi_medi  (Posjeta: 15729 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #30 na: Studeni 10, 2010, 06:43:14 »

ja imam privatni avion i putujem u split svaki dan.... imas dokaz da to ne radim?Huh? i vidjet ces da je edi_medi prijavljen u splitu kad je napravljen na forumu.....
A ja sam superman i primijetio bi avion koji leti iz Zagreba za Split svaki dan, dok patroliram hrvatskim nebom umjesto našeg ratnog zrakoplovstva.  Cool
Evidentirano

TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #31 na: Studeni 10, 2010, 06:45:46 »

HA HAHAHAHHA  Cheesy  Grin  Smiley ,ON JE SVEMOGUĆI ČOVIJEK IDE U ŠKOLU,PROLAZI SA 5,UČI 100 NA SAT,18 SATI NA IMPERIJI,SVAKODNEVNO PUTUJE ZA SPLIT, PA TI SI UNIVERZALAC KAO I SVI KOJI MISLE DA NISI KRIV,AJDE BUDI ČOVIJEK I RECI A NE DRUGE DRŽATI OVDJE U ZABLUDI DA SI NEVINAŠCE,DA I NA KRAJU PIJAN SVAKI DAN,IMA VREMENA I ZA TO
« Zadnja izmjena: Studeni 10, 2010, 06:47:19 od TUTHMOSIS III » Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #32 na: Studeni 10, 2010, 06:51:52 »

Da mrki_os. A da li se hvališ okolo ljudima da tvoj račun igraju 2 osobe? Da li se prijavljuješ svaki dan s lokacija koje su udaljene stotinjak kilometara? Da li se ip adrese i računala s 2 računa s foruma i ta 2 računa u igri podudaraju cijelo vrijeme u igri, dok na forumu nema niti jednog podudaranja. Znači da svako ima svoj račun na forumu a igru igraju naizmjence.
Ako ja unesem nečiju ip adresu na stranicu kao što je ova
http://www.geobytes.com/IpLocator.htm?GetLocation

 Grin Grin Grin....e baš si nasao program....ja unesem tj unese samo moju IP adresu i ono mi pokaze da sam u Zagrebu............

aloooooooooooo.........razlika je 400 km od mene i Zagreba.......... Grin Grin Grin
Evidentirano
__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #33 na: Studeni 10, 2010, 06:53:08 »

he he,edimedi.Sam si se hvalio kako igrate vas dvojica na acauntu.Al to nije bitno,mislim da je pre stroga kazna.Trebali su te  kaznit na 48h.isto kao i sve sta kaznjavaju.samo nije fer prema igracima koji kad nemogu biti online salju vojsku na army save ili ukljucuju odmor.evo ja sam svoj acaunt davo da igraju pa niko ne zeli.eto zato stoji na odmoru a bio je namjenjen samo za tebe za kraj ere.Al eto sta god da ja zamislim uvijek me neko pretekne.Zanimljivo.Stvarno je vrijeme da odustanem od igrice *tired* *tired* *tired* *tired*
Evidentirano
maximus
Gost
« Odgovor #34 na: Studeni 10, 2010, 07:05:10 »

A ja sam superman i primijetio bi avion koji leti iz Zagreba za Split svaki dan, dok patroliram hrvatskim nebom umjesto našeg ratnog zrakoplovstva.  Cool

brzo na stranice zracne luke zagreb pa ces vidjet da ima barem tri svakodnevna leta iz zagreba za split i obrnuto  Grin Grin
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #35 na: Studeni 10, 2010, 07:08:42 »

Da, ali ne redovna linija. Poseban spaceshuttle. edi - airlines. Smiley
Evidentirano

_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #36 na: Studeni 10, 2010, 07:10:42 »

jel neko primjetio da je igor napravio temu godine ma šta godine desetlječa sad če i tebi u bosni  ko mamiču dodjeliti nagradu  Cheesy Cheesy
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #37 na: Studeni 10, 2010, 07:11:21 »

TUTHMOSIS III velika si faca a mozes mu biti otac...tako si napisao

Pa eto znaci pocinjemo sa prijavljivanjem i da zatrpamo malo ove admine sa time kada se svi bahate da su nevini....

Tiger, o tebi bi se dalo isto pricati i pisati zar ne?

Imao si tocne informacije koliko je cega potrebno za brzi napredak, mozes ti sada tvrditi da nisi imao ali otkrili su to tvoje bivse kolege tj clanovi tvog nekadasnjeg saveza iz prosle ere.

Optuzbe mogu biti na sve i na svakoga, meni je vise zao sto niste shvatili decka da mu je to ventil i ovako  ste dokazali da niste puno mudriji od njega.

Niti pravi zivot van imperije nije utjecao na vas razum a kamoli mudrost

Nekima nije potrebno dokazivanje na ovakvim igricama sta su i koliko mogu uspijeti u zivotu, vec samo igraju i sale se, ali ovo sto sada radite ukazuje na inferiornost vas u odnosu na njega koji( kako se pise) ima 17 godina

Dali ste se isprovocirati i jedini nacin da ga se pokusa povrijediti je ovaj?..ban, nemozes igrati vise jer ja o tome odlucujem?...zar tako Tiger, pokazujes svoju moc

Pa on se sali na taj nacin vec 6 mjeseci da igraju dva igraca taj acc i sada si se ti sijetio da njega povrijedis?

Pa zar te nije imalo sram da se uspoređujes sa deckom od 17 godina koji jos puno toga mora nauciti u zivotu?

Ovo sto si ti Tiger pokazao ovom decku je samo jedno...AKO SI JACI I IMAS MOC ONDA MOZES POVRIJEDITI SVAKOGA...eto cemu ti njega ucis

Mozes se ti bahatiti i pokazivati moc na imperiji za sta si placen ali ti prvenstveno moras biti neutralan a ne osobno se uplesti u stvaranju mrznje pa cak i u ovom virtualnom svijetu

Ponavljam za sve ...NITKO NIJE NEVIN NA OVOJ IMPERIJI....

Osobno ja decka ne poznam ali toliko mrznje prema njemu koji ima i pravo da se bahati jer ipak ima samo 17 godina i trebalo mu je pokazati samo gdje grijesi a ne ukazati da MOCAN COVJEK RADI STA HOCE....

Toliko od mene o toj temi a svi vi koji mislite da ste nesto iznad tog decka( nosferatu6) zapitajte se dali je to tako, procitajte svoje odgovore njemu i uvidjeti cete sta ste zapravo
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #38 na: Studeni 10, 2010, 07:15:09 »

 Grin Grin Grin   Tongue Tongue Tongue   Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss   *xxx* *xxx* *xxx* *xxx*   *freak* *freak* *freak* *freak*
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #39 na: Studeni 10, 2010, 07:15:52 »

bogami UTVRDA,ni ja ovo nebi bolje rekao,mislim da si sasvim u pravu...konačno netko tko je realan...svaka čast
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #40 na: Studeni 10, 2010, 07:17:31 »

Grin Grin Grin   Tongue Tongue Tongue   Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss   *xxx* *xxx* *xxx* *xxx*   *freak* *freak* *freak* *freak*

eto barem igraci vide koliko se moze biti malen cak i u virtualnom svijetu
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #41 na: Studeni 10, 2010, 07:18:11 »

...ma nije mi samo jasno od kada i ovi u bolnici u Vrapču imaju pristup net-u (zna onaj na koga se ovo odnosi)
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #42 na: Studeni 10, 2010, 07:21:19 »

Ako misliš na jednu godinu,posij sjeme,ako misliš
na deset godina unaprijed,
posadi drvo,a ako misliš sto
godina unaprijed,odgoji
čovjeka!!! :    ZA EDYA
Evidentirano
__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #43 na: Studeni 10, 2010, 07:23:28 »

ljepo si ti to srocio,svaka cast.Jednim djelom te i podrzavam.A sad je na edimediju rijec.Pa nek bude fer prema ostalim igracima na imperiji.Neka kaze istinu jel je ili nije i ovako mu se acaunt nece vratiti.
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #44 na: Studeni 10, 2010, 07:30:28 »

Imao si tocne informacije koliko je cega potrebno za brzi napredak, mozes ti sada tvrditi da nisi imao ali otkrili su to tvoje bivse kolege tj clanovi tvog nekadasnjeg saveza iz prosle ere. Huh? Huh? neznam koliko se sječam prošle ere best je znao možda to šta kažeš i možda je reko al to je opet rekla kazala samo što savez u kojem je on završio nije baš bio nešto jak osim kena koji je bi to i prije nego šta je došo kod njih bili su jaki bodovno vojno su ih kaubojsi derali sve redom  *black_eye* *black_eye* *freak* *freak*
Evidentirano
 Str: 1 2 [3] 4 5 ... 15   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!