Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 02:33:21 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2] 3 4 ... 15   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Edi_medi  (Posjeta: 15710 puta)
0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #15 na: Studeni 10, 2010, 05:05:52 »

ako priznam nema sanse da mi vrate acc.... a ako se pravim glup mozda ga i dobijem.... a sto se tice odgovornosti nije ni to toliko vazno.... ZATO STE I NAPRAVILI 6H OFF da se svakog moze s Lips Sealed ati.... malo razmisli tiger i vidis da 90% ljudi misli da bann nije postojeci....
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #16 na: Studeni 10, 2010, 05:09:45 »

Gle Edi dobar si igrač ali nisi sam stvorio to svojom mukom!!!! zato ne pričaj ništa jer nemaš pravo zar smo mi svi seljačine šta vodimo sami svoje nickove??? potcjenjuješ mene i ostale mada ovdje ima ljudi koji te podržavaju,ja ne ne radi osobnih razloga kako ti misliš jer te nevolim,nego tvoje arogantnosti,nismo djeca,JOŠ JEDANPUT PONAVLJAM PRED SVIMA NISI SAM STVORIO TO ŠTO JESI I NE HVALI SE  SA TIME jer iskreno i nemaš čime,a ti koji te podržavaju isti su kao i ti.
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #17 na: Studeni 10, 2010, 05:13:19 »

na ovo nesmijem odgovoriti onako kako bi htio....  Lips Sealed
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #18 na: Studeni 10, 2010, 05:17:12 »

Tiger citat:....Konstantno igranje od strane 2 igrača je malo prevelika prednost, teško je dokazati, ali u nekim situacijama se da truda.
Tiger,
to o dokazivanju da acc igra vise ljudi je notorna glupost, izmisljotina....pa ako je tako zasto niste banali igora245, jasminu, marka markovica i stipu galica...
jedan igrac moze igrati jedan acc sa razlicitih ip adresa a da ne govorimo o stikovima koji cim ga izvadis i ponovo stavis automatski mjenja ip adresu po zakonu tehnologije( zar i u tom slucaju ide ban?)
nista vi niste dokazali a to sto se neko sali da igraju vise igraca jedan acc je rekla kazala i TO NIJE NIKAKO VRIJEDNO RADNJI   takozvanih banova......
Necu sada spominjati pravne ili dr radnje koje moraju biti dokaz...dokaz = da je netko rekao da igraju vise igraca jedan acc, ne spada u dokazni materijal

Prema tome pozivam da se bana cijela imperija r71 jer po istom acc igraju vise osoba sa razlicitih ip adresa(  Lips Sealed  kada imaju stik a ne fiksnu liniju)

Jel sada jasnije?

Zato vratite decku acc i neka i dalje igra
« Zadnja izmjena: Studeni 10, 2010, 05:26:04 od UTVRDA » Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #19 na: Studeni 10, 2010, 05:18:42 »

ja bi radije da su te izbacili na 48 h  Cry
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #20 na: Studeni 10, 2010, 05:39:38 »

bolje da me nisu..... jer bi onda stvrano bio kraj s nosferatu6 Grin Grin
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #21 na: Studeni 10, 2010, 05:54:22 »

nos,počeo ti je r50 , pa eto da ti ne bude dosadno priključi se  Wink
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #22 na: Studeni 10, 2010, 05:56:55 »

imam acc ali imam takav raspored provincija da sam ga odmah odbacio....  Grin Grin Grin pogledaj iime ti je krcma....
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #23 na: Studeni 10, 2010, 05:58:55 »

moja karta je ok za razliku u r71 hehe...mogu birati planine ili nizine hehe Smiley)
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #24 na: Studeni 10, 2010, 06:04:19 »

ma pusti sve.... idem se opet napiti....
Evidentirano
mrki_os
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 3


Profil
« Odgovor #25 na: Studeni 10, 2010, 06:10:08 »

Pozz svima, ne komentiram bas previše po forumu, pa neću ni sada ...
Uglavnom molio bi Tigera da onda provjeri i moj acc pa ako sam i ja prekršio to pravilo neka me odma banira da se ne trudim bezveze,
Inače dnevno promjenim više od 5 IP adresa jer se spajam s raznih mjesta, isto tako nekad kod kuće ležim u krevetu pa mi se ne da do laptopa pa provjerim preko mobitela, tako da promjena IP a ima stvarno dosta,
Mislim da su različiti IP-ovi jedini fizički dokaz da 2-je igraju pa eto....
Kako je rekao utvrda mogao bi se cijeli svijet 71 banirati....   *xxx*
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #26 na: Studeni 10, 2010, 06:30:09 »

Da mrki_os. A da li se hvališ okolo ljudima da tvoj račun igraju 2 osobe? Da li se prijavljuješ svaki dan s lokacija koje su udaljene stotinjak kilometara? Da li se ip adrese i računala s 2 računa s foruma i ta 2 računa u igri podudaraju cijelo vrijeme u igri, dok na forumu nema niti jednog podudaranja. Znači da svako ima svoj račun na forumu a igru igraju naizmjence.
Ako ja unesem nečiju ip adresu na stranicu kao što je ova
http://www.geobytes.com/IpLocator.htm?GetLocation
i jedna je cijelo vrijeme iz splita ili okolice a drugi iz zg i okolice, da li svaki dan ta osoba putuje ili igraju obadvojica?? Još ako si u srednjoj školi. Ne mogu dobiti točnu adresu ali mogu jako blizu. Da želim, može se dobiti i točna adresa.
Tako da nekakvo normalno igranje ako igraš sam, nemaš nikakvih problema. Ja igram(ili sam igrao) sa 10-tak lokacija, 30 tak računala, milijun IP adresa i nikad nisam imao problema. Puno prije nego sam imao bilo kakvu funkciju u IO.


Evidentirano

edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #27 na: Studeni 10, 2010, 06:33:28 »

ja imam privatni avion i putujem u split svaki dan.... imas dokaz da to ne radim?Huh? i vidjet ces da je edi_medi prijavljen u splitu kad je napravljen na forumu.....
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #28 na: Studeni 10, 2010, 06:37:03 »

 Grin Grin Grin Grin  Privatni avion,heheh,vjerojatno hidroavion koji slijeće na bundek i na bačvice???
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #29 na: Studeni 10, 2010, 06:39:26 »

 Lips Sealed  nos  Lips Sealed se dešavaju ali ne ako nisi kriv po meni bi trebala postojati kazna za nekog ko je nekulturan več dvije ere zaredom ne da ga se isključi iz igre ali neka sankcija da neču ovo komenitrati ovaj ban al kazniti te trebalo odavno zbog drugih stvari a šta sad našo si nekog ko ti je uplačivo kredite nekažem da ih ti nisi uplačivo ali kelso je to malo češče radio a to se sve vidi  Huh?
Evidentirano
 Str: 1 [2] 3 4 ... 15   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!