Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 05:41:04 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2 3 ... 15   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Edi_medi  (Posjeta: 15912 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« na: Studeni 10, 2010, 04:23:37 »

Evo "igračine" u r71,svanulo vam je jer je nos izbačen iz igre,ovo vam je prilika da možda dobijete još koju bitku pošto njega nema,pa ćete imati što pričati okolo jer
vam je pomalo nestalo materijala za hvalisanje  Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue

Nosferatu6 tebi svaka čast i što si  čovijek i prijatelj,a da te ne hvalim i ratnik,a ovi zavidnici što lešinare okolo i samo ogovaraju i ocrnjuju druge, mogu se sakriti i
neka ne misle da su feudalsi sada na koljenima jer ti više ne igraš...nos skidam kapu za sve što si postigao Smiley Smiley
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #1 na: Studeni 10, 2010, 04:28:33 »

carrrrrrrrrrrrrrrrrrrre....... neznam kaj da ti velim zao mi je zbog ekipe tebe, darknesa , mrkija i ostale ekipe..... mozda nesto i slozim ali bilo mi je zabavno....
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #2 na: Studeni 10, 2010, 04:29:42 »

Ha hahahahahahah,ajde neka hahahah volim te igrače koji pričaju samo priču,ratnici su odavno obavili svoje a on je samo dijete koje se previše hvali hehehe i svoje emocije i frustracije liječi ovdje u igri kao i dosta igrača jer nema svoj život u stvarnosti pa blebeće ovdje,koji nema pravih prijatelja jel nezna što je to,koji potcijenjuje druge jer je pun sebe,koji misli da će ostati zabilježen kao ratnik jel toliko voli sebe,koji misli da je pojam imperije jer ga nekolicina podržava koji su mu slični,koji misli da je svijet njegov jer nevidi dalje od sobe svoje , ali na kraju ja mu čestitam na lijepoj igri koja je za svaku pohvalu ali takvi se igrači ne pamte ,i staljin je ubio milione vojnika pa zar ga volite?Huh?? hahha
« Zadnja izmjena: Studeni 10, 2010, 04:31:36 od TUTHMOSIS III » Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #3 na: Studeni 10, 2010, 04:34:00 »

 Grin Grin Grin Grin Grin neznam tko visi na racunalu po cijele dane i pise gluposti na forum.... stari mene ce se uvjek pamtiti a i boli me  Lips Sealed  i tako sam uzivao ubijat vas seljacine..... Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #4 na: Studeni 10, 2010, 04:35:35 »

hehehe,pa eto tvoj način govora te vraća u paleozoik ,tamo se vrati jel tamo i pripadaš 
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #5 na: Studeni 10, 2010, 04:39:38 »

a ti TUTO...nešto...pusti vodu,viri ti papir iz usta koliko si slatkoriječiv  Tongue Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #6 na: Studeni 10, 2010, 04:41:05 »

koja carcina ovaj titan..... TO VAM JE NAJVECI CAR NA IMPERIJI KAD VAM KAZEM NETKO KOGA POSTUJEM NAJVISE NA SVIJETU.....
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #7 na: Studeni 10, 2010, 04:43:57 »

...ne tražim ja ničije poštovanje,samo nek igra igru i to je to,šta imam biti nekom zavidan i olajavati ga po forumima...ali eto ima ovih TUTA...nešto  koliko hoćeš  Cool
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #8 na: Studeni 10, 2010, 04:44:59 »

tuta je dobar na rijecima ali djela mu bas i neidu.....  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin ali nece priznati tko je on zapravo jer bi mu se svi smijali.....  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #9 na: Studeni 10, 2010, 04:45:53 »

 Grin Grin Grin he jedno mi je drago što nisam sličan tebi i zahvaljujem bogu na tome
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #10 na: Studeni 10, 2010, 04:52:55 »

Grin Grin Grin Grin Grin neznam tko visi na racunalu po cijele dane i pise gluposti na forum.... stari mene ce se uvjek pamtiti a i boli me  Lips Sealed  i tako sam uzivao ubijat vas seljacine..... Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
krenut ću od ovog posta......edi....seljaćine su samo ljudi koji ne poštuju tuđi rad i trud......znaći ljudi bez odgoja.....puno puta su mi zasmetale ovakve i slične riječi u vašim postovima ali tko sam ja da vas preodgajam,na to nemam nikakvo pravo.....a sada idem na srž svega ovoga što se dešava....moje mišljenje je da je ova kazna za vas dvoje prejaka.....volila bi da mi se javi igrač koji je nešto postigao u imperiji a da mu nikada nitko nije bar jedanputa ušao priskočiti u pomoć......ako postoji onda je nadnaravno biće......jer nezaboravimo bitne činjenice a to su ovozemaljski problemi koji mogu nastati u obliku nestanka struje,neta,kvara kompjutera,bolesti ili bilo koje hitne situacije u životu.....dali je ovo rezultat vašeg bahaćenja,oholosti,ružnih riječi,neznam......ali ako je razlog koji je naveden a to je igranje dva igrača istog acc onda nisam za kaznu.....način na koji bi vas ja kaznila bio bi oduzimanje jednog dijela vojske,vojnih i ekonomskih bodova jer ruku na srce ipak ste bili u prednosti pred drugim igračima......a vi svi ostali koji ste se dali isprovocirati od edija i ante i odgovarali im na istom nivou.....bez ljutnje....niste puno onda bolji od njih.....i ljudi moji.....ovo je igra koju igraju različite generacije,različiti karakteri,poštujte trud koji svi mi ulažemo u ovu igru i nezaboravite da iza svakog nicka stoji osoba koja je vrijedna poštovanja......a vas dvoje......nadam se da ćete se vratiti i zaigrati ponovo
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #11 na: Studeni 10, 2010, 04:57:54 »

jasmina radi ovog te postujem..... svaka rijec je istinita i slazem se s tobom ali jasmina ja sam mislio ovu eru zavrssiti i vise ne igrati... cini se da cu morati malo ranije....
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #12 na: Studeni 10, 2010, 05:01:09 »

ovog tutu cemo ignorirati i tako nema s kim komunicirati nego s nama....  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin porat cu ja iskopirati poruke i prijaviti one koje si mi slao.....  Tongue od sada vise ne komuniciram s tobom....
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #13 na: Studeni 10, 2010, 05:02:08 »

hehehe imam i ja isto tvoje poruke heheheeh koju su prije upućene meni,pa si dobio samo odgovor primjeren
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #14 na: Studeni 10, 2010, 05:02:22 »

Nekako mi se uvijek čini da jasmina pogodi srž problema. Tu moram  *bravo* *bravo*
Kazna je tu i ne povlači se. Konstantno igranje od strane 2 igrača je malo prevelika prednost, teško je dokazati, ali u nekim situacijama se da truda. I lijepo stoji u pravilima koji svi prihvate niti ne čitajući da 1 osoba = 1 račun po svijetu. Niti više osoba, niti više računa. Da li će to biti izmijenjeno s čuvarima računa u V5, u to ne ulazim.
Možda neki neće vjerovati, ali na mojim računima nikad u životu nije bio nitko drugi osim admina kad su ih provjeravali. Jer ovo je samo igra. Ako želiš dokazati da si dobar, dokaži sam, ne još s 4 prijatelja. Ali je opet igra pa ako imaš obveze, prihvati posljedice, ma kakve bile. Sreća je da mogu biti online koliko želim i kad želim, uz dobru organizaciju radnog vremena. I onda kad postigneš nešto, to je tvoj uspjeh. I to znaš ti. To je najbitnije, ne ono što misle 2 susjeda, 3 prijatelja iz razreda ili 10 facebook prijatelja. Ali također treba imati obraza i priznati kad nešto nije onako kako si tvrdio, da nisi u pravu, a ne onda su svi krivi, samo ne ti. I onda si čovjek.

Evidentirano

 Str: [1] 2 3 ... 15   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!