Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 01:02:41 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Edi_medi  (Posjeta: 15705 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #90 na: Studeni 10, 2010, 10:41:28 »

braćo mila..kako veli izet,ja sam za to da se ova era prekine i da ju od sutra svi počnemo igrati od početka
jer svi smo zaslužili na neki način da nas baniraju i još bi samo rekao da ipak tiger nije kriv za nikakva na svoju ruku baniranja,
ja sam u početku igrao 3 acc,jedan sam prepustio frendu na vrijeme,drugi mi je baniran (manji acc),a titan mi je ostavljen iako
su mi mogli komotno banirati sva 3 acc,zato kažem da je tiger ok,svakom je pomogao što god ga se pitalo,nije nikoga za Lips Sealed o vjerujem
jer mislim da nema ništa od toga što nekoga banira,neću više komentirati ovu temu i opet kažem da je nos bio legenda i to što su njih
dvojica igrali nema nikakve veze jer muki igra sam pa eto što je čovijek postigao,tako da ih je igralo isti acc i 10 nema veze jer ima 6 sati off-a
i smatram da je ovo baniranje gluposta ali  Lips Sealed  imaju pravila u kojima to piše i možemo pjevat,oni su u pravu...a i da kažem za savez FEUDALS da bi
neki najbolje htjeli da se banira cijeli savez,pa da ovi kokošari što se bune i pljuju mogu mirno spavati jer dok je FEUDALSa,neće imati miran san garant
 ;D ;D ;D ;D ;D

slazem se titko svako je mogao biti baniran ali nije zbog sitnica, mi smo zrtveno janje ne zbog toga, ovo da smo igrali 2 je samo izlika ali jako losa,

FEUDALS LIVE FOREVER NAJBOLJI SAVEZ
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #91 na: Studeni 10, 2010, 10:44:11 »

nista gotovo je..... idem napistai zalbu ako ne uspije  Lips Sealed iga.... ajmo sad svi na odmor i proslaviti martinje....
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #92 na: Studeni 10, 2010, 10:48:49 »

slazem se titko svako je mogao biti baniran ali nije zbog sitnica, mi smo zrtveno janje ne zbog toga, ovo da smo igrali 2 je samo izlika ali jako losa,

FEUDALS LIVE FOREVER NAJBOLJI SAVEZ


AHHAHAH,PA TI NEZNAŠ DI SI SVE BIO U KOJIM SAVEZIMA,SELIO SE KAO GIPSY SA KRAJA NA KRAJ SAVEZA I ONDA KAŽEŠ PONOSNO FEUDAL LIVE FOREVER AJME OVO JE BOLJE OD ROBERTA RODRIGEZA I NJEGOVIH FILMOVA,MONTY PAYTON JE 0  NASPRAM TEBE  Grin Grin
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #93 na: Studeni 10, 2010, 10:52:17 »


AHHAHAH,PA TI NEZNAŠ DI SI SVE BIO U KOJIM SAVEZIMA,SELIO SE KAO GIPSY SA KRAJA NA KRAJ SAVEZA I ONDA KAŽEŠ PONOSNO FEUDAL LIVE FOREVER AJME OVO JE BOLJE OD ROBERTA RODRIGEZA I NJEGOVIH FILMOVA,MONTY PAYTON JE 0  NASPRAM TEBE  Grin Grin

sveznalico ima nesto sto ne znas da ja skoro odpocetka znam ko igra acc kiklopi dok je jos bio u naviju i da sam s mrkim dosta dobar i da smo imali dogovor da cu kad se razvijem doci u feude
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #94 na: Studeni 10, 2010, 10:52:38 »

naravno da nije trujete ljude bezveze nađite nešto da vas nauči kulture potrešino Grin Grin Grin
daj ti gandalfi i bogom zvani igrači,da imate muda prijavili bi se svojim nickom na forum,a ne se skrivali iza kojekakvih glupih imena
pošalji mi poruku na titana ako si tako jako mudo,pa da se poklepamo pa kako bude kome,a ne da serete (izvini tiger) i sakrivate se
iza drugih imena,samim time dokazujete koliko ste hrabri i koliko vrijedite,ja drugu eru igram sa ovim nickom i igrat ću i treću,a tko ima nešto
protiv mene tu sam pa nek udari da vidimo koliki ste ratnici,netreba mi zaštita FEUDALSa u takvim obračunima,vi ste petokolonaši ove igrice,
cinkaroši i kukavice,ja što imam reći neću se sakrivati iza drugih imena  Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #95 na: Studeni 10, 2010, 10:57:16 »

daj ti gandalfi i bogom zvani igrači,da imate muda prijavili bi se svojim nickom na forum,a ne se skrivali iza kojekakvih glupih imena
pošalji mi poruku na titana ako si tako jako mudo,pa da se poklepamo pa kako bude kome,a ne da serete (izvini tiger) i sakrivate se
iza drugih imena,samim time dokazujete koliko ste hrabri i koliko vrijedite,ja drugu eru igram sa ovim nickom i igrat ću i treću,a tko ima nešto
protiv mene tu sam pa nek udari da vidimo koliki ste ratnici,netreba mi zaštita FEUDALSa u takvim obračunima,vi ste petokolonaši ove igrice,
cinkaroši i kukavice,ja što imam reći neću se sakrivati iza drugih imena  Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool

A ne skrivaš se,mislim zoveš se TITAN??? hahahah koji si ti lik to svijet ne vidi a o petokolonašima se da razgovarati,pogledaj malo oko sebe i vidjet ćeš da ih je puna hrpa kod tebe u savezu hehehehe
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #96 na: Studeni 10, 2010, 11:00:17 »

pusti ih titan.....nasa dijele stoje oni samo pricaju... sta se forsiras... pusti ih neka pisu..... svi su znali tko igra nosferatu6 od pocetka to je i m priznao i nitko nije nista poduzimao....  Wink Wink
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #97 na: Studeni 10, 2010, 11:04:11 »

http://www.youtube.com/watch?v=tR6Igbz5kLU
Samo ću reći ovo
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #98 na: Studeni 10, 2010, 11:06:14 »

kako bilo...... amon raa su uspjeli s Lips Sealed ati mene.... svaka cast...  Wink Wink Wink Grin Grin Grin
Evidentirano
Kikss
Sergeant
**

Karma: +13/-38
Offline Offline

Postova: 88



Profil
« Odgovor #99 na: Studeni 10, 2010, 11:13:19 »

e sadd ce tek ovajj blijednii r71 postat totalka dosadan kad nema nossaa ... Cool
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #100 na: Studeni 10, 2010, 11:15:54 »

kako da posaljem prituzbu..... tako sam retardiran....  *crazy* *freak* *freak* *freak*
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #101 na: Studeni 10, 2010, 11:17:24 »

edy go home!!! live me alone!!!!!!!!!!!!        http://www.youtube.com/watch?v=tR6Igbz5kLU    Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #102 na: Studeni 10, 2010, 11:20:37 »

ovog tuta nitko ne dozivljava pa pise gluposti....  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #103 na: Studeni 10, 2010, 11:27:42 »

 Grin Grin Grin Grin ne trazim kao ti pozornost,uzivam u pjesmi,podsjeća me na jednog  *crazy*  koji samo laje.  http://www.youtube.com/watch?v=tR6Igbz5kLU
« Zadnja izmjena: Studeni 10, 2010, 11:31:05 od TUTHMOSIS III » Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #104 na: Studeni 10, 2010, 11:38:30 »

..eeeeee aj vi napravite jednu temu..pa pisite sam utu.. Lips Sealed  led..svako malo moram ic prvo u feude pa koje najjbolji pa neka tam treca..pa pi-ke materine cetvrta...aj vi lipo sve strpajte u jednu temu..jel more.. Wink Wink Wink Wink  Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!