Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 10:49:23 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Edi_medi  (Posjeta: 15704 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #75 na: Studeni 10, 2010, 09:34:17 »

 Huh? Huh? Huh? Stvarno neznam o čemu pričaš ti?? kako me usporedjuješ sa Horusom?? od kuda ti ali eto kada si to spomenuo onda mi je čast da tako dobro misliš o meni hehehe.
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #76 na: Studeni 10, 2010, 09:38:09 »

titan ne komunicirja s tutom.... hvala  Wink
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #77 na: Studeni 10, 2010, 09:43:41 »

7 Gostiju, 22 Korisnika (2 Skriven)
Aktivnih korisnika u zadnjih 15 minuta:
marshal., tonydubrav, __m__, TUTHMOSIS III, UTVRDA, ZjutyCROAT, edi_medi, Marsy888, disturbed6, trolist25, potres, power_god, Horus, joki, lav9, igorzg, bubamara, salinjo, maximus, TITAN


koje zanimanje Grin Grin Grin
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #78 na: Studeni 10, 2010, 09:45:34 »

kakva popularnost....  Grin Grin Grin Grin salim se....  Cheesy
Evidentirano
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #79 na: Studeni 10, 2010, 09:46:55 »

 ..........a ko su ovi skriveni........ *hmm* *hmm* *hmm* *hmm* *hmm* *hmm* *hmm* *hmm* *hmm*
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #80 na: Studeni 10, 2010, 09:48:52 »

to su kauboji....  Grin
Evidentirano
__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #81 na: Studeni 10, 2010, 09:50:29 »

ma ljude zanima da znaju kakva im je sudbina ak se budu bavili takvim stvarima
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #82 na: Studeni 10, 2010, 09:51:06 »

..........a ko su ovi skriveni........ *hmm* *hmm* *hmm* *hmm* *hmm* *hmm* *hmm* *hmm* *hmm*

 Grin Grin Grin

skrivene mudonje
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #83 na: Studeni 10, 2010, 09:52:04 »

tiger  dao bih se okladit da ce se kroz par dana dosta ih vratit s odmora  porast ce kupovanje kredita vi cete dobit placu bugari ce biti zadovoljni, a mi smo samo broj, koga briga za nas, nas novac koji smo ulozili, vrime koje smo izgubili, zivce, neprospavane noci, to nije bitno glavno da ste vi zadovoljni.  ovo ste mogli napravit i prije 6 miseci a ti si prvi znao da cu ja igrat skupa s edijem. zanima me zasto nismo odavno banani nego tek sad?
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #84 na: Studeni 10, 2010, 09:54:19 »

 Grin Grin Grin Grin Čovječe skuliraj se ne žive oni od tvojih kredita kao da si ti imperija cijela hehehe neće ni propasti ako 100 nosferatua izbace heheeh,pa i mi kupujemo kredite ostali nista manje nego ti?? Naši novci ne vrijede ili nas opet potcjenjuješ???
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #85 na: Studeni 10, 2010, 09:57:36 »

Grin Grin Grin Grin Čovječe skuliraj se ne žive oni od tvojih kredita kao da si ti imperija cijela hehehe neće ni propasti ako 100 nosferatua izbace heheeh,pa i mi kupujemo kredite ostali nista manje nego ti?? Naši novci ne vrijede ili nas opet potcjenjuješ???

ne podcjenjujem ja nikoga. svi smo mi isti neko malo bolji neko gori niko nije bez mane
Evidentirano
potres
Private
*

Karma: +4/-19
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #86 na: Studeni 10, 2010, 10:22:38 »

kad je smoker prodao acc taj nije dobio ban isto tako ga je i frenki prodao nema bana  ima  igraca koji su odustali i neko  drugi je preuzeo njihove racune nema bana ima dosta racuna na kojima igraju 2 igraca isto nema bana ima ljudi koji rade skupa i s istog ip-a se spajaju pa opet nista. ima dosta takvih slucajeva i niko jos nije dobio ban osim nas i  da mi povirujemo da je to jedini razlog naseg banavanja??? to nebi ni mala djeca povirovala
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #87 na: Studeni 10, 2010, 10:37:39 »

braćo mila..kako veli izet,ja sam za to da se ova era prekine i da ju od sutra svi počnemo igrati od početka
jer svi smo zaslužili na neki način da nas baniraju i još bi samo rekao da ipak tiger nije kriv za nikakva na svoju ruku baniranja,
ja sam u početku igrao 3 acc,jedan sam prepustio frendu na vrijeme,drugi mi je baniran (manji acc),a titan mi je ostavljen iako
su mi mogli komotno banirati sva 3 acc,zato kažem da je tiger ok,svakom je pomogao što god ga se pitalo,nije nikoga za Lips Sealed o vjerujem
jer mislim da nema ništa od toga što nekoga banira,neću više komentirati ovu temu i opet kažem da je nos bio legenda i to što su njih
dvojica igrali nema nikakve veze jer muki igra sam pa eto što je čovijek postigao,tako da ih je igralo isti acc i 10 nema veze jer ima 6 sati off-a
i smatram da je ovo baniranje gluposta ali  Lips Sealed  imaju pravila u kojima to piše i možemo pjevat,oni su u pravu...a i da kažem za savez FEUDALS da bi
neki najbolje htjeli da se banira cijeli savez,pa da ovi kokošari što se bune i pljuju mogu mirno spavati jer dok je FEUDALSa,neće imati miran san garant
 ;D ;D ;D ;D ;D
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #88 na: Studeni 10, 2010, 10:38:25 »

naravno da nije trujete ljude bezveze nađite nešto da vas nauči kulture potrešino Grin Grin Grin
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #89 na: Studeni 10, 2010, 10:40:22 »

hahahaha.... car titan..... sad vidis kako je to kad si mocan.... pa ovo su takve gluposti..... mislim sve jedno mi je.... bit cemo u kontaktu titan..... ako ces igrati dalje titan jedno znaj nemoj igrati r71.....  Wink
Evidentirano
 Str: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 15   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!