Imperia Online Croatia
Travanj 23, 2024, 09:31:10 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Edi_medi  (Posjeta: 15963 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #45 na: Studeni 10, 2010, 07:34:52 »

nebi se baš sa time složio jer po tome bi najmanje 10 igrača iz LR zauzimalo i prvih 10 mjesta na ljestvici,a nije bilo tako ni prije rata sa kaubojima... ;D
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #46 na: Studeni 10, 2010, 07:38:19 »

Titan, citiraj post da se zna na sto odgovaras dok pises.....
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #47 na: Studeni 10, 2010, 07:41:20 »

Te informacije imam recimo 2 mjeseca, račun je bio par puta provjeren zbog toga od strane admina pomoću alata za provjere. Nije našao ništa ilegalno za što bi ga kaznio. Sad su neki ljudi opet poslali poruke, on je sam poslao poruku da igraju dvojica taj račun, počeo se hvaliti javno na forumu sa 2 računa. Prije je sve bila rekla kazala i na to ne možemo reagirati kao kad sam prizna. I još se otkrije pomoću ip adresa sa foruma.
I što bi ja trebao dokazati njemu. Da može varati, ne igrati po pravilima, psovati svima majku po spisku, bahatiti se... bez ikakve kazne. Nakon što je bio upozoren i već kažnjen sa forumu i samo je nastavio. To je odgovor? Radi što želiš, nitko ti ne može ništa? Ako dovoljno dugo lažeš, to postane istina. Ako ne priznaš, nitko ti ništa ne može. Unatoč dokazima.
IO je ispušni ventil, super. Jako lijepi, pročitaj malo njegove poruke na forumu. Najbolje sam izbrisao, ali mislim da se niti kočijaši ne bi posramili nekih lijepih riječi.
Da, meni je njega žao, ali sam si je kriv. Niti ja odlučujem o kazni niti sam ga ja kaznio. Ja sam samo zatražio provjeru. Imaju osobe koje to rade, znaju o tome puno više od mene i to im je posao.
Nisam primijetio da provodim moć. Ako je netko kažnjen, što da mu kažem. Joj, oprosti, evo odmah skidamo kaznu jer ti želiš.  Meni je njega na neki način žao, ali to neće utjecati na njegovo skidanje kazne, niti ja odlučujem o tome.
Nikoga niti ne mrzim, niti ne volim tu na IO. To je moj posao, niti ne prvi posao. Mržnju si je on sam izazvao sa stavom i stilom i ma koliko ja brisao njegove poruke koje nisu na mjestu, on je samo ponovio isto. Ljudi su opet reagirali isto, pa ja opet briši. Bilo kakvo prijateljsko upozorenje, niti njemu niti drugima nije značilo ništa. On ne prestaje, drugi ne prestaju. Sve banati s foruma??
Ja shvaćam tvoje stajalište, možda ovo nije najsretnije i idealno rješenje, ali niti ne poduzeti ništa i potapšati ga po leđima također nije rješenje.
Poslao je poruku u ured, osoba koja ga je kaznila će odgovoriti i ta odluka je konačna.

PS. Što se tiče mog znanja što treba raditi u određenom trenutku, ja ovu igru igram već skoro 4 godine. Sve znanje koje sam imao o igri, stekao sam sam igranjem. I zato sam znao što treba kad raditi da bi se razvijao. Imao sam svoje tabele u excelu za običnu IO, za Invaziju Nomada i ako pogledate eru 2 kad sam pobijedio, nisam imao nikakvu funkciju u IO. Kad je počinjala prošla(prva) era u R71, ja sam bio 30 dana prevoditelj i moderator na forumu, pričao sam 2 put sa uredom u životu za nagradu iz NI i da je prijevod gotov, da li može hrvatski realm biti otvoren. Tako da dok sam igrao, nisam imao nikakve koristi od ureda što se tiče bilo kakve mehanike igre.  A svim dečkima iz R71 koji su me pitali nešto sam pomogao sa savjetima, strategijom, uputama, ali istim onima kojima sam odgovarao na forumu... koliko sam imao vremena. Dečkima iz longriflea nije trebala moja pomoć, posebno onim jačima jer su sve naučili od kena. A ured je imao više koristi od mog znanja mehanike igre i formula nego ja od njih. Smiley A zbog ovakvih primjedbi(ne toliko primjedbi, koliko uvjerenja ljudi) sam i prestao igrati. Jer mi je dojadilo pojašnjavati da igram kao običan igrač, sa svojim znanjem, bez pomoći ureda, protekcija ili bilo čega.
Evidentirano

TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #48 na: Studeni 10, 2010, 07:45:00 »

Osobno ja decka ne poznam ali toliko mrznje prema njemu koji ima i pravo da se bahati jer ipak ima samo 17 godina i trebalo mu je pokazati samo gdje grijesi a ne ukazati da MOCAN COVJEK RADI STA HOCE[/b]( citat UTVRDE)

A to šta ima 17 godina to mu tek nedaje pravo da se bahati i sprda sa svima oko sebe,ako znate što znači odgoj,očigledno neki neznaju,žao mi je samo što sam se u nekim segmentima spustio na njegov nivo komunikacije,on nema mamu i tatu?? nezna šta je odggoj??
Evidentirano
trolist25
Sergeant
**

Karma: +12/-32
Offline Offline

Postova: 58


Profil
« Odgovor #49 na: Studeni 10, 2010, 08:06:51 »

ljudi nemojte biti smjesni, iz nosferovih poruka se vidi da su taj acc igrala 2 igraca, jer normalan covjek ne moze imati takve promjene raspolozenja u samo par minuta, i tako nekoliko puta dnevno, a sto se tice kazne bilo bi bolje da je to rjeseno na drugi nacin oduzimanjem bodova ili vojske, jer kazana od 2 dana ne igranja nije kazna ako ce se poslje sve nastaviti kao i prije, i jos jedna stvar ako je nosfer izbacen iz igre zbog toga sto su mu acc vodila 2 igraca, sto je po meni banalna stvar, onda je jedan igrac iz feuda daleko vise zasluzio izbacivanje iz igre zbog oblika svojih provincija, svi znamo o kome je rijec
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #50 na: Studeni 10, 2010, 08:11:22 »

...a  Lips Sealed  kad je petokraku teško napraviti iako bi očito nekome to bolje pasalo  ;D ;D
Evidentirano
__m__
Sergeant
**

Karma: +2/-12
Offline Offline

Postova: 56



Profil
« Odgovor #51 na: Studeni 10, 2010, 08:11:50 »

tigeru 100% si upravu,a neka oni misle sta hoce.ti si svoj dio posla obavio sta si dao racun na provjeru.A onaj koji je zaduzen za provjere je ustanovio i dao kaznu.A kaze se gdje ima dima ima i vatre.da je acaunt bio cist nebi se to desilo.A to sta on ima 17 godina ne znaci da je njemu dopusteno varat,bahatit se i vrijedjat druge igrace.Tigeru ti zasluzujes i puno bolje mjesto nego li ga imas sada u ovoj igrici.Svojim znanjem,strpljivoscu,i razumjevanjem si pokazo da zasluzjes bolje.Svaka cast i u ovom imas moju podrsku.
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #52 na: Studeni 10, 2010, 08:12:08 »

ne kuzim kako zbog oblika provincija?
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #53 na: Studeni 10, 2010, 08:12:50 »

tigeru 100% si upravu,a neka oni misle sta hoce.ti si svoj dio posla obavio sta si dao racun na provjeru.A onaj koji je zaduzen za provjere je ustanovio i dao kaznu.A kaze se gdje ima dima ima i vatre.da je acaunt bio cist nebi se to desilo.A to sta on ima 17 godina ne znaci da je njemu dopusteno varat,bahatit se i vrijedjat druge igrace.Tigeru ti zasluzujes i puno bolje mjesto nego li ga imas sada u ovoj igrici.Svojim znanjem,strpljivoscu,i razumjevanjem si pokazo da zasluzjes bolje.Svaka cast i u ovom imas moju podrsku.
također
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #54 na: Studeni 10, 2010, 08:15:51 »

po meni je u na čelu puno bolji znak Wink Wink
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #55 na: Studeni 10, 2010, 08:17:41 »

po meni je u na čelu puno bolji znak Wink Wink
točno sam prosvjetljen od kada dolazim na ovaj forum  *xxx* *xxx* *xxx*
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #56 na: Studeni 10, 2010, 08:19:27 »

točno sam prosvjetljen od kada dolazim na ovaj forum  *xxx* *xxx* *xxx*
naravno da jesi zato i dolaziš ovdje
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #57 na: Studeni 10, 2010, 08:22:30 »

Da li bi mogli da ne uvodite u, svastiku, petokrake, c.... u ovu temu.  Embarrassed
Evidentirano

_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #58 na: Studeni 10, 2010, 08:25:50 »

 Lips Sealed naravno Smiley
Evidentirano
TITAN
Private
*

Karma: +27/-69
Offline Offline

Postova: 11



Profil
« Odgovor #59 na: Studeni 10, 2010, 08:26:54 »

Da li bi mogli da ne uvodite u, svastiku, petokrake, c.... u ovu temu.  Embarrassed
...tiger nisi u redu...prošlu eru me nisi ništa naučio u LR i sad se jadan patim i nikako da izbijem na čelo ljestvice...ili sam slabo slušao predavanja dok smo ih imali u LR  ;D ;D...a ovo oko petokraka i sl.,slijedeću eru pravim šahovnicu,pa nek netko onda nešto pisne ak smije  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] 5 6 ... 15   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!