Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 06:48:49 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: sprdnja s ADMINIMA  (Posjeta: 700 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« na: Studeni 10, 2010, 05:38:21 »

ja sam jedna jedina osoba koja igra taj acc i svi ste pali na foru pa cak i admini i to je dokaz da se nemoze kontrolirati koliko igraca igra jedan acc Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #1 na: Studeni 10, 2010, 06:02:35 »

to stoji i nemoze se dokazati koliko osoba igra jedan acc, mogu admini dokazati samo dali jedan igrac igra vise acc i to jako tesko ali je moguce
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #2 na: Studeni 10, 2010, 06:19:49 »

Dobra sprdnja. Već se preko 20 dana s dva računa na forumu piše da igraju taj račun. Već prije skoro 2 mjeseca, neki ljudi su tražili provjeru jer im s tog računa pišu 2 različite osobe. Znači 2 mjeseca pišeš ljudima te stvari da bi dokazao da se ne što ne može? Dobar plan za osobu koja ide u srednju školu. Svaka čast. Da nisi bio kažnjen, tvoj plan bi propao i otišo bi s tobom u grob? Zaboravljaš da baš nismo svi baš tako naivni.
Možda znaš što je potres pisao u nekih 70-tak poruka koje mi je slao. Ako si ti već on? Trebao bi znati. Recimo ima puno stvari od prije 10 mjeseci koji se ne slažu s tvojom pričom. Nemam namjere ulaziti u neku veliku raspravu i napisati barem 10 stvari gdje ti priča ne drži vodu.
Svatko ima pristup mailu od ureda(kojeg si dobio od mene) i može pisati uredu. Njihova je zadnja, pa izvoli.
Evidentirano

edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #3 na: Studeni 10, 2010, 06:27:12 »

 Huh? Wink
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #4 na: Studeni 10, 2010, 06:30:08 »

a daj ti meni reci zato ste napravili 6h?Huh? bas zato da sprijecite vise osoba na jednom racunu.... evo cim napisem prigovor cemo vidjeti dal ce bann ostati.... ali znam cije je to maslo i sad ce svi dobiti batine cim se vratim....  Angry
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!