Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 12:24:12 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ressi  (Posjeta: 1114 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
power_god
Lieutenant
***

Karma: +10/-8
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« na: Studeni 10, 2010, 08:24:29 »

kako to da je maknuto zeljezo iz forotva tj drasticno smanjeno grrr da sam znao do dns bi riejsio sve forotve ove kojemogu a ne cuvo ih :S
Evidentirano
power_god
Lieutenant
***

Karma: +10/-8
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #1 na: Studeni 10, 2010, 08:42:55 »

sad su jos sputilti zeljezo daj molim te tiger kad uhvatis vremen apitaj kad ce se smirit sda tiem i jeli ovov sad konacno stanje sad su me zeznuli gro racunah na to zeljezo :s
Evidentirano
jasmina
Gost
« Odgovor #2 na: Studeni 10, 2010, 08:44:52 »

sad su jos sputilti zeljezo daj molim te tiger kad uhvatis vremen apitaj kad ce se smirit sda tiem i jeli ovov sad konacno stanje sad su me zeznuli gro racunah na to zeljezo :s
power......šta smo se dogovorili......mali tečaj ili ne brzaj sa pisanjem.......teško te dešifrirati Kiss
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #3 na: Studeni 10, 2010, 08:45:49 »

 Grin Grin Grin Grin Ha ha,ajde nasmijem se kada power piše heheheh
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #4 na: Studeni 10, 2010, 09:48:28 »

sad su jos sputilti zeljezo daj molim te tiger kad uhvatis vremen apitaj kad ce se smirit sda tiem i jeli ovov sad konacno stanje sad su me zeznuli gro racunah na to zeljezo :s

ma pusti ti njih jer te ne razumiju...

Ja te razumijem...ti si htio povuci zeljezo zar ne?.... Grin Grin Grin
Evidentirano
power_god
Lieutenant
***

Karma: +10/-8
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #5 na: Studeni 10, 2010, 09:49:35 »

planiro sam uzet zeljezo iz tih forotva sutra jer ga bilo puno a trbam ga puno a sad su mi ga admini ukrali bugari ...... necemo dalje Wink
Evidentirano
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #6 na: Studeni 10, 2010, 10:02:35 »

.....da Tiger.............ko to opet odlucuje o kolicini ressa u fortovima?........vec drugi put isto  Lips Sealed ...........nemogu ovi prvi ispraznit sve............a ovi ostali koji su trebali to isto............ostaju prazni ruku..............onda i ovima skinite bodove koje su digli pljackom neovisni provincija........ili vratite kako je bilo...........dosta vise tih  Lips Sealed
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #7 na: Studeni 10, 2010, 10:26:57 »

Da totalno se slažem. Ovo je pljačka, kriminal i lopovluk. Treba nekog strijeljat'.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
power_god
Lieutenant
***

Karma: +10/-8
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #8 na: Studeni 10, 2010, 10:31:00 »

angola to po brzom postupku rijesava Smiley   Grin Grin Grin
Evidentirano
power_god
Lieutenant
***

Karma: +10/-8
Offline Offline

Postova: 229


Profil
« Odgovor #9 na: Studeni 10, 2010, 10:31:55 »

to se bugari odovjili pa sad nas azrkavaju da ih nebi stigli Smiley
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #10 na: Studeni 10, 2010, 10:46:18 »

 aaaa.... svaki dan neka promjena... vec pocnem stenjat kad vidim onaj prozor sa sugavom trubom koja mi iskoci aaaaaa *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*
« Zadnja izmjena: Studeni 10, 2010, 10:47:04 od Tiger » Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

angola
Captain
****

Karma: +29/-49
Offline Offline

Postova: 255



Profil
« Odgovor #11 na: Studeni 10, 2010, 11:55:56 »

treba sve po brzom postupku. jer ovo je  Lips Sealed rija totalna. kako se i ne bi ljudi ljutili. mogli su bar igricu srediti bolje prije nego je puste, a ne mijenjati neku  Lips Sealed riju kako im padne na pamet. trebao bi postojati zakon protiv toga. neka mi vrate pare koje sam dao za kredite dosad i napuštam igricu. loš proizvod nam prodaju jako skupo.
Evidentirano

Rhaegar fought valiantly, Rhaegar fought nobly, Rhaegar fought honorably. And Rhaegar died.
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #12 na: Studeni 11, 2010, 01:36:10 »

..to je igrica u fazi testiranja..znaci beta il sta vec..po pravilima bi se trebala igrat bez kredita..jer svaki kura nesto mjenjaju skidaju il sta vec rade..al posto su ti bugari pohlepni za lovom..onda naprave sve zivo samo da ti uplacujes kredite..i to ti je to..odustani od kredita ko ija..pa vidi dokle ces dogurat..bit ce ti zahlebano al pokusaj.. Wink Wink
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #13 na: Studeni 11, 2010, 09:57:22 »

Ovo je beta, mnoge stvari su se promijenile i dosta stvari će se još promijeniti. Cilje bete je da se napravi balansirana igra i da se stvari koje nisu poprave, izbalansiraju... Opet je caka da moramo simulirati stvarne uvjete igre pa dijamanti moraju biti omogućeni da vidio kako se razvijaju igrači s i bez. Ovo nije kompetitivan realm, jer oni koji su na početku otišli naprijed,  nećete ih uhvatiti, zbog promjena. Ovo je realm da se igra izbalansira, a oni koji sudjeluju da nauče igrati, pa će u pravom realmu kasnije znati sve i biti bolji od onih koji nisu igrali.
Evidentirano

zipe
Lieutenant
***

Karma: +12/-15
Offline Offline

Postova: 218


Profil Email
« Odgovor #14 na: Studeni 13, 2010, 02:49:24 »

Ako je ovo nekakva test verzija igre onda bi trebalo reći i koliko će ona trajati pa da znamo i ne gubimo uzalud vrijeme u njoj.
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!