Imperia Online Croatia
Ožujak 28, 2024, 11:07:13 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1] 2   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: moje misljenje o svemu ovome  (Posjeta: 2922 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« na: Studeni 10, 2010, 04:00:17 »

ovako kao prvo razlog nije naveden kako treba nego cu vam ja reci razlog..... nakon sto sam ja poceo napadati pola ekipe je otislo na odmor i nije kupovalo kredite.... vecina ljudi igra na moj nacin i nije im se nista desavalo.... sad ce se svi vratiti s odmora i pocet ce kupovati kredite.... admini moraju misliti na zaradu ipak tako dobivaju placu a recesija je.... nije da vrijedam tigera ali i on sam zna da je ovaj bannn totalno nepotojeci i da bi bilo u redu da mi vrati acc natrag u roku od par dana.... ako se nece vratit acc nastat ce velika pobuna i ja osobno cu odgovarati ljudi od imperije a dosta sam ucino da vise ljudi igra jer sam prije par dana i jos jednog iz razreda naveo da igra.... nisam ni toliko razocaran jer sam napravio skoro sve kaj sam htio za ovu eru osim sta je nisam zavrsio a kao sto vidim to mi ne uspijeva.....
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Studeni 10, 2010, 04:51:05 »

Možeš ti imati svoje mišljenje.
Banali smo te zato jer ljudi odlaze na odmor? A ne zato jer ste i ti i potres priznali svim ljudima da dvojica igrate? I još otvoreno na forumu to napisali? Zar mislite kad ste na forumu i u igri da se ne bilježe podaci o vama? I kad se lijepo usporedi ip adresa i računala s kojih se prijavljujete tu i u igri, vidi se da 2 osobe igraju račun. Ne kažnjavamo dok nismo sigurni.

Evidentirano

edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #2 na: Studeni 10, 2010, 04:55:56 »

moze na forumu pisati svasta.... ip adrese su usporedene a mogu biti moje..... tko veli da ja nemam vise racunala i vise ip adresa.... vecina ljudi isto tako ima.... tiger nemate osnovu za ovo..... NIKAKVU.... a vidim da je ovo iz osobnih razloga....
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #3 na: Studeni 10, 2010, 08:48:30 »

moze na forumu pisati svasta.... ip adrese su usporedene a mogu biti moje..... tko veli da ja nemam vise racunala i vise ip adresa.... vecina ljudi isto tako ima.... tiger nemate osnovu za ovo..... NIKAKVU.... a vidim da je ovo iz osobnih razloga....
edi,nemoj se truditi. mozes imati vise racunala i ip. ali ne  mozes tolikom brzinom mjenjati lokaciju iz koje se pokrece racun. jedino ako imas teleport Tongue
Evidentirano

edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #4 na: Studeni 10, 2010, 08:55:35 »

to si ti prijavio....  Wink Grin Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #5 na: Studeni 10, 2010, 09:24:44 »

prijavio ? ne citas postove  Grin
http://forum.imperiaonline.org/hr/index.php?topic=1656.msg11288#msg11288
evo ovdje sam javno trazio da te ukinu, a imas i potresov odgovor, gdje javno priznaje da igrate dvojica. tako da ne gubis vrijeme.
 Lips Sealed . izazvali ste bijes boga rata ;D
« Zadnja izmjena: Studeni 10, 2010, 09:26:33 od Horus » Evidentirano

edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #6 na: Studeni 10, 2010, 09:28:50 »

ne horus sad si dokazao da si pussy.....  Grin Grin Grin sramota horus jer jedino si nas tako mogao rijesiti.... neznam mislim da ce sad ici redovito provjere pa cemo vidjeti tko ce biti bannan....  Grin Grin
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #7 na: Studeni 10, 2010, 09:31:17 »

 Grin Grin Grin EDY EDY,ili kako vec potre,nosonja,nosferatu ni sam neznam više  *crazy* *crazy*,steta sta na igras 82
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #8 na: Studeni 10, 2010, 09:36:19 »

ne horus sad si dokazao da si pussy.....  Grin Grin Grin sramota horus jer jedino si nas tako mogao rijesiti.... neznam mislim da ce sad ici redovito provjere pa cemo vidjeti tko ce biti bannan....  Grin Grin
slobodno, moj acc je sigurno najvise puta provjeren za vrijeme trajanja imperije. Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
« Zadnja izmjena: Studeni 10, 2010, 09:38:16 od Horus » Evidentirano

edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #9 na: Studeni 10, 2010, 09:37:24 »

aha.... zato si i dobio bann 2 dana.....  Cheesy i nisu te povjerili sigurno koliko su mene jer kako vidis da i sam tiger to veli....
Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #10 na: Studeni 10, 2010, 09:44:21 »

Grin Grin Grin EDY EDY,ili kako vec potre,nosonja,nosferatu ni sam neznam više  *crazy* *crazy*,steta sta na igras 82

mozda i igra ali se sakrio sa pravim acc u r82 i ne zeli izaci sa time..... kao i ti na kraju krajeva, tko nema jaja nema i to je to( ili mozda jajnike).... Grin Grin Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #11 na: Studeni 10, 2010, 09:45:04 »

aha.... zato si i dobio bann 2 dana.....  Cheesy i nisu te povjerili sigurno koliko su mene jer kako vidis da i sam tiger to veli....
a  Lips Sealed , nitko nije nevin. svakom prema zasluzi ;D ;D
Evidentirano

edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #12 na: Studeni 10, 2010, 09:47:09 »

nema veze.... sad vidim sta strah radi ljudima.... bili smo si dobri horus ali vi ste 1 poceli vrijedati po kelsi a onda i po meni...
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #13 na: Studeni 10, 2010, 10:12:50 »

nema veze.... sad vidim sta strah radi ljudima.... bili smo si dobri horus ali vi ste 1 poceli vrijedati po kelsi a onda i po meni...
je djeco, bili smo si dobri, primio sam vas u savez kad si cendrao kako te darki porobljava i cijeli savez te je stitio od darkija, a za uzvrat ti si otisao u feude i napao si me. bahatio si se i djelio lekcije svima. zaboravio si onu, da je u ratu i ljubavi sve dozvoljeno. a ako bog da jos jedan feud ce to ovih dana osjetiti  Smiley
Evidentirano

edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #14 na: Studeni 10, 2010, 10:18:12 »

ja nisam trazio nista..... od mene nisi cuo da mi treba pomoc....
Evidentirano
 Str: [1] 2   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!