Imperia Online Croatia
Travanj 20, 2024, 12:56:39 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 [2]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: moje misljenje o svemu ovome  (Posjeta: 2963 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #15 na: Studeni 10, 2010, 10:26:19 »

ja nisam trazio nista..... od mene nisi cuo da mi treba pomoc....
a možda i nije od tebe nego je od tvoje zamjene na nosferatu  Cheesy Cheesy prvo mi je bilo malo ali malo žao zbog ovog a onda kad sam razmislio 2 sec skuži sam da je ovo i prije trebalo tako biti nisi ti nikog moli ništa osim pola svijeta da vrate kad su te robili i šeto po savezima da se uližeš svima  Tongue Tongue pravda je spora ali uvjek dođe naučit češ to a da ti je svejedno to češ pričati djeci za uspavanke  Cheesy Cheesy Grin
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #16 na: Studeni 10, 2010, 10:28:12 »

ovako pokazite mi gdje pise da sam ja molio za pomoc ali vi ste sad trazili tragaca da me robi pa sta se sad pravite.... ja nisam rekao netko je drugi rekao... ja to nisam napisao ja sam znao sve kako ce zavrsiti....  Grin Grin Grin
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #17 na: Studeni 10, 2010, 10:30:53 »

kao sto je jasmina rekla svako treba pomoc... a na kraju su mene izrokali i porobili ljudi kojima sam vjerovao a ja sam bio posten pa nisam ni napad poslao.... i tako mi je svejedno....
Evidentirano
_gandalf
Private
*

Karma: +0/-26
Offline Offline

Postova: 38


Profil
« Odgovor #18 na: Studeni 10, 2010, 10:35:31 »

neznam čemu rasprava tolika o svemu ovome samo se pridaje važnost igraču koji je sa vremenom dobio kako se kaže što siješ to itd..... trebalo bi ga banati i na forumu da nemoraju ljudi čitati laži uvrede i kojekakve poruke edi cooooll medi napravi par profila pa se malo još uzdigni jel če ti ovo bez imerije teško leči pa svima pričaj kako oni koji te znaju znaju da si za Lips Sealed ant i otkvačen lik šta pije više od norisa zadnje od mene i sretno edi kelso potres nosferatu ante pereo dejan mirko marko  stvarno mi je  Cry Cry Cry moš mislit Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #19 na: Studeni 10, 2010, 10:37:36 »

neznam care ali ti jos nisi rekao svoje pravo ime na imperiji... pitanje je dal se cega bojis???  Grin
Evidentirano
kikiriki
Global Moderator
*

Karma: +82/-112
Offline Offline

Postova: 853



Profil
« Odgovor #20 na: Studeni 10, 2010, 10:37:56 »

ajme edi dosta vise... nikakvo prepucavanje ti nece vratit acc. skini se s io i ne gubi vrijeme vise... a p.s. nosferatu je molio pomoc... nznm dal si to bio ti ili tvoj alter ego, ali svi se sjecaju jos kako si na javnom molio da ides u navi, firestorm, fear, feudalse kingse itd na samom pocetku igre, i zicao ljude da te obrane od darknessa... ajde ajde, do prije mj dana nisi imao vise od 5k vojnih.... no sto je bilo bilo je, ne namjeravam se prepucavat ovdje. ti vise ne igras, ostali igraju i to je to. pomiri se s time
Evidentirano

Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch?

edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #21 na: Studeni 10, 2010, 10:41:52 »

neka..... i tako mi je sve jedno.... sad barem mogu vise festati.... i tako je martinje mislio otici na odmor par dana.... jucer uvidio da su zagorci ludi ljudi i spremni za zescu akciju....  Cheesy Grin
Evidentirano
Horus
Colonel
******

Karma: +224/-584
Offline Offline

Postova: 1303



Profil WWW
« Odgovor #22 na: Studeni 10, 2010, 10:58:52 »

ma  edi , ovo je najbolje sto ti se moglo dogoditi. okreni se stvarnom zivotu, jer si ovo preozbiljno shvatio. uglavnom sto se mene tice ,  zelim ti puno srece i uspjeha u zivotu i ZBOGOM!!
Evidentirano

edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #23 na: Studeni 10, 2010, 11:02:56 »

a neeee..... amon raa savez ce sljedecu eru od mene dobiti batine.... ustvari pa cijeli savez ti je vec dobio batine.... *freak* *freak* *freak* *freak* *freak* nista barem cu sad vise uzivati.... ali ako mi vrate acc znate kaj ce to znaciti za savez amon ra.....  Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #24 na: Studeni 10, 2010, 11:58:33 »

no coment Grin Grin Grin
Evidentirano
igorzg
Gost
« Odgovor #25 na: Studeni 11, 2010, 12:00:00 »

ma u amonu te nitko nije nikad ni dozivljavao a vratiti se neces a ako se vratis ja cu biti drugi darkness koji ce nastaviti posao koji je darkness zapoceo Tongue Tongue
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #26 na: Studeni 11, 2010, 12:00:45 »

 Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue    http://www.youtube.com/watch?v=tR6Igbz5kLU    Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: 1 [2]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!