Imperia Online Croatia
Travanj 24, 2024, 03:26:29 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Zloupotreba i upad u acc  (Posjeta: 1311 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
gerila
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« na: Ožujak 24, 2009, 01:00:25 »

Igram u par Realma ali samo u R63 se dešavaju "čudne" stvari. Shocked Prije dva dana sam poslao vojsku u napad za koji mi je trebalo 7 h do protivnika.Otišao sam ofline i nakon nekog vremena se ulogovao da provjerim i zateknem poruku da mi je vojska stigla kući i to nakon 1.30 minuta.Neko mi je upao u acc i vratio mi vojsku nazad.Počeo sam se malo raspitivati kod drugih igrača i pronašao sam još 4 igrača koji su imali slična iskustva (slanje vojske u napad,prodaja resursa po min. cijenama,izlazak iz saveza pa se nemogu vratiti i sl.).Samo kod jednog od njih password je bio isti kao i nick pa se može predpostaviti da je neko provalio ali kod nas ostalih nickovi nemaju veze sa passom ali svejedno je neko ulazio na acc.Prijavio sam ovo Koscu i još uvijek čekam odgovor.Možete zamisliti moju ljutnju i razočaranost ako se ispostavi da nekiadmin radi iza ledja da bi pomogao nekom frendu ili savezu... Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry
Evidentirano
baklava
Private
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Postova: 29


Profil Email
« Odgovor #1 na: Ožujak 24, 2009, 02:10:13 »

to se dogodilo i mom kolegi iz saveza.imao je šifru 123...To ga je koštalo preko 3 milijuna resurasa.
Evidentirano
gerila
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #2 na: Ožujak 24, 2009, 02:25:40 »

ma to mi je nekako i jasno,ali ako ti je pass ime ljubimca ili glumca ili bilo šta što nema veze sa nickom i NIKO GA NE ZNA Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed sem tebe i admina naravno da se nameće pitanje šta se dešava?!!! *hmm* *hmm* *hmm*
Evidentirano
hyena
Trusted Member
*

Karma: +7/-8
Offline Offline

Postova: 87


r 71


Profil
« Odgovor #3 na: Ožujak 24, 2009, 03:50:59 »

vojska ti se vratila jer je taj dan pao server, i svima su se vojske vratile doma bez bitke. kod prodaje resursa treba pazit koju cijenu stavljas, lako se zabunit, ja sam jednom gledao nivo trgovine umjesto cijene, pa sam za kamen stavio cijenu 10 Grin naravno niko nije kupio, a ja sam otiso u minus za 50k zlata Smiley
a za ovaj izlazak iz saveza, ti neznam rec, fkt, mozda je bo hackiran, mozda ne, ja ti tu nemrem nis... al znam da admini nemaju sifre drugh igraca, pogotovo zato jer 90% admina igra IO Grin
Evidentirano

gerila
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #4 na: Ožujak 24, 2009, 10:46:35 »

 ???Ne znam,nisam nešto ubijedjen u to,ok,slažem se za server ali za ostale primjere nema veze s tim.Raspitivat ću se kod još nekih igrača a što se tiče passworda-neko ih mora znati,to je sigurno...moj je savjet da često mijenjate pass,znam da ću ja mijenjati sigurno bar 2 puta sedmično Lips Sealed
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #5 na: Ožujak 25, 2009, 08:55:48 »

Password mogu isčitati jedino admini koji rade u uredu u Bugarskoj.  Većina njih uopće više ne igra IO, tj igraju samo R1 ak im se da. I taj alat postoji samo za situaciju ako ljudi zaborave pass, pa da im ga mogu vratiti. Niti jedan moderator, globalni moderator. chat op nema pristup tom alatu.
Razlog za vraćanje vojske je bio pad servera u subotu.
A što se tiče probijanja šifri, ljudi koriste 0000 ili 123456 ili nick pa se čude kaj im neko probije pass. Ili daju prijateljima da im paze acc ili ostave pass u bilješkama saveza za sve račune i onda kad se zamjere nekom, tip probije šifru ograča koji ima 0000 i pokupi ostale lozinke.
Sljedeća stvar je da ponekad se naprave stranice koje reklamiraju da daju resurse za IO, pa ljudi nasjednu i unesu realm, korisničko ime i lozinku koja se spremi u bazu i pogodite što slijedi. Ak imate dobar acc, oprostite se s resursima, vojskom i sl. Nema bonus resursa za IO, osim onih u igri. Smiley
Nitko ko ima dobar pass i nije napravil gore opisane stvari, nije izgubil acc jer adminima nije u interesu da gube igrače.
Sve probijene šifre u IO zadnijh 2 god koliko igram, su bile prelagane.
Evidentirano

gerila
Private
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Postova: 6


Profil
« Odgovor #6 na: Ožujak 25, 2009, 02:39:20 »

 :)sada si me malo umirio,a i par stvari sam naučio,pa kako admini ne vide kada igrači istog Saveza koriste acc jedan od drugoga.Mora da su i ovi postali majstori u tome,pa izgleda da je rijetkost pronaći nekog ko igra pošteno, bez tih sitnih trikova i podvala.Ok,hvala ti mnogo,nastavljam sa igrom sa malo više opreznosti i to je to.Nastavljamo u juriš *hahaha* *hahaha*
Evidentirano
kire55
Gost
« Odgovor #7 na: Travanj 14, 2009, 11:36:08 »

pa mozes si promijeniti pass,valjda
Evidentirano
ante2012
Private
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Postova: 10


Profil
« Odgovor #8 na: Rujan 24, 2009, 02:23:55 »

kako se mjenja pass
Evidentirano
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #9 na: Rujan 24, 2009, 02:55:39 »

imaš na dnu ekrana u igri postavke -šifra
Evidentirano

 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!