Imperia Online Croatia
Travanj 16, 2024, 10:30:32 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 6 7 [8] 9   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Tko je najbolji igrač IO u Hrvatskoj, pa time i u svijetu.  (Posjeta: 11351 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
UTVRDA
Gost
« Odgovor #105 na: Studeni 10, 2010, 05:06:31 »

ajde posalji mi porukom sta si dobio kao odgovor u privatnoj poruci........ako to stoji sa pravilima onda ok ali ako si banan samo zato sto je netko rekla kazala moze se to rijesiti....a koji cu kukuraz ja sada....znas da bi zadnji sukob bio samnom    Grin Grin Grin....ajde posalji mi tu poruku edi
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #106 na: Studeni 10, 2010, 09:56:29 »

ti tuthmosis ili kako se vec zoves... Grin pa ti si izgubljen u vremenu i prostoru Grin ...disturbed6 je jedna osoba i ne mogu mi nista...laprdas bezveze a nemas pojma ;D pricaj dalje sta zelis ali ja se tebi vise ne obracam... Tongue Tongue Tongue

a to sta su banali nosa.. Shocked pa to su takve gluposti da ne mogu vjerovat. znam 100 acc-a za kojima sjede po 2 igrača pa nikom nista. pa od kud sad to??.. dobro je igor rekao to je zbog kredita  Shocked sad bugari manje dobivaju kad pola realma nema.

i nemojte pričat da edi ne zna igrat. da ne zna nebi bio 1. po vojnima i časti. pa sve vas je oderao ko beba zvečku. Iz vas izlazi samo ljubomora nista drugo.  *freak*

a muki on je priča za sebe, odličan ekonomist kojem skidam kapu ali ja se necu predat u borbi za 1. mjesto po ekonomskim Smiley




Evidentirano
UTVRDA
Gost
« Odgovor #107 na: Studeni 10, 2010, 09:58:16 »

4 Gostiju, 20 Korisnika
Aktivnih korisnika u zadnjih 15 minuta:
UTVRDA, Marsy888, tonydubrav, potres, Muki, maximus, TUTHMOSIS III, __m__, power_god, trolist25, marshal., edi_medi, apolon, mrki_os, disturbed6, jasmina, sparky20, lav9, ZjutyCROAT, Horus
Najviše Online Danas: 30. Najviše Online Ikada: 46 (Prosinac 29, 2009, 05:42:42 )





još malo i obaramo rekord.......... Grin Grin Grin
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #108 na: Studeni 10, 2010, 09:59:02 »

Izgubljen si ti vidim malo ali eto neću ti zamjeriti na tome šta pišeš pošto si na istoj valnoj i intelektualnoj duljini kao edi,a ti skidaj kapu nekome drugome a ne prevarantu heheheeh ili si kao i on??? Always night-duo pack
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #109 na: Studeni 10, 2010, 09:59:08 »

caaaaarrreeee..... bit ces 1 po vojnima.... cini se da je skuzio horus da nece dugo muki izdrzati....  Grin Grin ali dist ako cemo igrati ikad onda necemo igrati r71 sigurno....  Grin
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #110 na: Studeni 10, 2010, 10:02:26 »

PREVARA        KULTURA            BAHATOST        AROGANTNOST

To je definicija edy medy ili kako želite

JA PJEVAM I PIJEM PIVU!!!     http://www.youtube.com/watch?v=tR6Igbz5kLU


http://www.youtube.com/watch?v=tR6Igbz5kLU
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #111 na: Studeni 10, 2010, 10:03:37 »

dist ne odgovaraj nista ovom tutu..... i tako ga nitko ne slusa....
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #112 na: Studeni 10, 2010, 10:04:58 »

dist ne odgovaraj nista ovom tutu..... i tako ga nitko ne slusa....

HE JOŠ MOŽEŠ SAMO LAJATI NA MJESEC OVDJE I ZA Lips Sealed AVATI NAS I VRIJEDJATI,ALI ETO TVOJA OSOBNOST I KARAKTER,RATNIČEEEE VELIKI HAHAHAHAHA
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #113 na: Studeni 10, 2010, 10:05:58 »

a ne ti si ratnik....  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #114 na: Studeni 10, 2010, 10:07:48 »

a ne ti si ratnik....  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

A eto nisam ali se barem ponosim što nisam na tvom stadiju kulture i razvijenosti,ratnici su odavno nestali,jedino možeš ratovati u igrici hehehe  Tongue Tongue Tongue
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #115 na: Studeni 10, 2010, 10:53:51 »

ja igram i r 50 Lips Sealed  Grin
Evidentirano
disturbed6
Sergeant
**

Karma: +7/-31
Offline Offline

Postova: 63



Profil
« Odgovor #116 na: Studeni 10, 2010, 10:57:24 »

cim je netko dobar odma je prevarant  *xxx* nadjite si zivot Tongue
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #117 na: Studeni 10, 2010, 10:59:37 »

 Grin Grin  Ja imam svoj život jako dobar i napravio sam si ga,očigledno pojedinci nemaju poput edya ,potresa i tako neznam već tko,završite školu prvo,zaposlite i onda pričajte o životu a ne branite RATNIKA kao,  edy ratnika koji kao GIPSY mijenja saveze kao stare gaće i bahati se na sve strane.
Evidentirano
gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #118 na: Studeni 18, 2010, 02:54:40 »

Ovako izgleda napad raptora  Lips Sealed



 Grin Grin Grin ovako započinje kraj igora u r 63  Grin

hhhh kraj igora i nosferatua početak distrubera
Evidentirano

gerilac
Captain
****

Karma: +10/-93
Offline Offline

Postova: 310


Administrator Administrator
Profil
« Odgovor #119 na: Studeni 18, 2010, 02:55:38 »

smoker isprobava v5  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano

 Str: 1 ... 6 7 [8] 9   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!