Imperia Online Croatia
Travanj 18, 2024, 04:28:19 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: Tko je najbolji igrač IO u Hrvatskoj, pa time i u svijetu.  (Posjeta: 11357 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #90 na: Studeni 10, 2010, 03:35:13 »

stari od vas kaj tu serete nitko ne igra r71 jer ste ili odustali ili ste bili previse nesposobni a svi koji su me robili sad ne igraju i polagano sam rijesavao sve koji su to radili..... ako je ovo kraj onda sam sretan kaj sam postigao i sam sebi dokazao da znam igrati imperiju ali da sam najbolji na svijetu to sigurno nisam.... po meni su najbolji na svijetu tiger , distu , igor245
Evidentirano
maximus
Gost
« Odgovor #91 na: Studeni 10, 2010, 03:38:18 »

Na računu nije nađeno podudaranja niti ilegalnih kupnji niti napada, već je račun kažnjen jer ga igraju 2 osobe, i to je jedini prekršaj koji je pronađen i dokazan. Da ne ulazite preduboko u rasprave. Da je sve te klikove napravila jedna osoba, ne bi bilo nikakve kazne.

koliko god se ne slagao sa edijem mislim da je objasnjenje kazne i sama kazna nepravedna... ja igram sa posla i od doma, znaci dvije razlicite IP adrese... hocu li radi toga biti kaznjen jer se sumnja da dvije osobe igraju moj racun?
Evidentirano
maximus
Gost
« Odgovor #92 na: Studeni 10, 2010, 03:42:45 »

ili jos jedan primjer... u mome savezu jedan racun igraju muz i zena zajedno jer naravno ne mogu igrati svako svoj radi istih IP adresa te bi bili kaznjeni radi toga... sad se ispostavlja da mogu biti i kaznjeni jer igraju skupa jedan racun... ma gluposti
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #93 na: Studeni 10, 2010, 03:43:15 »

po tome bi trebalo dobiti 90% igraca na imperiji dobiti bannn.... po meni sramota.... ali kaj ces kad admini misle samo na novac a ne na pravednost igre jer sta bugari rade i ne dobivaju bann to je strasno....
Evidentirano
ZjutyCROAT
Lieutenant
***

Karma: +44/-66
Offline Offline

Postova: 133


Profil
« Odgovor #94 na: Studeni 10, 2010, 03:44:43 »

stari od vas kaj tu serete nitko ne igra r71 jer ste ili odustali ili ste bili previse nesposobni a svi koji su me robili sad ne igraju i polagano sam rijesavao sve koji su to radili..... ako je ovo kraj onda sam sretan kaj sam postigao i sam sebi dokazao da znam igrati imperiju ali da sam najbolji na svijetu to sigurno nisam.... po meni su najbolji na svijetu tiger , distu , igor245
      kazes da si polagano rijesio sve koji su te palili..ja i zagy smo te palili..pa nisi imo muda nas napast..neg si trazio likove iz drugih saveza da nas napadnu..eto o tvojoj igri..i dobro da si napokon prizno da nisi najbolji igrac imperie.al zaboravio si rec da nisi najbolji ni kodnas.... Wink Wink nego da se vratimo na temu..najbolji igraci..1 mjesto naravno frida.Grin:D..jer ipak je proslu eru imala 14medalja..a i bila je u r4 najbolja pio vojnim bodovima..i njezin savez..2-3-4 tiger paminjo ken parker..naravno i igor je odlican igrac..sam sto je glup ko kura jer se svima zamjeri.. Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
marshal.
Captain
****

Karma: +21/-150
Offline Offline

Postova: 279



Profil
« Odgovor #95 na: Studeni 10, 2010, 03:47:35 »

      kazes da si polagano rijesio sve koji su te palili..ja i zagy smo te palili..pa nisi imo muda nas napast..neg si trazio likove iz drugih saveza da nas napadnu..eto o tvojoj igri..i dobro da si napokon prizno da nisi najbolji igrac imperie.al zaboravio si rec da nisi najbolji ni kodnas.... Wink Wink nego da se vratimo na temu..najbolji igraci..1 mjesto naravno frida.Grin:D..jer ipak je proslu eru imala 14medalja..a i bila je u r4 najbolja pio vojnim bodovima..i njezin savez..2-3-4 tiger paminjo ken parker..naravno i igor je odlican igrac..sam sto je glup ko kura jer se svima zamjeri.. Grin Grin Grin Grin
ma istina,ni mene nije imo muda napast,neg igora i saveznike nagovarao,a znan mnoge hrvatske igrače koji su  sam vrh io-a,recimo dunkan,u pola ere oko 22 medalje i u top 5 ekonomski Wink
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #96 na: Studeni 10, 2010, 03:48:52 »

ja sam rekao da necu napadati kingse i toga sam se drzao to je razlog.... to kaj ste me palili mi nista ne znaci.... ma necu se ni opravdavati a tko je najbolji cu vam reci zasto nije paminjo i ken.... za fridu se slazem jedna od najboljih na svijetu.... 1 gledao sam bitke od paminje i vidio kako ima raspored vojske i lik nema pojima ken nije radio strijele i ja sam se smijao.... da ja imam vremena igrati kao oni bio bi puno jaci ali niste vi zaboravili da se mene palilo cijelu eru i na kraju sam 1 po vojnima i 3 u poretku igraca pola imperije istjerao na odmor a ti hoces reci da ja neznam igrati....  Wink sad cu napraviti temu pa cete dobiti sve odgovore na sva pitanja....
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #97 na: Studeni 10, 2010, 03:56:45 »

DA SLAZEM SE ALI U SVEMU TOME STA DA TAJ DRUGI IGRAČ IMA I SVOJ NICK?Huh?? PA IGRA I OVAJ?? STA PRICATE NE IGRA DRUGI IGRAC IMPERIJU POGOTOVO NE NOSOVU KOJI INACE NE IGRA IMPERIJU ILI NEMA NICK SVOJ,NE BELEBECITE NIJE DAO ZENI DA VODI SIGURNO NJEGOV NICK!! KOJA NIKADA NIJE IGRALA IMPERIJU,ONDA JE TO PREKRSAJ I SLAZEM SE SA ADMINISTRATOROM O KAZNI A VI NEMOJTE PRICATI BEZ VEZE
« Zadnja izmjena: Studeni 10, 2010, 04:00:35 od TUTHMOSIS III » Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #98 na: Studeni 10, 2010, 04:01:30 »

ovaj tutamos se u sve razumije a nema pojima kaj prica....  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #99 na: Studeni 10, 2010, 04:02:41 »

Vidim ti imaš pojma  Grin Grin Grin Grin Grin Grin  uzmi   *suicide* irijesi to jednom vec  Grin Grin Grin
Evidentirano
maximus
Gost
« Odgovor #100 na: Studeni 10, 2010, 04:03:32 »

DA SLAZEM SE ALI U SVEMU TOME STA DA TAJ DRUGI IGRAČ IMA I SVOJ NICK?Huh?? PA IGRA I OVAJ?? STA PRICATE NE IGRA DRUGI IGRAC IMPERIJU POGOTOVO NE NOSOVU KOJI INACE NE IGRA IMPERIJU ILI NEMA NICK SVOJ,NE BELEBECITE NIJE DAO ZENI DA VODI SIGURNO NJEGOV NICK!! KOJA NIKADA NIJE IGRALA IMPERIJU,ONDA JE TO PREKRSAJ I SLAZEM SE SA ADMINISTRATOROM O KAZNI A VI NEMOJTE PRICATI BEZ VEZE

da ante ima svo racun koji ne igra od pocetka ere i koji je na odmoru... znaci igra samo jedan racun tako da jedino ti pricas bezveze... odavno se zna da njih dvoje igraju taj acc i zasto su tek sada kaznjeni?
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #101 na: Studeni 10, 2010, 04:08:25 »

 Grin Grin Grin Grin ok da vidim pričam bez veze iz priloženog, ustvari svi to vide na poretku igrača,kaj ste ljubomorni sta vas je muki prešišao bodovno i to pričam gluposti,odma su ga drugi palili i napadali iz osvete neke hehehehe ali tako će i ostati Muki No.1  heheh,ajde znate svi o čemu ja pričam dobro,svi su nevini kao i naši političari hahahaah
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #102 na: Studeni 10, 2010, 04:13:17 »

neka muki bude 1 meni su vazni oni drugi bodovi  Grin Grin.... vidjet cemo razvoj situacije
Evidentirano
TUTHMOSIS III
Sergeant
**

Karma: +4/-13
Offline Offline

Postova: 55



Profil
« Odgovor #103 na: Studeni 10, 2010, 04:15:00 »

vidim koliko su ti vazni da nemaš morala u igri i pred ničime ne posežeš da opravdaš svoj cilj,zato si kažnjen,ispravno!!!
Evidentirano
edi_medi
Private
*

Karma: +2/-38
Offline Offline

Postova: 40


Profil
« Odgovor #104 na: Studeni 10, 2010, 04:19:09 »

ovo je igra..... i hrvatska era je nesto najsramotnije sta postoji jer se svi poznaju i nesmijes nikoga napadati.... e pa to kaj ja moram rokati neke ljude koji su mi dragi sve je to igra.... igras cod2 i vidis frenda i neces ga upucati?Huh? ovo je isto to.... nista vidjet cemo slijed situacije....
Evidentirano
 Str: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!