Imperia Online Croatia
Travanj 19, 2024, 04:22:09 *
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrirajte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i duljinom prijave
 
   Forum   Pomoć Traži Prijava Registracija  
 Str: [1]   Dolje
  Ispis  
Autor Tema: ...RESURSI U NEZAVISNIM PROVINCIJAMA  (Posjeta: 896 puta)
0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.
tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« na: Studeni 01, 2010, 05:15:29 »

.........TIGER..........KOJE SU TO SHEME SAD SA SMANJENIM RESURSIMA................OVI STO SU SE ODVOJILI PO BODOVIMA  NOSILI SU PUN K..... RESSA..............A KAO OD DANAS CEMO SMANJIT..................KO TU KOGA  Lips Sealed E?Huh?Huh? Angry Angry Angry Angry Angry Angry
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #1 na: Studeni 01, 2010, 06:09:05 »

Odluka iz ureda. Ja se slažem da je bilo previše resursa u utvrdama i da je to već trebalo prije smanjiti. Ali je smanjeno tek sada. Mislim da nitko iz utvrdi 5 nije odnio sve resurse jer nije većinom imao dovoljno vojske a i gubici su bili značajni kod napada.
Ovo je beta i dosta stvari se mijenja, popravlja, usklađuje...
Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #2 na: Studeni 01, 2010, 06:18:39 »

Vezano za resurse u neovisnim provincijama:
1. meni sada pise da provincija ima -2100 svih resursa( opljackao sam je juce)
2. sta se događa sada jer moram tu provinciju pripojiti?....hoce li ona u startu imati manjak resa pa moram to nadoknaditi?
Evidentirano
Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #3 na: Studeni 01, 2010, 07:30:19 »

Baš špijuniram ove provincije s utvrdama 5 ... prije nekoliko dana je tamo bilo po 240 000 od svih resursa sad 60 000 od svega ... a naprimjer ovaj DONkoi odnosno prvih 10ak igrača koji već imaju tešku vojsku za rušenje tih utvrda su vjerojatno već popljačkali svik tih 4-5 provincija s utvrdama 5 ak ne i one sa 6 naskupljali se resursa i resursa .....a to se zove brzo rješavanje konkurencije
Evidentirano

tonydubrav
Lieutenant
***

Karma: +36/-77
Offline Offline

Postova: 134



Profil
« Odgovor #4 na: Studeni 01, 2010, 07:42:52 »

......O TOME JA I GOVORIM....................NISAM HTIO JOS PO F5 DERAT...........DA MOGU STO VISE PONIJET.......................I SAD ZA  Lips Sealed  IMAM  VOJSKE DA MOGU NESTO KONKRETNO PONIJET...............AL NEMA VISE RESSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ...................BUGARSKA POSLA ;D ;D
Evidentirano

......svaka priča ima dvije strane.......
...............obraz nije đon.................
......politika je kurva.........al' se 'rvati vole kurvati......... Smiley
Tiger
Community Manager
*

Karma: +386/-356
Offline Offline

Postova: 2856


Profil
« Odgovor #5 na: Studeni 01, 2010, 08:21:49 »

Nažalost, nemam utjecaja na to. Mislim da je ovo era za učenje, ne za postizanje rezultata. Kao što sam rekao u jednoj drugoj temi, neki igrači će biti provjereni, jer rastu malo prebrzo.
Evidentirano

Igor245
Trusted Member
*

Karma: +157/-370
Offline Offline

Postova: 1832


http://youtu.be/1xS5spMOGEM


Profil
« Odgovor #6 na: Studeni 01, 2010, 11:48:02 »

Al opet ... da nisu smanjeni ovi resursi , mogao bi se kladiti da bi DONkoi već za 2 mjeseca imao svih 19 provincija.. ovako će mu trebati 3mj.  Cheesy
Evidentirano

UTVRDA
Gost
« Odgovor #7 na: Studeni 02, 2010, 12:00:38 »

Nažalost, nemam utjecaja na to. Mislim da je ovo era za učenje, ne za postizanje rezultata. Kao što sam rekao u jednoj drugoj temi, neki igrači će biti provjereni, jer rastu malo prebrzo.


ne da rastu brzo nego koriste :

s p e e d... Tongue               uff.......uffff
                                   .....................stizem te........... Grin Grin Grin
Evidentirano
 Str: [1]   Gore
  Ispis  
 
Skoči na:  

Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Valjani XHTML 1.0! Valjani CSS!